Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Teherbeesés és a vérnyomás csökkentő fórum

Teherbeesés és a vérnyomás csökkentő (beszélgetős fórum)


2010. febr. 18. 15:01
Én is így gondoltam. De én is azt tanácsoltam nekik kérdezzék meg az orvost. Köszönöm szépen nektek.
2010. febr. 18. 14:52
Nem hiszem, hisz előfordulhat, hogy a terhesség végéig vérnyomáscsökkentőt kell szedni és ilyenkor se szokott baj lenni.
2010. febr. 18. 14:52
Nem kell félniük, én magam is szedtem a gyógyszert, amikor sikerült a baba. Szólni kell az orvosnak, hogy olyan gyógyszert adjon esetleg, ami nem károsítja a kisfickókat, de szerintem eközött nincs összefüggés. Ha a kismama szedheti, szerintem a kispapa is. :)
2010. febr. 18. 14:52
Nem okoz semmi bajt a babánál!!Legalább is én úgy tudom..De örökölhető!!Ez az esély akkor is fennáll ha a kismamának kell szednie!!Azért nem ártana ha beszélnének egy orvossal is!!
2010. febr. 18. 14:49
Egyik ismerősöm babát szeretne de a párjánál kiderült vérnyomáscsökkentőt kell szednie, szerintetek ez okozhat baj a babánál és egyáltalán a teherbe esésnél? Mert most félnek nekiállni a dolognak. Válaszaitokat köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook