Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Telefonos kalandok fórum

Telefonos kalandok (beszélgetős fórum)

22. Incó
2011. szept. 11. 14:25

Az esküvőnk előtti héten éjszaka zaklatott egy srác, hogy találkozzam Vele. Tévesnek hittem, de később a nevemen szólított. A számát se tíltotta le és a párom elmentette a saját telójába majd reggel kérdőre vonta. Nem tudtuk meg ki volt.


Évek múltán a párom telóján megjelent a szám, egészen más ügyben kereste a titkos zaklató. Így derült ki, hogy egy tanítványom volt...

21. szila5
2011. aug. 11. 03:43

Ja, még egy; aztán befejezem. :)

Volt osztálytársnőm (legyen J.Ági) érettségi után egy okj-és képzésre járt; és az ottani barátnőjével (legyen Ili) megbeszélték, hogy hétvégén buliznak és J.Ági Iliéknél alszik, mert két külön városban élnek. De még egyeztetnek a szülőkkel, és majd telefonon megbeszélik a többit; de ez még a mobilos korszak előtt volt, tehát csak a vezetékes jöhetett szóba (2000-ben). Mivel nem cseréltek számot, Ili a telefonkönyvből kereste ki a teloszámot, de rosszat. A rossz számot hívta, és lám csodát, abban a családban is J.Áginak hívták a lányt; na de, ennek az idegen lánynak sem tűnt fel, hogy valami nem stimmel, mert benne volt a buliban, és leegyeztettek mindent. A mi J.Ágink meg hétfőn csalódottan vonta kérdőre Ilit, miért nem hívta a hétvégén? Ili meg csalódottan kérdezte, hogy J.Ági miért nem ment hozzá a "megbeszéltek" szerint? Az idegen J.Ági hova ment azon a hétvégén bulizni, és milyen Ilivel, az már nem derült ki... :)

20. szila5
2011. aug. 11. 03:31
Olyan is történt a volt szobatársnőmmel, hogy hosszasan beszélgetett az őt hívó pasival, aki a csajt a nevén szólította, elvileg nem rég találkoztak és ismerkedtek meg; közben megbeszélték, hogy újra találkozzanak; és mikor a "hol" kérdésnél tartottak, jöttek rá, hogy téves a hívás... Másik Zsófit keresett az úriember. :) Mi Vp-ben voltunk, ő meg Bp-en.
19. szila5
2011. aug. 11. 03:26

Régebben történt, hogy csörgött a mobilom, és a hívó így szólt bele:

-Szia! Pisti vagyok; Gyuri ott van melletted?

-Igen! Adom. - mondtam; és átadtam a mobilt a mellettem sétáló Gyurinak, aki az akkori pasim volt. Volt is közös Pisti ismerősünk, nem ismertem fel a hangját, mert azon csodálkoztam, miért az enyémen keresi Gyurit, miért nem az övén.

Majd ők ketten megbeszélték, hogy téves hívás történt. :)

2011. aug. 10. 21:41

Nekem szerencsére csak olyanok voltak, hogy kerestek valakit. Név se volt ismerős..

Érdekes eszembe se jutott poénkodni..

Minden vicc nélkül : Nem árt néha a hívószámkijelzésünket ellenőrízni..

Nekünk cseréltek fel vezetékes számot, teljesen más számra..

Mekkorát lestem, mikor a mobilomon, nem az jelent meg hogy " otthoni ".. vadidegen számsor

Mert a vezetékesről hívtam a saját mobilomat..

Mikor reklamáltam, sőt felhívtam a " csere partnert ", Ő mekkorát lesett : Ez az én számom.. Jelent meg a vezetékes készülékén.

Szerencsére vissza " csinálták ".

És az is : nem származott semmi anyagi kárunk. Mert egyikünk se hívott senkit..

Ha valmi idegen nevet keresnek, nálunk, nem árt ilyen önellenőrzést megejteni.

Vagy csak próbálkoznak : Otthon vannak e a tulajok..

Mikor elutaztam, ezta " köcöréket " meg az egész szám gépet áramtalanítottam.

Ilyenkor foglaltat jelez a vezetékes, ha hívja valaki..

Hosszú lettem, de lehet valakinek fontos infó ez..

17. e2579acec2 (válaszként erre: 1. - Norbi11)
2011. aug. 10. 21:05
Juj ez baromi jó!!!
16. Zorg27
2011. aug. 10. 17:29

Nekem egyszer sikerült nagyon beégnem....


Régebben egy olyan cégnél dolgoztam, ahol foglalkoztattunk vállalkozókat is, akik ugye minden hónapban jöttek számlát írni, na történ egyszer, hogy hívtam az egyik srácot...

-Szia Csilla vagyok, mikor jössz számlát írni? Tudod, a teljesítésigazolást ne felejts el, amúgy jól vagy??? Ezt így egy levővel....

Fura is volt, hogy túl nagy a zaj a hátterében, erre mikor végre hagyatm szóhoz jutni, közölte Szia Peti vagyok, a Nagykanizsai gyorsról, jól vagyok köszi (ő volt a vonatvezető)!!!! :D :D A falon volt a papír amiken a telószámok voltak felírva és mikor pötyögtem be, lejebb csúszott egy sorral a szemem, egy számot elütöttem.....

Szerencsére a srácnak volt humorézéke, jót röhögtünk az eseten....

15. 937a2a883a (válaszként erre: 7. - D2299ac778)
2011. aug. 10. 17:25
Látom "menő" a wc-be esős telefon.Tesómmal is előfordult.A hátsó zsebében volt és húzta le a nadrágját,aztán bumm...
14. elszabadult hold (válaszként erre: 13. - Reload)
2011. aug. 10. 17:01
Honnan tudod, lehet, hogy ott vihogott órákig a telefonja mellett :D Meg aztán ki tudja, még a végén találkoztatok volna, és az hagyján, hogy veled azonos nemű lett volna - de még ronda is minta barom! (na, akkor kinek lett volna jókedve??):DD
13. reload
2011. aug. 10. 16:00

Én egyszer kaptam egy sms-t, hogy találkozunk-e, ahogy megbeszéltük. Visszaírtam, hogy persze, a szokott helyen. Ezután még váltottunk 5-6 sms-t, utána közöltem, hogy valószínű nem nekem akarta címezni, mert én azt se tudom ő kicsoda XDXD

Utána nem írt többet...

Neki sem volt humora asszem :)

12. 00a194caf9 (válaszként erre: 11. - Elszabadult hold)
2011. aug. 10. 15:56

:DDDD

Mi középsuliban felhívtuk a tudakozót, és megkérdeztük mi az a szmegma... :DDDDD

2011. aug. 10. 15:19
Én amikor kicsi voltam, felhívtam a tudakozót és azt kérdeztem: Tessék mondani, miért piros a szúnyog hasa? - és gyorsan lecsaptam a telefont :D
10. 00a194caf9 (válaszként erre: 9. - Norbi11)
2011. aug. 10. 15:09
:DDDD Nem vagy semmi. :)
9. Norbi11 (válaszként erre: 2. - 00a194caf9)
2011. aug. 10. 15:05

Marha nehéz volt röhögés nélkül kibírni, de előtte mély lélegzet, kemény elhatározás, és az a tudat, hogy 20 másodperc múlva letehetem, aztán kiröhöghetem magam totál,... na ez segített.


Egyébként a másik módszer amit egy csajnál dobtam be, mert állandóan hívogatott, na az a beszéltetés..

Mindig kérdezni, kérdezni, ha ő kérdez bármit, akkor is valami egész mást kérdezni,... aztán egy idő után mondani: Bocs, nem figyeltem, mit is mondtál? aztán újra kérdezni,.. és újra: bocs, nem figyeltem, mit is mondtál?


Na, ez is jó buli, ketyeg a számlája... ( csak az ciki, ha munkahelyről dumál. :) )

2011. aug. 10. 14:25
Ez nagyon jó:) Ezt én is bevetem, mert van valaki aki ismeretlen számon hívogat, természetesen mikor felveszem nem szól bele:)
2011. aug. 10. 14:24

Norbi már ismeri...

anno egy diszkóban gyors pisilés közepette kicsúszott a nacim zsebéből a teló..bele a wc.be...sajnos már nem volt megmenthető:(

2011. aug. 10. 14:22
Ez mekkora!:DDD
5. d2299ac778 (válaszként erre: 1. - Norbi11)
2011. aug. 10. 14:20
Norbi...te vagy a nap sztárja!
4. aeemit (válaszként erre: 1. - Norbi11)
2011. aug. 10. 14:18
ez nagy :o)) én is be fogom vetni a vicceskedők ellen:o))
2011. aug. 10. 14:17
:DD
2. 00a194caf9 (válaszként erre: 1. - Norbi11)
2011. aug. 10. 14:16

:DDDDDD

Már csak egy dolog érdekelne:

Hogy bírtad ki röhögés nélkül? :)

2011. aug. 10. 14:14

Sziasztok! Ma a telefonommal kapcsolatban írtam a naplómba, és az érkezett válasz adta az ötletet, hogy lehetne egy sztorizós fórum.

Jöhet ide bármi, ami telefonnal kapcsolatosan megtörtént "kaland".


Ami sztorit én kaptam, az tömören annyi, hogy a zsebből kipottyanó telefon a WC-ben landolt, aminek tanulsága annyi, hogy búvárruha nélkül ne engedjünk úszó leckét venni a telefonunknak.


Nekem régebben volt egy mókás esetem, amit egyébként a végén nagyon élveztem.

Barátnőmet állandóan hívogatta a volt pasija, és amikor eszébe jutott, akkor ötpercenként csörgetett, pedig mindig ki lett nyomva. Pár hónap után már nagyon untuk.

Egy csendes délután épp lustálkodtunk, amikor megint elkezdődött....

S jött az ötlet: "Picim", add ide a telefonod, majd én felveszem...

Felvettem, és unott hangon bele szóltam:

- Tessék, ideg-gondozó.

Döbbent csend....., csend,... Lecsapta.

Újabb csörgés, felvettem.

- Idegszanatórium, mit parancsol?

Puff, ezt gyorsan lecsapta.

Újabb csörgés.

- Jó napot, pszichiátriai osztály.

- A nénikéddel szórakozz !!!

- Gyógyszert csak rendelési időben tudunk felírni

- A jó édes ..... ,,,,,

- Köszönjük hívását, keressen fel minket rendelési időben, forduljon hozzánk máskor is bizalommal.


Aztán a szövegeket frissítettem párszor:

- A rendelés szabadság miatt szünetel, a sípszó után hagyjon üzenetet...


- Már vártuk hívását, a kis kék kapszulát szíveskedjen bevenni óránként.


s.t.b... , de viszonylag hamar vége lett a dolognak.


Nem értem, nem volt humorérzéke ennek a gyereknek...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook