Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhességi hányingerre, émelygésre valakinek segített a gyakori evés, B6, homeopátiás szer? fórum

Terhességi hányingerre, émelygésre valakinek segített a gyakori evés, B6, homeopátiás szer? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 28. 11:31
Sós ropi vagy pár korty jéghideg Coca Cola jégkockával...semmi más nem segített. Mindig volt itthon 0,3 vagy 0,5 l-es üveggel az első 5 hónapban. Nekem eddig tartott :(
9. jennyke 1 (válaszként erre: 8. - Adali)
2011. aug. 28. 11:27

Hú rágó?Én a rá sem tudtam gondolni:(

Talán a keksz rágcsálása egy ici picit segített de 10 percig kb.

2011. aug. 28. 11:23
Kola vagy szensavas viz meg mentolos cukorka vagy rago! Ez volt a nyero nalam:)
2011. aug. 28. 11:22
Köszi a válaszokat.Még nem vagyok terhes de terveben van csak a legutobbi 2 terhességemnél már 5 hetesen nagyon rosszul voltam igaz akkor nem próbáltam a b6,vagy a homeopátiás szert.Csak a zsömle felvágott és a sok viz ment más nem:((Félek előre megint, hogy rosszul leszek:(((A fél zsömle is ugy ment le hogy minden falat után ittam egy kis vizet másképp nem ment volna le és fél óráig nyámogtam el:(
2011. aug. 28. 11:19
A gyömbér üdítő segített - bár eleinte szkeptikus voltam vele... Meg nekem az is jó volt, ha valami cukorkát (nem édeset, mondjuk VitaC-t, vagy valami hasonlót) szopogattam...
2011. aug. 28. 11:19
Ja aha segített persze plusz 8 kiló jött fel az állandó nasitól hogy ne émelyegjek!!:DD Mostani eszemmel már nem így csinálnám azt még nem tudom hogy hogy de nem így!:))Ha itt lesz az idő kitalálom!:DD
2011. aug. 28. 11:17
nekem segitett a gyakori eves, azonban nagyon nem volt mindegy, hogy mit eszek. Semmi zoldseg vagy gyumolcs nem ment le, mert maris beindult a gyomorsav tultenges, ami ujabb hanyingerhez vezetett. sokat segitett eloszor a vajas-sajtos kifli (kesobb parizeres), es a tej. Ebben az idoben en is sok limonadet ittam, gyomberrel spekelve. Nekem csak egy het volt ami extrabrutal durva volt, a tobbi szerencsere csak kevesbe viselt meg.
2011. aug. 28. 11:13

Szia!

Nekem az első hárommal "csak" a 12.k hétig volt de a mostani babámmal végig!!

Azt hittem megőrülök hánytam is 10 kilót fogytam a terhesség alatt.

Én is szedtem a magneb6-ot és a dedalont is de nem segített:-(

Remélem neked fog!!!

Hány hetes vagy?

2. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Jennyke 1)
2011. aug. 28. 11:12
háztartási keksz és hideg gyömbérüdítő :-) nekem ez segített.
2011. aug. 28. 11:11
Sziasztok.Terheségi hányingerre émelygésre valakinek segített a gyakori evés, B6, homeopátiás szer?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook