Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tényleg ennyire a pénz beszél? fórum

Tényleg ennyire a pénz beszél? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2018. júl. 24. 18:08

Te pasi vagy és azt hitted akar tőled valamit az ügyfélszolgálatos?


Vicces:DDDD

30. michelle.r (válaszként erre: 4. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 16:26
De nyilván nagyon fontos vagy neki. Pont mint azok, akik mögötted álltak a sorban ;) Mit szeretnél, táncoljon neked, miután aláírtad a szerződést, ergó végeztetek? :DDDD
2018. júl. 24. 15:52

Ügyfélszolgálaton előírás van rá, hogy egy ügyféllel hány percet lehet foglalkozni. Átlagolva van. Régen 10 perc volt és milyen jó, hogy egy szerződést, akármilyen gyorsan, gördülékenyen csináltad 20-25 percnél gyorsabban nem tudtad megcsinálni.

Ha átlagban túl lépik az ügyintézési időt, akkor büntetést kap a cég.

2018. júl. 24. 15:47

Nekünk tavaly járt le a hűség,multhéten hivtam őket hogy nem szeretnénk tovább a szolgáltatást igénybevenni...magyarázott egy darabig,barátságos is volt,mígnem megkérdeztem,ha a kütyükkel holnap besétálok,leadom,megszűnik a szerződés. ?Közölte flegman,hogy igen,viszhall....

Nem kötelező újabb hűséget aláírni,sem semmi.

Lehet a pénzről szól minden,sőt biztos...hisz mi is azért váltottunk,mert igy többet kapunk kevesebbért,hűség nélkül :)

27. dd9dec5381 (válaszként erre: 26. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 15:41

Na engem pont azzal huztak csobe. Es nem em voltam a felelőtlen meg mielőtt ez jönne. Egy pénzügyi tanácsadó vezetett félre aztan eldonthettem bukom-e a foglalót vagy bevallalom a devizahitelt. Na az kemeny volt, de tultettem magam rajta

Welcome to the real world, Neo. :)

2018. júl. 24. 15:37
Jut eszembe .. nem egy devizahitelt írtam alá..bukok havota pár ezer ft-ot egyetlen évig . Milyen jó üzletnek adhatták el a frank hitelt is ...:-(.. Szomorú dolgok ezek .
25. 12d083b51b (válaszként erre: 12. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 15:37

Ha valami többet is szerettél volna tőle, akkor menj hozzá vissza, mondd neki hogy meló után szívesen meghívnád egy kávéra, stb. mert hogy te igazából azért jártál napok óta oda, csak hát...

Aztán majd mond valamit! :))

24. Mezei Virág (válaszként erre: 22. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 15:31
Szerintem te is így tettél volna, hiszen érkezik a következő ügyfél. Fárasztó dolog ez...
23. dd9dec5381 (válaszként erre: 22. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 15:30
Ne vedd sertesnek, mert nem a szemelyednek szolt. Ez egy ilyen munkakor sajnos, ok sem jokedvukbol pörgetik az esemenyeket. Ne lass ebbe bantast, nincs. :) Relax
22. csontsovány (válaszként erre: 21. - Babyapocakban)
2018. júl. 24. 15:25
Az esett rosszul , hogy mint akit elvágtak ...de mindegy . Most már látom , hogy a látszat néha csal . Viszonylag olcsón megúsztam ..
21. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 15:23
Még szerettél volna tőle valamit, vagy csak rosszul esett, hogy elköszönt? Én nem értem igazán.
20. 124637ff9b (válaszként erre: 17. - Globus)
2018. júl. 24. 15:20

Én úgy fogom fel :)


És inkább adja el más, ne én :)

2018. júl. 24. 15:20
most már mindegy , hogy jogos -e ..a pillanatnyi felháborodásom . Aláírtam . Ennyi ...minsewnki a maga életének a kovácsa ..
2018. júl. 24. 15:10
Első olvasatra a válaszom: igen.Idáig süllyedt a világ ,hogy a pénz mindent megelőz.A becsület ,a tisztesség csak utána kullog,no persze ...már akinél!
17. globus (válaszként erre: 10. - 124637ff9b)
2018. júl. 24. 15:08
Ha úgy fogod fel, hogy eladtak egy terméket, teljesen rendben van.
16. globus (válaszként erre: 4. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 15:08

Bocsi, de nem látok semmi különöset az eljárásában :)

Bolti pénztárnál is mosolyognak, amíg fizetünk, aztán viszontlátásra. Mindent megbeszéltünk szerződés, fizetés, aláírás előtt.

15. csontsovány (válaszként erre: 13. - Apeeng)
2018. júl. 24. 14:59
Más se hiányzott :-) ... lehet ,hogy még be is csapott . De eljön még az éjszaka ....jó éjszakát neki.
14. apeeng
2018. júl. 24. 14:57
a címhez: igen, a pénz beszél, ugyanis kapitalista gazdaság van. Ott a profit beszél, a többi meg nem érdekes. Hogy a profitot miként növeli az alkalmazotti had, az mellékes, a tulajt nagyon nem érdekli. Csak az adózott eredmény.
13. apeeng (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 14:52

Hetek óta beszéltetek? Heteken keresztül ingadozni kellett volna, hogy ...-nem is tudom, megnézek még más szolgáltatót...mert van aki jobbat ígér..


Aztán valami csak lesz. Vagy teper, hogy neki is van egy jobb ajánlata az eddigitől, de ez még új, csak most vezették be(ez a beetető süket duma). Vagy leteszi a telót. Persze ezt nem teszi meg, mert az ellenőre rászól, hogy miért nem erőszakosabb... a csajszi jutalékos rendszerben dolgozik, te csak egy megoldandó feladat voltál az aláírásig. Most megvan a jutalék, már meg sem ismer.


Úgyhogy ne csodálkozz semmin. Engem hetente hív az ü.f.szolgálat, én meg csak húzódozom, mint az egyszeri kislány..kiderült, hogy a mostani tarifa feléért is van ugyanaz a csomag..nemsokára meg kell kötnöm, addig izguljon más.


Te hamar beadtad a derekad. Legalább egy csipet izgalmat vihettél volna az előadó életébe.


:-)

12. csontsovány (válaszként erre: 11. - 12d083b51b)
2018. júl. 24. 14:50
Valóban . Fordított helyzetben valószínű ,hogy én sem lettem volna olyan kedves .Csak hirtelen rosszul esett ez a 180 fokos fordulat .
11. 12d083b51b (válaszként erre: 9. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 14:47

Ne haragudj, gondold magad bele egy fordított felállásba?

Napok óta odajártál, és nyösztetted, és fárasztottad, hogyan-miként legyen tovább. Nem küldhetett el a búsba, mert őneki az a dolga, hogy minden ügyféllel legyen kedves, szolgálatkész, és mosolygós...

És gondolj bele naponta mennyi ilyen nyösztetős ügyfél jár a nyakára, szellemileg fárasztja, ráadásul ha a csekélyke alapbéren kívül a megkötött=aláírt szerződésekért kap + jutalékot, akkor igen-igen fárasztó munka.

És még tetejébe ma már te a 20. - 30. ügyfél voltál. És még nincs vége a napnak!


És ha ráadásul betegen fekszik a gyerek a nagyinál, és még vacsorát is főzni kell este, meg ki tudja milyen egyéb maszek gondjai vannak éppen... Megkaptad amit akartál, kész.

10. 124637ff9b (válaszként erre: 9. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 14:38

Nah ... akkor nyugi van :)


Amúgy van benne valami fura és taszító, az tény.

Én biztos képtelen lennék ilyesmi munkát végezni.

9. csontsovány (válaszként erre: 5. - 124637ff9b)
2018. júl. 24. 14:33
Igazad van ..
8. Mezei Virág (válaszként erre: 4. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 14:32
Elintéztétek, amiért mentél, és elköszönt. Ne láss bele semmi mást! Nem beszélgetni mentél, hanem ügyet intézni, örülj, hogy mehettél utadra!
7. csontsovány (válaszként erre: 3. - Mezei Virág)
2018. júl. 24. 14:31
Köszi szépen , lehet, hogy jót tenne ..
2018. júl. 24. 14:31

Tényleg.

Neki az a dolga, azért kapja többek között a fizetését, hogy az ügyfeleknek eladja a cég szolgáltatását. Minél többnek.

Ezért kár tiszta idegnek lenned.

A bénább pasik különösen személyre szólónak érzik a szép ügyfélszolgálatos hölgyek kedves csicsergését ... :D

2018. júl. 24. 14:31

Tényleg.

Neki az a dolga, azért kapja többek között a fizetését, hogy az ügyfeleknek eladja a cég szolgáltatását. Minél többnek.

Ezért kár tiszta idegnek lenned.

A bénább pasik különösen személyre szólónak érzik a szép ügyfélszolgálatos hölgyek kedves csicsergését ... :D

4. csontsovány (válaszként erre: 2. - Guruljka)
2018. júl. 24. 14:30
Semmi , csak már nem voltam annyira fontos . utalt rá , hogy , " viszontlátásra " ..
3. Mezei Virág (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 14:29

Hááát, eddig is ebben az országban éltél, nem?

Tojd le! Ne idegesítsd magad olyanon, amin nem tudsz változtatni.

Egy jó kis séta jót tesz az idegeknek. Levezeti a stresszt.

Legyen szép napod! :)

2. Guruljka (válaszként erre: 1. - Csontsovány)
2018. júl. 24. 14:26
Miért, miután aláírtad, utána mi baja lett veled?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook