Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te mit tennél? Együtt vagy külön? fórum

Te mit tennél? Együtt vagy külön? (beszélgetős fórum)


1 2
8. ec63a7fc29 (válaszként erre: 7. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 10. 00:34

Elmondtam a kedves férjnek, hogy NEM TUDOM SZERETNI!!! Csak ül a fotelban, nézi a tv-t, várja milyen irányból fog repülni a sült galamb, s hisztizik, ha nem elég gyorsan, vagy nem a megfelelő irányból.

Ahhoz hogy netán megszeressem, nem nekem kellene valamit tennem, hanem neki.


Ha nem tesz semmit, akkor leléphet.

Hetente értékelem a mutatványát:

Pl ma: Az elmúlt héten semmit nem tettél, hogy megszeresselek. Vagy volt valami, amit nem vettem észre? Ugyanilyen hetek állnak előttünk? ...

7. ec63a7fc29 (válaszként erre: 5. - 740e36de32)
2008. nov. 10. 00:31
Kb ezt a cipőt taposom, de most már nem csak hallgatom, hanem vissza is szólok. Egyszer hátha eljut a füléhez, meg az agyához is!
6. 740e36de32 (válaszként erre: 1. - Wickucy)
2008. nov. 10. 00:30
a véleményem meg az hogy nem vagy Te keveseb ember senkinél,ugyanannyi szeretet s törödés jár neked is amennyit adsz!Valaki igyvalaki ugy de aki szeret az kimutatja!:)
5. 740e36de32 (válaszként erre: 4. - Ec63a7fc29)
2008. nov. 10. 00:28
te velem is kedves voltál,és nagyon jól gondolkodsz!És hasznos is volt amit irtál!Köszi!:)
4. ec63a7fc29 (válaszként erre: 1. - Wickucy)
2008. nov. 10. 00:24

A nagy francokat szeret! Max saját magát szereti!!! Csak mondja, mert így kényelmes.


Ha szeret, azt ki is mutatja, beadvány és kérelem nélkül is akar örömet szerezni, s talán nem CSAK 5 percet!

2008. nov. 10. 00:18
Fórum - Mit tehetnék, lassan nem bírom cérnával, a párom mostanában nagyon sokat dolgozik. Kértem, hogy ne tegye, mert nekem is szükségem van rá!---------ezen a cimen fut!
2008. nov. 10. 00:17
hasonló témát nyitottam én is,sokan ezt itt nemértik le is lettem hurrogva!
2008. nov. 10. 00:09
Nagyon szeretném ezt a kapcsolatot! A világon mindennél jobban! Mi az erősebb, hogy nagyon akarom, vagy, hogy kevés amit ez a kapcsolat ad nekem? Adjak lejjebb én az abszolút alap dolgokból, mint pl.: hogy magától odajöjjön az ember és szívből szeretetből megöleljen. Tudom, hogy fáradt a Drágám, rengeteget dolgozik, fél napja szabad egy héten. De nagyot kérek azzal, hogy napi 5 percig szeressen aktívan (remélem érthető mit értek ez alatt, nem is a szex, csak érezzem, hogy szeret)? Sőőőt, nem is kell naponta, csak a semminél azért legyen több! Olyan semmilyennek és értelmetlennek érzem a kapcsolatot. Azt állítja szeret, szerintem nem, csak kényelmesen elvan így és lassan én sem fogom szeretni, pedig nagyon szeretném! És persze, ha mondom neki azzal jön, hogy Ő ilyen, meg, hogy Ő igenis szeret és megölel... Ahhhhaaaa
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook