Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg van aki ki tud lépni a testéből? fórum

Tényleg van aki ki tud lépni a testéből? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2009. szept. 10. 18:02
majd a halála után....
199. Csigusz 79 (válaszként erre: 198. - 34c667b464)
2009. szept. 10. 17:57
Ez van :)
198. 34c667b464 (válaszként erre: 197. - Csigusz 79)
2009. szept. 10. 17:48
nem. csupán nem értem
197. Csigusz 79 (válaszként erre: 195. - Csigusz 79)
2009. szept. 10. 17:44
Kérdésre kérdéssel nem illik válaszolni :D na pont neked nem fogom elmondani :)lukas már az oldalad? :)
196. 34c667b464 (válaszként erre: 195. - Csigusz 79)
2009. szept. 10. 17:43
válaszolj te ! miért foglalkoztok ezzel?
2009. szept. 10. 17:42
:)))))))))))))))))))))) te unatkozol?
2009. szept. 10. 16:52
Na még írd be vagy öt helyre :-O esetleg ha más szöveggel írnád nem lenne olyan unalmas!!!!!!!!
2009. jún. 9. 23:54
Múltkor én speciel egyik éjjel Egyiptomban voltam, és sikerült egy luxusszállóban meghiúsítanom egy bombás-géppisztolyos merényletet, nagyon értettem a dolgomat, csak lestem a saját képességeimet. Mindenkit eltakarítottam az útból, aki rosszban sántikált. Még most sem bírok betelni a kaladommal. Meglepően egész apró részletekre is emlékszem.
192. boszi1968 (válaszként erre: 191. - Szilva88)
2009. ápr. 12. 21:36
próbálkoz nyugodtan. rögtön nem fog sikerülni,de ha gyakorlód meg hozza gyümölcsét.
191. Szilva88 (válaszként erre: 189. - Boszi1968)
2009. ápr. 10. 12:19
Majd megpróbálom legközelebb,hátha sikerül.
190. dfd27f97fa (válaszként erre: 186. - Szilva88)
2009. ápr. 10. 07:22
Ez nem félelmetes inkább örülj ennek , sokan még azért is évekig küzdenek hogy medibe ki tudjanak lépni a testükből. Akibe ez a képesség már "gyárilag" megvan annál szokott ez előjönni hogy éber állapotba spontán kilép.
189. boszi1968 (válaszként erre: 188. - Szilva88)
2009. ápr. 9. 19:22
ha már kitudsz lépni a testedből nem nehéz.gondolj egy olyan korra vagy helyre amihez nagyon ragaszkodsz,koncentrálj rá erősen.mikor érzed hogy kilépsz a testedből gondolj a célra ahová szeretnél kerülni és oda megy az asztráltested.
188. Szilva88 (válaszként erre: 187. - Boszi1968)
2009. ápr. 9. 19:15
Nem félek tőle,csak kicsit ijesztő,hogy ilyen "képességem" van.Hogyan ismerem meg így az előző életemet?Érdekel ez a téma,de még nem foglalkoztam vele túlságosan.
187. boszi1968 (válaszként erre: 186. - Szilva88)
2009. ápr. 9. 19:11
nem kell tőle félned,sőtilyenkor lehetőséged van meg ismerni az előző életedet is.
186. Szilva88 (válaszként erre: 185. - Dfd27f97fa)
2009. ápr. 9. 19:07
Pár nappal ezelőtt is megtörtén és megint nagyon fura érzés volt és teljesen spontán jött megint.Kicsit talán ijesztő is.
185. dfd27f97fa (válaszként erre: 182. - Szilva88)
2009. ápr. 9. 07:31

Vannak akik éber állapotba is képesek kilépni a saját testükből. De ehhez rendkibvül nagy fejlettség kell.



Viszont ez már van akibe alapból benne van. (és nem is tud róla)

2009. ápr. 9. 07:29

Valóban minden éjjel elhaggyuk kicsiny testünket és asztrál utazni megyünk, aki ügyes az megtudja ezt csinálni nappal is meditációba. Sokan szokták mondani hogy ez így meg úgy nem lehetséges mert a testi folyamatok működtetése stb...


erre csak én 1 egyszerű választ szoktam adni. Az AGY sehová sem megy. :) És mint tudjuk az a fedélzeti kompjuter.

2009. ápr. 8. 22:08
álmodás közben is ki lépünk a testünkből.volt e már olyan reggeletek hogy fáradtabban keltek fel mint ahogy lefeküdtetek?a tudosok szerint ilyenkor elhagyjuk a testünket és át éljük teljesen az álmainkat.ezt ugy hívják hogy asztrális utazás.
182. Szilva88 (válaszként erre: 1. - Mazsi36)
2009. febr. 1. 17:33
Szerintem ez velem már megtörtént 1szer-2szer.Ahogy ültem láttam saját magam,mintha egy másik ember szemén keresztül láttam volna saját magam.Húú nagyon fura érzés volt.
2009. febr. 1. 14:50

300-tol szamolsz lefele nyugalmi helyzetben , lassan es közben csak a szamokra koncentralsz !

Nehany kiserlet utan beszokott jönni.

2008. aug. 8. 14:03

"A duende erő, nem pedig cselekvés; harc és nem gondolkodás. Nem képességről van hát szó, hanem valóságos élő stílusról, egyszóval vérről; valami nagyon öreg kultúráról és pillanatnyi alkotásról. Titokzatos erő, amit mindenki érez, de egyetlen filozófus sem tud megmagyarázni."


(Federico García Lorca)

179. F-15
2008. aug. 7. 18:47

"Testelhagyás - Tudatos álmodás Gyakorlatok


Testelhagyás


Sok, magát ezoterikus gondolkodásúnak valló ember álmodozik arról, hogy milyen jó lenne a fizikai testet "otthagyni", és repülni, ahová csak akar. Megnézni embereket, helyeket, történéseket, más világokat. Kétségtelen, hogy az utazgatás e módja olcsó, azonban az asztrálutazás sokkal több egyszerű helyváltoztatásnál. Mint ahogy minden szellemi gyakorlatnak, ennek is meghatározott célja, módja és követelményei vannak...


Az asztrálutazás ma már hatalmas szakirodalommal rendelkezik, azonban sokféle elnevezést használnak, és ez megtévesztő lehet. Asztrális utazás, asztrálprojekció (AP), testelhagyás, testből való kilépés, exomatózis mind-mind ugyanazt a jelenséget takarják. Miről is van szó? Erős összpontosítás hatására az asztráltest és az Én elszakad a fizikai testtől, úgy, hogy közben a tudatosság megmarad. Sok szempontból hasonlít ez az éjszaka tapasztalt kilépési fázishoz, azonban ezt napközben is előidézhetjük. Érdekes párhuzam vonható a halálközeli élményekkel is, hiszen ezek is egyfajta testelhagyásnak tekinthetőek, de ezeket mindig valamilyen erős trauma, károsító behatás okozza. Minden esetben megfigyelhető hogy az asztrálutazók a kilépés előtt hatalmas tudati energiát gyűjtenek össze, és mély koncentrációban merülnek. Ha ez a összeszedettség megtörik, akkor a testelhagyás meghiúsul. A szakirodalom utal arra, hogy a tudatosság teljes mértékben a kilépő asztráltestnél marad, azonban a tudati lélek korszakában már egyszerre kell fenntartani a tudatosságot mindkét testben, mindkét helyen. A két testet (az étert és asztrált) egy ezüst színű szál köti össze. Érdekes módon a betűket és a hangokat sem úgy érzékeljük mint rendesen. Nem vagyunk képesek ugyanúgy értelmezni a tapasztaltakat, mint fizikai testben.


Az "asztrális utazás" elnevezés megtévesztő lehet. Nem arra utal, hogy a kilépés után rögtön az asztrálvilágban találjuk magunkat, hanem arra, hogy asztráltestünkben hagyjuk el a fizikai testet. Tehát a kilépés után még a fizikai világban vagyunk, azonban megszabadultunk a porhüvelytől. Megtehetjük, hogy felkeresünk ismeretlen helyeket, embereket. Jöhetünk-mehetünk, ahogy kedvünk tartja. www.asztralfeny.hu


Tudatos álmodás


Ne feledjük el, hogy a tudatos álmodás és a testelhagyás nem egy és ugyanaz a dolog, a folyamat hasonló, de mégsem keverendő össze. Álmodban nem vagy tudatos, ezt le tudod ellenőrizni azzal, ha visszagondolsz, hogy nem te irányítod álmod, hanem csak megéled azt, megéled a már zajló eseményeket. Ha te irányítanád, akkor nem lenne rémálom, nem lenne oly sok félelem, mert hát tudnál mit tenni ellene.


Tudatos álomban rengeteg dolgot elérhetsz, azt teremtesz világodban, amit csak szeretnél, és ez le fog íródni a fizikai síkra is. Nagyon sok tudatos álmodó Egyetemista pl. álmában is tanul a vizsgaidőszakban, mert ez által nem tűnik el az a 8 óra életéből, hanem míg teste pihen, ő tanulja tovább az anyagot és még számos lehetőség áll nekünk embereknek, melyek még mind mind felfedezésre és megélésre várnak.


Technikák a tudatos álmodáshoz


1.

Lefekszel, figyelsz magadra, figyeled a gondolataidat. Elkezdesz gondolkodni, agyalsz, jön elő a jelen, a közelmúlt, a régebbi múlt, a régi múlt,elkezded megváltoztatni a múltat, kezdesz belefolyni a cselekménybe, és elkezdenél álmodni de ÁLLJ! Csípd meg a pillanatot, és gyere vissza, és ne aludjál bele. Ezt 5-6 után már azt veszed észre, hogy tudsz gondolkodni álmodban, és tudatosan vagy benn az álmodban! Cselekvő tudsz maradni álmodban.


2.

Próbállj meg naponta 10 szer átnyúlni a falon, úgy hogy tudd, sikerülni fog. Vágyni kell rá, és ha nem sikerül, akkor mondani kell: Persze, hogy nem sikerül, hiszen fizikai síkon vagyok. Utána fél óra múlva megint nyúlj át stb. Mindig mondd el azért nem sikerül mert itt vagyok ezen a síkon.

Álmodban is átnyúlsz majd, magadtól és meglepodsz, hogy sikerült, és akkor majd felébredsz álmodban, hogy álmodsz, és akkor megint tudatos vagy álmodban. Ezen gyakorlattal az elmét tréfáljuk meg egy picit, és zökkentjük ki� ezáltal léphetünk be tudatosan álmunkba.


Testkilépés gyakorlat


Számos technika létezik a testelhagyáshoz, íme egy kedvenc gyakorlat, de mint mindenhez ehhez is sok gyakorlás és nagy türelem szükséges.


Hanyat fekvés, nyugalomban! Lazítsd el magad, érezd nincs tested,

Csak bizsergés van. Érzékszervek eltűnnek. Fejtől kezdd a lazítást. Lassan, lazítsd el teljes tested, minden végtagod. Szépen lassan, nyugodtan. Ne kapkodj. Juss el arra a szintre, amikor már nem érzed a tested, hanem mint egy kődarab vagy jelen. Ez nagyon fontos, tökéletes lazítás nélkül nem jutsz tovább. A legjobb, ha alvás után gyakorolsz, amikor eleve laza a tested, és még nem pörög benned annyi gondolat.


Utána fej mögött másfél méterre elkezd bizseregni egy gömb, energia, és azt behúzod, berántod a testedbe mint egy hullám csapkod előre hátra majd megnyugszik. Megint húzd be és megint és ne engedd megnyugodni hanem hullámoztasd. Gyorsítsd a hullámot , köröztesd benned, míg kialakul egy gömb ami forog, izzik benned.


Hangot is hallhatsz, zúgást. Ez jele annak, hogy már kezded elhagyni a fizikai síkot, kezdesz az asztráltérbe koncentrálni. Ekkor ha megvan fordulj át a másik oldaladra és ekkor kiszakadsz a testedből.

Először nem látsz, akarni kell látni is. Maradj a tested mellett, ne menj sehova, szokd a szitut, tanulj meg fel, le, hátra, előre, vezényszavakkal közlekedni. Nem pánikolsz, nem lehet semmi, biztonságban vagy.

Visszalépésnél automatikus hang vagy érzés esetén

Direkt módszer, ha ráfókuszálsz egy pontra, ekkor máris bejön az elme és visszaránt. Biztonságban vagy mert nem lehet bajod a testedben, ez a te várad. Ne feledd: A tested nem hagyod el, csak máshová fókuszálsz."

178. 0c97fbb607 (válaszként erre: 174. - F-15)
2008. aug. 6. 10:25

"Két nicket használsz"...nem.

Csak néha én beszélek ,néha meg a lelkem.

177. 0c97fbb607 (válaszként erre: 174. - F-15)
2008. aug. 6. 10:22
???Melyik hsz-emből vetted azt le ,hogy cáfoltam volna ezeket a dolgokat?:))
176. 0c97fbb607 (válaszként erre: 173. - F-15)
2008. aug. 6. 10:21
Én nem tudom csípem -e Őket,ugyanis én ,még nem jártam egynél sem:))))
175. ac1096844d (válaszként erre: 169. - F-15)
2008. aug. 6. 09:22

Mindvégig azt mondtam, hogy a megtapasztalásaidat nem tudom, és nem is akarom elvitatni...

Mindegy hányan tapasztalják meg, attól még rám nem vonatkoztathatod, bármennyire is szeretnéd.

Tudod mit szoktak mondani ilyenkor: 10milliárd légy nem tévedhet...

Szellemi megtapasztalásokkal pld. keresztények szintén milliói rendelkeznek, ... a gond ott van, amikor az egyéni megtapaztalásokból ( ha több millió tapasztalta meg, attól az még egyéni marad, csak nagy számú)az egész emberiségre vonatkoztatott alapigazságot bátorkodnak kijelenteni, ami sem nem cáfolható, sem nem igazolgató.

Nekem is vannak olyan hitelvi nézeteim, melyek szerintem az egész emberi fajra vonatkoznak, de úgy érvelni e mellett, hogy "ez attól még úgy van, ha tetszik(vagy "ha érted") ha nem..., kevélységre, és inkább bizonytalanságra vall, és nem erősíti, hanem gyengíti a hitelességet...

174. F-15 (válaszként erre: 172. - 0c97fbb607)
2008. aug. 6. 09:03
Ezek szerint két nikket használsz ? :DDD Igen gondolom hogy ez téged zavar látszik abból is amit írtál...
173. F-15 (válaszként erre: 171. - 0c97fbb607)
2008. aug. 6. 09:01
Engem inkább idegesít az ilyen szöveg.... lehet ezért nem csípem sz agydokikat sem .
172. 0c97fbb607 (válaszként erre: 169. - F-15)
2008. aug. 6. 08:29

Én nem ezt cáfoltam,hogy mennyi embernek volt és van rajtad kívül megtapasztalása megmagyarázhatattlannak tűnő dolgokban.

Azt sem mondtam,hogy nem tapasztaltam ilyent,meg még számos mást is,amit más embernek esetleg hihetettlennek tűnik.

Pontosan azt szerettem volna kifejezni,hogy ezek a dolgok voltak és lesznek,semmi különleges nincs bennük.

Nekem bőven elég a "hetedik érzék" megfogalmazás,mint összefoglaló név, mindezekre a dolgokra.

Nekem pl azt súgja,hogy "járd a magad útját".


Szóval engem ,kicsit a túlmisztifikálás zavar ebben az egészben.

171. 0c97fbb607 (válaszként erre: 168. - F-15)
2008. aug. 6. 08:05

:DDD

Akkor tehetségem van a pszichológiához,biztosan:)

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook