Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tele a bakancsom, hogy az emberek mindent most akarnak.... fórum

Tele a bakancsom, hogy az emberek mindent most akarnak.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
7. Miss Angel (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
dec. 15. 12:00
ja bocsi,ez a vallomásra válasz .)))
dec. 15. 12:00

szerintem mindent időben kellene elkezdeni,

ha sok a dolog,akkor egyszerre kevesebbet,amennyire időnk,erőnk van.Sose értettem ,miért kell mindent az utolsó percre hagyni,bármiről legyen is szó.Megőrülnék:/

5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Xochipilly)
dec. 15. 11:30

Ez van mögötte egyértelműen. Az utolsó mondattal annyiban szállnék vitába, hogy elkerülhetetlen nekem személy szerint. Hiába az angyalka az asztalomon, és szól Bublé halkan, miközben dolgozom, ha napi 10 telefont kapok, hogy de ugye meg szerdáig belefér ez vagy az. Ugye nem megyek szabira addig, amíg ő nem kap meg valamit. Sajnos de, a tizedik után nehéz ezzel megküzdeni, de szívesen veszek bármi jó technikát erre. A ne vegyem fel a telefont nem fog működni sajnos. Egész héten magyarázkodtam, hogy kőkeményen dolgozunk, de elhanyagolt ügyeket nem fogunk tudni már besűríteni, mert lapozott a naptárban, és rájött, hogy 2024 lesz hamarosan.

A munkámban frusztrál, a bevásárláskor, utakon érezhető feszkó nem zavar. Ott tudok dönteni, hogy mikor megyek, vagy megyek-e egyáltalán.

4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - De16c8f9e6)
dec. 15. 11:23

Mégis mondtál 🙄 ez nem fanyalgás?

Vártam is, és várom most is. De ha valami ráért az elmúlt egy hónapban, azt nem akarom két nap alatt elintézni, hogy meghülyítsem a környezetem. Mindenki úgy teszi magát taccsra, ahogy akarja, a gond, mikor mást is bele akar vonni ebbe, mert persze egyedül nem bírja. Márpedig a legtöbb ember a környezetét terrorizálja ilyenkor.

dec. 15. 11:17
Pff. Nem mondok inkabb erre semmit. Csak egy kérdés. Nektek fanyalgóknak nem volt gyerekszobátok? Nem vártátok a mikulást, a karacsonyt, a húsvétot?
dec. 15. 11:15
Sok a megfelelési kényszeres ember akinek arról szól az ünnep, hogy jaj jönnek a Mari néniék és nehogy egy porszem maradjon a lakásban, vagy hogy "mitvegyenek" az egész évben nem látott beszólogatós rokonnak. Valahol sajnálom őket, de szerintem csak annak a hangulatát tudják elrontani aki hagyja.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook