Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tegnap szépen bemutatkoztam Előtte... :)) fórum

Tegnap szépen bemutatkoztam Előtte... :)) (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 22. 14:34
Hát nagyon bízom benne, hogy összejön a dolog, én azon leszek. :) Azt sajnálom, hogy nem volt tegnap alkalmunk rendesen beszélgetni, de sok vendég érkezett, és ő volt az egyik házigazda..
23. ice kuszi (válaszként erre: 20. - E3cb7b027d)
2010. ápr. 22. 14:28
Én is voltam már ilyen szituban, hogy ha velem egy helyiségben volt a pasi, akkor tetőtől talpig vörösödtem, és teljesen megkukultam! Egy valaki volt rám ilyen hatással, de a beteljesülés sajnos elmaradt!.-(
2010. ápr. 22. 14:26

Sziasztok! Iza 25 éves és rendőr szeretne lenni. Ezt igazán egyszerű volt megtudni kérdezés nélkül is.

Egyébként nagyon aranyos volt ez a kis filmbe illő jelenet.

Abszolút nem égetted le magad, olyan jól leírtad, hogy filmként pergett le előttem és aranyosan mosolyogtam izgulva mi lesz belőle.

Sok szerencsét kívánok nektek!

21. Gigi13
2010. ápr. 22. 14:26

sztem semmi ciki nem volt a Te viselkedésedben..

de engem nem nagyon érdekelne a pasi továbbá, ha nem jött oda hozzád ezek után, beszélgetni, bemutatkozni végre személyesen is. Nem tudom, hány évesek vagytok, de ha felnőtt emberekről van szó, akkor abban már van tapasztalatom, hogy akkor vagy van párja, és csak szórakozni akart, vagy annyira nem érdekled, hogy csináljon is valamit. Elnézést, nekem ez a tapasztalatom..

de csak ha már felnőtt, komoly párkapcsolatra vágyó emberek vagytok, akkor fontos ez az észrevétel, jaja..

20. e3cb7b027d (válaszként erre: 17. - Zakkanat52)
2010. ápr. 22. 14:26
Jaj hát azóta is eufóriában vagyok, ilyen hatással még férfi soha nem volt rám.. Magam is megdöbbentem, hogy így reagáltam, hogy elejtettem a táskát, stb.. :)
2010. ápr. 22. 14:25
Egyáltalán nem égő, sőt kifejezetten izgalmas, hogy ilyen hatással vagytok egymásra! Én is kíváncsian várom a folytatást, remélem lesz!:-)
18. Szilvamama (válaszként erre: 15. - E3cb7b027d)
2010. ápr. 22. 14:24
Ha mindketten függetlenek vagytok, szerintem érdemes megpróbálni. A férjemet én is "véletlenül" csábítottam el :)
17. zakkanat52 (válaszként erre: 15. - E3cb7b027d)
2010. ápr. 22. 14:24
Nagyon jó sztori... :) Kiváncsi vagyok, mi lesz. :)
16. CsillagTM (válaszként erre: 6. - Mamazon)
2010. ápr. 22. 14:23
ugyanezt akartam írni...
2010. ápr. 22. 14:23
Hát én 25 éves vagyok, ő olyan 30valamennyi idős. Akik voltak ott ismerőseim 2, megkérdeztem, hogy mi róla a véleményük, azt mondták róla, hogy egy nagyon jóindulatú, közvetlen, kedves ember.
2010. ápr. 22. 14:15
Mármint ha mindketten felnőttek vagytok ...
13. Szilvamama (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. ápr. 22. 14:14
Engem is a korotok érdekelne ... Mert ha mind a ketten felnőttek vagytok ez a néhány éve tartó szemezgetés furcsának tűnik :) Akkor tessék lépni, egy nő is simán kezdeményezhet!
2010. ápr. 22. 14:14
Abszolut nem ego, sot szerintem nagyon jo kis kaland... remelem, hogy tovabb is fejlodik a dolog! ;)
11. Heni86
2010. ápr. 22. 14:14

Szerintem ez aranyos! :)

Mondjuk ebből még semmire sem lehet következtetni szerintem mert ez csak az első lépés volt. Hidd el még mindig jobb így ismerkedni mintha rávetetted volna magad az első pillanatban szóval egyáltalán nem égő... Kell egy kis titokzatosság és izgalom! :)

Sok sikert!

2010. ápr. 22. 14:14
ha leírnám az őszintét,kitiltanának a hoxáról.Így csak annyit,nem égetted le magad ezzel.de ha egy kósza numerára vágysz,akkor csábulj el nyugodtan,bár nem tudom hány éves vagy!....
2010. ápr. 22. 14:13

Ez annyira kedves jelenet lehetett! :)


Pont így jó ahogy volt.


A Sors így akarta... Sok sikert!

2010. ápr. 22. 14:12

hány éves vagy és ő?

azért nagyon nem mindegy ez sem...


amúgy nem égő :) inkább aranyos :)

7. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. ápr. 22. 14:12
Valahogy így is elkezdődhet valami... Ha szabad, független ember, miért ne?? Ha nem, akkor meggondolandó - minek belebonyolódni::
2010. ápr. 22. 14:11
Akármi is lehet. Ezt ne olyan kivűlállókkal akard megbeszélni, akik se téged se őt nem ismerik. Lehet, a világ legnagyobb szélhámosa és lehet a legszerelmesebb, legodaadóbb férfi is. Majd kiderül. Olyanokkal beszélj, akik ismerik valamennyire.
5. vkj77 (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. ápr. 22. 14:11
Talán szerelem első látásra?.:-)))Nem hiszem,hogy benne az maradt meg,hogy mit ügyetlenkedtél...
2010. ápr. 22. 14:11
Ugyan már. ez miért lenne égő? Szerintem aranyos. :) én ilyenkor általában megbotlok, leeszem magam, vagy leborítom magam valamivel, utána legalább van min nevetni.. :) :) :)
3. koxy (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. ápr. 22. 14:11

Szia!

Szerintem nem égetted le magad előtte!

Én a helyedben, ha legközelebb találkoznék vele, odamennék hozzá és beszédbe elegyednék vele!

2. 8fe4afaa5f (válaszként erre: 1. - E3cb7b027d)
2010. ápr. 22. 14:10
Dehogy egetted le magad!
2010. ápr. 22. 14:09

Sziasztok!


A történetnek az az előzménye, hogy a lakótelepünkön lakik egy férfi, aki már évek óta érdeklődést mutat felém, amikor meglát, hosszan figyel, mosolyog, nagyon megnéz aprólékosan, tetszve. Egy ideig nem is foglalkoztam vele, de ez a helyzet 1-2 hónapja megváltozott valami miatt. Két közösségi oldalon is megtaláltam egy ismerősünk által, látva az adatlapját, kissé megdöbbentem, mert a városunkban Ő egy ismert személy. Bejelöltem ismerősnek, Ő visszaigazolt.

Tegnap volt egy összejövetel, és amikor mentem volna be az előadó terembe, megpillantottam Őt a folyosón, egy széken ülve telefonált, de amikor meglátott, annyira megörült nekem, csillogott a szeme, mosolygott meglepetten, én pedig ezen annyira zavarba jöttem, hogy elejtettem a táskámat és elvörösödtem... Utána kb. 10 mp-ig néztünk egymás szemébe, olyan forrón és tüzesen, hogy beleremegtem, majd lassan végigpásztázott alaposan a tekintetével, és ismét a szemembe.. Utána magunkhoz tértünk, és szégyenlős mosollyal bevonultam a terembe. Az előadás alatt végig egymást néztük titokban 1-2 mp-re. A műsor végén még ez a hosszas szemezés 2x-3x megismétlődött. Amikor már öltöztem és készültem haza, akkor is végig figyelt.


Szerintetek ezzel a viselkedéssel leégettem magam előtte? Milyen következtetést vontok le a viselkedéseinkből?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook