Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Teli a hócipőm a szomszédasszonyommal! fórum

Teli a hócipőm a szomszédasszonyommal! (beszélgetős fórum)

1 2
2009. nov. 9. 14:31

ja, nálunk volt olyan, hogy jöttek bekötni a kábeltv-t, és kiállt a pasi az utcára, és ordított, hogy "Nem engedem" :D Kérdezték a kábelesek is, hogy mit??? :O Erre mondja a pasi, hogy a kábelt, hogy átmenjen felettük, mert hozzájuk nagyon magas autók járnak, és nem engedi, és kész, mert akkor nem tudnának bemenni a kocsik! :DDDDDDDDD

Iszonyat nevetséges szitu volt. :DD

24. Tidike
2009. nov. 9. 14:29
Sajnos sok a rosszindulatú szomszéd. Ahelyett, hogy a saját dolgaikkal foglalkoznának inkább azt lesik a szomszédok mit csinálnak és így kombinálnak. Nagyon rossz tulajdonság.
2009. nov. 9. 14:29
Nálunk a szomszédasszony eteti a kóbor macskákat! Kb már 15 macska szokott oda a lépcsőházba! az egész folyosó tiszta kajamaradék, a macskák meg elég sűrűn az én ajtóm elé végzik el dolgukat! Hiába szólok a néninek h ne etesse őket! Már volt h a macskapiszkot átsöpörtem az ő ajtaja elé!
22. Christine1979 (válaszként erre: 14. - Cel)
2009. nov. 9. 14:29

Hát azért az sem semmi! :D

Amúgy arról jutott eszembe! :))) mert mondom, kb ilyen elme-szintű ez is. :) Szegények, kicsit hiányosak az ismereteik :D

21. loch ness (válaszként erre: 17. - Cel)
2009. nov. 9. 14:28

Biztos felháborodnék! Kihívnám a rendőrséget és megkérném, hogy vegyenek láblenyomatot a hangyákról, sőt az ombudsmannak is szólnék, mert ha tereled a hangyákat, az a személyiségi jogaik tiszteletben nem tartása. Ha szépen kéred őket, hogy menjenek át, akkor oké, akkor csak a szomszédot nem tartod tiszteletben...


Komolyra fordítva a szót: az ember ilyenkor nem tudja, hogy sírjon vagy röhögjön?

2009. nov. 9. 14:28

Mi állítólag azért nem házasodunk össze, mert akkor több segélyt kapunk az önkormányzaton. De majd ŐŐŐ bemegy, és elintézi hogy ne kapjunk! :))))

ha valamire nem emlékszem, mikor lehetett, szerintem egyszerűbb, ha megkérdezem, mert úgyis (főleg nyáron) azt lesi, ki mikor jön hozzánk, mit csinálunk az udvaron,stbstb

19. loch ness (válaszként erre: 18. - 35491a860f)
2009. nov. 9. 14:25
Biztos nem ismered néhány ismerősömet? Mert hajszálpontosan ezt csinálják. Sokszor nem rosszindulatból, csak ostobaságból.
2009. nov. 9. 14:24
Én azt utálom, amikor nem tudnak semmit a magánéletünkről, mégis kombinálnak összevissza rólunk, és utána a saját maguk által kreált rosszindulatú történeteket terjesztik fűnek-fának.
17. cel (válaszként erre: 15. - Loch ness)
2009. nov. 9. 14:22

Minden bizonnyal:))

Gondold el, te mit szólnál, ha a hangyákat átterelné a szomszédod hozzád?

16. Tidike
2009. nov. 9. 14:22
Az én szomszédasszonyom azóta ilyen gyagya mióta kirúgta az embert. Egy kis feltűnési viszketegség.
2009. nov. 9. 14:17
Hű, mennyi kiállhatatlan szomszéd van! Vajon mi is azok vagyunk nekik...?
14. cel (válaszként erre: 13. - Christine1979)
2009. nov. 9. 14:14
Ez veri a hangya átterelést:))
2009. nov. 9. 14:13

Nálunk egyszer meggyanúsították egy télen öcsémet, hogy ő dobta ki az ablakukat hógolyóval (az az ablak absz. láthatatlan a mi oldalunkról), és hogy ők kihívták a rendőrséget, sőt! Ujjlenyomatot is vettek a hógolyóról! :DDDDDDDD


És még hasonló ilyen jó kis dolgaik voltak, vannak.

2009. nov. 9. 14:12
ez ismerös.amikor én már nem adtam kifigyelte,hogy nem vagyok akkor jött.demindenhoapban elöadta,hogy itt+ott6bevásárloközpontokban/mennyit költött s milyen jol bevásárolt!
11. cel
2009. nov. 9. 14:10
Egy-két alkalommal történt ilyen, egy alkalommal azt állította a férj, hogy áthajtjuk hozzájuk a hangyákat, azért van náluk sok belőle. Következő alkalommal az volt a probléma, hogy a házuk mögött, a mi házunk előtt lévő gyepet locsoltuk a nagy melegben. Azt kérték ne tegyük, mert nekik a pince tavasszal is tele volt vízzel és megint tele lesz, mert oda folyik a locsoló víz. Sajnos a gyep szépen lassan kiégett. De ami tényleg verte a biztosítékot az az az eset volt, amikor a férj a mi udvarunkba lőtt be légpuskával és leterítette a gyepen szedegető feketerigó pár egyikét. Ezt már nem hagyhattuk szó nélkül, megkértük, hogy ettől tartózkodjon több okból is kifolyólag. Párom nem részletezte, hogy miket helyezett kilátásba, de többé nem láttuk a légpuskát a kezében.
2009. nov. 9. 14:09
Nekem is gondom van a szomszéd asszonyommal, de hála az égnek napokon belül elköltözik. 21 évig laktunk egymás mellett, de csak most jöttem rá, hogy nem ismertem eléggé. Nagyon kihasznált, egy ürlapot nem tudott kitölteni nélkülem. Minden kis piszlicsáré dologgal átkopogott, az összes lelki baját rám zudította, úgyhogy alig várom, hogy elmenjen, egyedül a lányát sajnálom, mert az nem akarna menni.
2009. nov. 9. 14:08
Utálom a nagy pofáját, hogy este 10 után még a folyosón hangosan beszélget, majd utánna bevágja az ajtót. Egy jó párszor már jól megijjedtem az ilyen ajtócsapkodása miatt.
2009. nov. 9. 14:07

Nálam az, hogy állandóan jön kéregetni. Hol pirospaprika, hol fahéj, hol ételízesítő, hol tojás, hol a telefonfeltöltő, hol pénz, szóval ez az idegeimre megy. Én még soha nem voltam "idegennél" kéregetni (max. anyukámnál zöldséget, mert neki van kertje, nekünk nincs...). Pénzt meg pláne nem kéregetnék mástól. És a ráadás az, hogy ha pénzt kér:"péntekig megadom", aztán 3 hónapig szóba sem hozza, nemhogy odaadná... Én ilyesmit soha nem csinálnék.


Most már azt mondom neki, hogy nekem sincs, és slussz...

2009. nov. 9. 14:05
....és amikor hülyének néz?
2009. nov. 9. 14:04
Most pl az hogy 1 nagy pótkocsi érett trágyát hozatott az utcába!!Itt boríttatta le bűzlik az egész utca mert ő a zsebkendőnyi kertjét be akarja trágyáztatni!!Ez nem igazÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ tiszta büdös van:-S
2009. nov. 9. 14:04
az ablakom alá kikötött, folyamatosan üvöltő szerencsétlen kutyák. Már azon gondolkoztam ellopom őket és beviszem őket a közeli állatvédőkhöz, a szomszédasszonyt meg kilövöm a holdra:D
2009. nov. 9. 14:04
Hogy csak neki lehet igaza, és a közös ügyekben csak úgy lehet minden, ahogy ő akarja.
2009. nov. 9. 14:03
Hogy kitalálnak olyasmit, ami nem igaz. És hát igen, a leskelődés elég gáz :D
2009. nov. 9. 14:03
A leskelődés
2009. nov. 9. 14:02
biztos Neked is van olyan szomszéd asszonyod akit nem igazán szivlelsz,de szoszéddal nem jó haragbanlenni....mi az ami Nálad "kiüti a biztositékot"
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook