Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg van aki ki tud lépni a testéből? fórum

Tényleg van aki ki tud lépni a testéből? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
80. Csigusz 79 (válaszként erre: 78. - 13a6fcd24f)
2008. aug. 3. 20:19
Ezt nem értem,hogy csinálod vagy mit?
79. F-15 (válaszként erre: 76. - Csigusz 79)
2008. aug. 3. 20:19
én meg a rázkódást. de még nem is hallottam róla. miloyen ?
2008. aug. 3. 20:18
Nem tudom az kilépésnek számít-e, de ha akarom, akkor szembe tudok menni magammal. Pontosabban ugy látom, mintha szembe mennék magammal.
77. ac1096844d (válaszként erre: 72. - F-15)
2008. aug. 3. 20:14

Egyeseknek a teremtés a tény, másoknak az evolúció, van akinek a reinkarnáció, van aki a több isten hitben tapasztalta az isteneket, és ezeket akkor is ténynek értékelik, ha ellentmondanak egymásnak ippeg...

A tudomány pl. az "ilyen tényekkel" nem elégszik meg...


Abból, hogy az emberiség tagja valaki, abból annyi következik tényszerűen, hogy ő is alszik, és álmodni is szokott...(Eddíg a tények)


Én tartom az álláspontom, hogy a lelkem bennem marad (ha meg tudsz győzni, fejet hajtok), viszont nem vitatom, hogy a tiéd el-elszáll pihenni...


És senki ne mondja, hogy nem vagyok diplomatikus:)

76. Csigusz 79 (válaszként erre: 75. - F-15)
2008. aug. 3. 20:12
Zuhanást még nem éreztem,de rázkódást többször is,olyankor általában fel is ébredek,aztán alszom tovább,de nem emlékszem hogy valahol"jártam" vola,sajnos.
75. F-15 (válaszként erre: 74. - Csigusz 79)
2008. aug. 3. 20:10
A rándulás a testbe való visszatéréskor van. kb olyan mint amikor azzal az újraélesztó izével kiütnek., plussz ébredéskor soxor jelentkezik a zuhanás érzése.
74. Csigusz 79 (válaszként erre: 72. - F-15)
2008. aug. 3. 20:06
Én is ugy tudom hogy mindenki minden éjjel kilép a testéböl,azt hallottam hogy ezt ugy is lehet érezni mikor térsz vissza a testbe hogy mintha rezdülne a test,ugy megrázkódsz(bocs érthetöbb szót nem találtam).
73. 6a062297d0 (válaszként erre: 56. - F-15)
2008. aug. 3. 19:58
Oké, értem mi az ábra.
72. F-15 (válaszként erre: 71. - Ac1096844d)
2008. aug. 3. 19:53
EZen mit kéne ellenőríznem ? Eztt mindenki hozzám hasonló tudja. Ezen mit kéne bizonyxítani gondolom az emberíség tagjának vallod magadat tehát rád is vonatkozik mint mindenkire. Igen a menyország létezik.
71. ac1096844d (válaszként erre: 70. - F-15)
2008. aug. 3. 19:42

:)

Tanultál egy elvet, amit magad esetleg megtapasztaltál, de azt már nehézkes bizonyítani, hogy ez örökérvényű-e, s mindenkire vonatkozó, s az én testelhagyásom még csak ellenőrizni sem tudod...

Az atom ott van, meg is tudják mérni az arra alkalmas eszközzel a tudósok...


Szerinted létezik mondjuk a bibliában leírt mennyország, vagy a seol? Igen, vagy nem?

(de vedd figyelembe, hogy le van írva, s sokak látomása is "dokumentálva" van...[ha értesz])



(mindenestre örülök, hogy higgadtan is lehet erről beszélgetni)

70. F-15
2008. aug. 3. 19:36

"Pusztán azt állítottam, hogy igazolni nem tudod, hogy én is elhagyom. . . " de én tudom hogy mindenki elhaggya álmába így te is. Ez pont olyan minthogy az atom ott van. Az más hogy te nem tudod hogy elhagyod a testedet.


"Ha egyesek megtapasztalásáról van sok dokumentáció (más jellegű látomások) akkor azt is elfogadod ezek szerint? " mindenkinek más a fejlettségi szintje,. 1értelmű hogy nem mindenki ugyanúgy éli meg.

69. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 10. - Babii)
2008. aug. 3. 19:34
Érdekes. Nekem is pont ez jutott eszembe :)A hülyeség határtalan.......
68. ac1096844d (válaszként erre: 63. - F-15)
2008. aug. 3. 19:25

Persze, hogy ezek a hullámok ott vannak,s bár nem láthatóak, de mérhetőek,...és a működtetésük, vagy a felhasználásuk által az érzékek számára bizonyíthatóak egzakt módon!


Ha egyesek megtapasztalásáról van sok dokumentáció (más jellegű látomások) akkor azt is elfogadod ezek szerint?


Attól, hogy én nem hagyom el a testem, te még elhagyhattad...

Pusztán azt állítottam, hogy igazolni nem tudod, hogy én is elhagyom...

67. F-15 (válaszként erre: 66. - Ancika)
2008. aug. 3. 19:19
Jó dolog ez csak nem árt észnél lenni.
66. Ancika (válaszként erre: 65. - F-15)
2008. aug. 3. 19:16
és az alvós része is igaz! ;-)
65. F-15 (válaszként erre: 64. - Ancika)
2008. aug. 3. 19:11
:o)
64. Ancika
2008. aug. 3. 19:09

van! tudom!

F-15nek igaza van!

mondhatni tapasztalat :)

63. F-15 (válaszként erre: 61. - Ac1096844d)
2008. aug. 3. 18:56

Az lehet hogy a hited szerint halott viszont a lélekutazásra már egy csomó dokumentáció van.


"Az atomos hasonlattal az a baj, hogy ez tudományos terület, vagyis mérhető, bizonyítható, és ez esetben nem étrés, vagy hívés kérdése, ettől függetlenül a 2x2 még 4 marad. " nekem még nem bizonyították ..... mégis tudom hogy az ott van sőt tv és rádió hullám, a mobiltelefon kommunikációs hullámai stb... látod őket ? nem. de ott vannak.

62. F-15 (válaszként erre: 60. - Vorozhev)
2008. aug. 3. 18:45

Elősször ilyenkor is önmagam vagyok.

Ilyenkor másik dimenziókba járkálok. De akár mehetnék csak a holdra. "elhuny lelkekel is talalkozol vagy elokel." alapból látok szellemeket ehhez nem kell utazni sehová.


Nem értem mi a mire jó ?

61. ac1096844d (válaszként erre: 57. - F-15)
2008. aug. 3. 18:37

Kijelentheted, mint általad megtapasztaltat, és így számodra létezőt...Miért ne!


Ha így gondolkodom, a menny' is létező dolog, mert ír róla a biblia, és van aki látta is, nem?

És ha még az aduászt is hozzáteszem:"úgy van az, ha tetszik, ha nem..." akkó mög mi van?

Semmi...


Nem az a kérdés, hogy bizonyítékot akar a 80% avagy sem, hanem az, hogy ez a dolog nem ellenőrizhető az érzékek által...

Én azt mondom, hogy lélek nem hagyja el az embert, ha igen, akkor hitem szerint halott, s megindul a porrá válás menete, szvsz ezek a szellemvilágban lejátszódó folyamatok, és az ember szellemével kapcsolatosak...


Az atomos hasonlattal az a baj, hogy ez tudományos terület, vagyis mérhető, bizonyítható, és ez esetben nem étrés, vagy hívés kérdése, ettől függetlenül a 2x2 még 4 marad.

Álmodni én is álmodtam már, ez sem vitatható terület, ám ezen túlhaladva a többi állítást már nem lehet így elintézni:


"AZ MÉGIS ÚGY VAN. ugyanígy van az általam írt dolog is."

60. vorozhev (válaszként erre: 59. - F-15)
2008. aug. 3. 18:31
Mondjal mar valami kozelebbit.Es amig nem vagy on magad adig mit latsz vagy merre jarsz,tallan az elhuny lelkekel is talalkozol vagy elokel.Mire jo elkepzelni sem tudom,irj valamit rola?
59. F-15 (válaszként erre: 55. - Vorozhev)
2008. aug. 3. 18:23

Szerintem egyedül semmiképp csak ha van melletted v-ki aki tudja is hogy mit csinál.



Ha ennyíre érdekel nézz utánna a neten csomó site-on vannak élmények utazásról stb. Nekem az égiek a segítőim .

58. F-15 (válaszként erre: 54. - 6b94deaef4)
2008. aug. 3. 18:21
Sokan észre se veszik. Alvásból általába zuhanás érzéssel tér vissza a lélek. Ez is marha jó érzés.
57. F-15 (válaszként erre: 53. - Ac1096844d)
2008. aug. 3. 18:18

Miért ne jelenthetném ki mikor létező dolog ?


"Pusztán a megtapasztalás nem bizonyító érv, más alapom meg nincs, hogy ezt elhigyjem az álmokkal kapcsolatban... " igen ez tipikus emberi tulajdonság az emberrek 80 százaléka mindig mindenre bizonítékot akar.


"de az gyenge érv ennek alátámasztására, hogy "hogy te nem érted ez így van"

Így szószerint bármit ki lehet jelenteni... " Az atomok szerkezetét és hasonlókat se ért sok ember AZ MÉGIS ÚGY VAN. ugyanígy van az általam írt dolog is.

56. F-15 (válaszként erre: 52. - 6a062297d0)
2008. aug. 3. 18:01
Főleg szellemi úton Istentől és az angyaloktól másodsorban dokumentációk. (könyv, net)
2008. aug. 3. 16:46
Minden esetre kiprobalnam szivesem legalabb egyszer,hogy tudjam mirol is beszeltek.Ki a segitotok?
2008. aug. 3. 16:18

alvásnál velem több esetben is elöfordult, mintha kiléptem volna a testemből "olyan érzésem volt" hogy elhagyom a testemet és kívülről szemlélem magam és a környezetem aztán meg visszatértem. legutoljára kb 6 hete volt, ép Kanadában nyaraltam és az ottani unokanövéremnek meséltem,... kérdeztem tőlle, hogy szokot-e ilyen érzése lenni, - azt mondta ő ezt még nem tapasztalta, de már beszéltem erről a családomnak és több ismerősömnek is, hát azt mondták még ők sem...


...pedig olyan jó érzés.

53. ac1096844d (válaszként erre: 50. - F-15)
2008. aug. 3. 16:14

Én elfogadom, hogy te ebben hiszel..de ezt így kijelenteni(absolut igazságként), másra vonatkoztatva a saját megtapasztalásaid alapján olyan, mint mikor a keresztény kijelenti, hogy: biza minden ember jut valahova a halála után, vagy a mennybe, vagy a pokolba; más lehetőség nincs, és ez attól teljesen független, hogy te ezt nem érted, ez így van...


Mondják ezt az alapján is, (azzal érvelve) hogy van, akinek látomása, elragadtatása volt a mennybe, vagy akár a pokolba...(vagyis megtapasztalás 1:1)

Pusztán a megtapasztalás nem bizonyító érv, más alapom meg nincs, hogy ezt elhigyjem az álmokkal kapcsolatban...

Így nyugodtan mondhatom, hogy lelkem bennem nyugszik, s pihen, mikor alszom, nem hagyja el a testem...



És ezzel együtt nem vonom kétségbe, hogy te bármit is megtapasztaltál, akár álomban, akár máskor, de az gyenge érv ennek alátámasztására, hogy "hogy te nem érted ez így van"

Így szószerint bármit ki lehet jelenteni...


Nem a materiális dolgok pályája ez, így egzakt módon nem bizonyítható, vagyis ez már a hit területe...


Szerintem érted, mit is akartam ezzel mondani.

...

És igen, szerintem van olyan, hogy valaki elhagyja a testét...

52. 6a062297d0 (válaszként erre: 51. - F-15)
2008. aug. 3. 16:12
Figyusz, te kis repcsi, honnan veszed ezeket?
51. F-15 (válaszként erre: 49. - Ac1096844d)
2008. aug. 3. 15:58
De van irányított álom is mikor tudatába vagy hogy alszol de mégis a lelkeddel oda mész ahovaakasrsz. te irányítod.
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook