Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesség bejelentése: együtt vagy külön? fórum

Terhesség bejelentése: együtt vagy külön? (beszélgetős fórum)


11. ssueB (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 18. 18:50
No, akkor nincs más hátra, mint a boldog babavaras ;)
2022. szept. 18. 10:08
Minden okés! Bejelentette a haverjainak, akik nagyon meglepödtek, és gratuláltak és nem tettek megjegyzéseket. Azóta megy egész nap a viccelödés a haverjai között, mémeket gyártanak :) A párom nagyon jó hangulatban van, érzem, hogy megkönnyebbült!!! Én is jókat nevettem, mikor megmutatta a haverjai vicces üzeneteit ! Minden jó, ha a vége jó!!!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - SsueB)
2022. szept. 16. 17:04

Ha a körülményeket figyelembe veszem, teljesen megértem. Ezért is mondtam neki, hogy bár szomorú vagyok, hogy nem kívánja, hogy ott legyek, elnézem neki.

Más a pozíciónk, mert neki « ciki, hogy beadta a derekát » a « szájából segget csinált » a haverjaival szemben meg az összeköltözés is. Neki nagyon fontosak a haverok és nagyon ad a véleményükre, igazi oroszlán (csillagjegy). !!

2022. szept. 16. 14:20
Minden "csoda" három napig tart.Lépj túl rajta.A párod is várja a babát,az a lényeg.
7. ssueB (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 12:18

Mi miatt aggódik?

Túl fiatalok vagytok?

Írod, hogy csak szülés után tudtok összeköltözni - ennek van valami súlyos oka?

Ha összeszeded magadban, hogy mik a körülmények, lehet nem parázol rá, amiért egyedül akarja csinálni.

Amúgy meg, a mai világban... kimegy egy kép a közösségi médiában, és egyből megtudja mindenki, nem kell stresszelni sem :D

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Kannanana)
2022. szept. 16. 11:42
Köszönöm a megnyugtatást 🥰 Próbálok kevésbé egocentrikus lenni
2022. szept. 16. 07:29
Szerintem ez ok, közös barátok esetén más lenne a helyzet
4. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 23:36
Szerintem simán lehet, hogy azt hiszi, hogy olyan megjegyzést tesznek, ami téged megbánthat. Pl, hogy ezzel akartad megfogni, stb. Ha ezek nem közös barátok, akkor engem nagoyn nem érdekelne, hogy miként tudják meg...
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Hello Titti)
2022. szept. 15. 23:13
Igen, egyértelmüen magát emészti. Nem olyan gonoszak a haverjai…úgy érzem, mintha szégyelné a terhességem.
2. Hello Titti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 22:56

Mondd el neki inkább őszintén mi az ami bánt és mi lenne számodra a megfelelő.

Mondja el ő is. Ok, van benne egy ilyen, hogy megszólják. Ami szerintem, az ő problémája inkább. Hiszen a baba inkább rólatok es családotokról szól. Szóval inkább magát emészti emiatt, nekem ez jött le. 😉

2022. szept. 15. 22:42

Elsö közös gyermekünket várjuk a párommal. A családnak együtt fogjuk bejelenteni az örömhírt, viszont a baráti körének egy vacsi alkalmával ö nélkülem, amin, amin megsértödtem.


Ismerem a barátait de nem ápolok velük szoros kapcsolatot. Mondta, hogy fél a barátai reakciójától, mert nagyon meg fognak lepödni, elsösorban a körülmények miatt amit ö cikinek érez (csak a baba születése után tudunk összeköltözni) fél, hogy megszólják.


Próbálok megértö lenni vele de csak szarul esik, aztan lehet most a terhességi hormonok miatt én csinálok bolhából elefántot. A lényeg, hogy nagyon szeret engem és jó apuka lesz!


Szerintetek nem nagy dolog ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook