Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tényleg minden férfi Kelemen Annácskára vágyik? fórum

Tényleg minden férfi Kelemen Annácskára vágyik? (beszélgetős fórum)


2007. jan. 26. 12:27

Nézd az egy dolog, ki milyen társadalmi szinten van, és kinek mit lehet, és hogyan eladni. N ekem amiből már végül is elegem van, hogy igen, ez az a dolog, akár egy mű nő, akivel bármit el lehet adni. És biztos van rá igény, ha ez így, szinte csak így működik.

De másik dolog, szerintem azért egy pasi se rakná ki, ha beállítana hozzá. Ha másra nem akár 10 percre. És ez nem társadalmi réteg függő, hanem pasifüggő.

5. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 1. - 831ad879a7)
2007. jan. 26. 11:02
Ezt ugye nem irod komolyan, hogy ez valoban megfordult a fejedben? Szegeny noben egy csepp baj vagy termeszetesseg sincs. Ne felejtsetek, amikor latjatok ezeket a "sztarokat", mi miatt is lesznek azok. Mert az orszagban nem a polgarsag vagy ertelmisegi es a felso reteg szerepe a meghatarozo azon a szinten, ami a televiziokban megy, hanem a joval egyszerubb retege, mivel ok vannak tobben. A tobbseg igenyeit elegitik ki. Szerintem Budapestnek is tobb lepunnyadt kerulete van, mint elegans. Nekik az ilyen bombazonak latszik, nezd ezt akar kisebbsegi szemmel vagy mit tudom en hogy, nem akarok tarsadalomrajzba melyedni, foleg nem nyilvanosan tarsadalmi ellenteteket szitani.
2007. jan. 26. 10:21

Szerintem egy értelmes,eszes, és intelligens nő legalább annyira izgató lehet mint egy jó alakú...

Ebben a nőben semmi szépség nincs, mert szerintem az belülről jön, és természetes, nos ez meg Annácskára nem igaz.

Én csak abból indulok ki, hogy hiába van egy jó pasi, ha sötét mint egy éjszaka, akkor inkább választanék egy átlagos kinézetűt aki hord is vmit a fejében!

2007. jan. 26. 10:07
A párom megnézi a jó csajokat, de szerinte Annácska műnő. Neki nem jön be.
2007. jan. 26. 10:04
Pfúj.
2007. jan. 26. 10:01
Tegnap este majdnem dobtam egy hátast, mikor Anni-Panni (én csak így hívom Annácskát), kijelentette, hogy minden pasi őrá vágyik. Első kérdésem az volt, na de mire? Arra a 10 percre? Aztán elgondolkoztam.. Tényleg, mi van , ha a pasiknak ez kell. Egy ilyen külsővel eltölteni 10percet, aztán kirakni, majd megint elővenni, ha eszükbe jut. Vagy lehet, hogy mésiscsak minden pasi egy ilyen Anni -Pannival akarja leélni az életét? Férfiak, mit szeretnétek?,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook