Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Teáscsészék kavalkádja fórum

Teáscsészék kavalkádja (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Teáscsészék kavalkádja

11. Bódiné Anikó (válaszként erre: 10. - Alleirbag)
2008. dec. 30. 17:18
Légyszives nekem leírni a receptjét. Köszike.
2008. dec. 3. 19:42
A nyerő nálam a fahéjas tea. A hagyományos gyógyteákkal ellentétben iszonyat jó íze van (már ha szereted a fahéjat) és mivel a fahéj kiszárítja a szádat, nem lesz nehéz meginni azt a napi 2-3 liter folyadékot, amit amúgy is kellene. (tehát a folyadékpótlás biztosított). Amit én használok, nagyon gazdaságos is, mert egy filterből 1-1,5 liter lefőzhető. Szívesen megadom a receptjét.
2008. nov. 25. 08:32

Köszönöm a fehér tea pontos leírását.

Én is kaptam egy barátnőmtől és nagyon finom volt.

De nem tudtam a jótékony hatását.

2008. nov. 14. 17:54
Kipróbáltam a fehér teát nagyon-nagyon ízlett finom,próbáljátok ki!:-))))
2008. nov. 12. 15:21
Szeretnék én is gratulálni. Nagyon szeretem a teákat és jól sikerült ez a cikked. remélem még találkozhatunk tőled hasonló, talán egyéb teákat érintő cikkel. Fahéj
2008. nov. 12. 11:36
Gratulálok, nagyon jó a cikked és tanulságos is én is nagyon szeretem a teákat, akár délelőtt akár az esti órákban, örülök, hogy vannak ilyen tanulságos cikkek, sok embernek segíthetnek. Andy
2008. nov. 10. 15:24

Amikor előszőr megláttam a fehér teát azonnal kipróbáltam, és valóban nagyon finom. S mivel igencsak szeretem a teákat én is, mikor pl. szoptattam csak fehérteát ittam épp azért mert nem tartalmaz koffeint, és mikor a gyermekem már nem szopikázott akkor Neki is inkább azt adtam.

Nem akarok itt reklámozni de a Pikwiknek vannak fehérteái, én azokat fogyasztom, és valóban nagyon finomak.


Gratula a cikkhez, volt nekem is benne újdonság, de azért a többségét már ismertem ;)

2008. nov. 9. 12:36

Érdekes,és tanulságos cikk. Örülök,hogy még többet tanultam a teákról.A fehér teát biztosan ki fogom próbálni.

Köszi Myrad!

2008. nov. 8. 18:56
Én is kipróbálom a fehér teát, ha kapok.
2008. nov. 8. 17:15
Ügyes vagy Myrad,nagyon tetszett a cikked és sokat tanultam belőle!Köszönöm!
2008. nov. 8. 17:03
Manapság valaki bemegy a boltba és levesz egy doboz teát a polcról. Amit megnéz általában, hogy mennyibe kerül, esetleg milyen ízesítésű. Tapasztalatból tudom, édesanyám is ilyen. A múltkor megkínáltam teával. "Tudod, hogy este már nem teázok, nem fogok tudni aludni." Mondtam neki, hogy ez fehér tea. Hát akkor pláne nem kér, mert tényleg nem fog aludni. Pedig a fehér teában nincs koffein.

Ugrás a teljes írásra: Teáscsészék kavalkádja

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook