Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te miért szereted a párod? fórum

Te miért szereted a párod? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. febr. 16. 13:10

:)

jaj de aranyos dolgokat írtatok :)

várom még mások véleményét is :)

becseiagi!!! nagyon szépen megfogalmaztad :)

14. FormáSan (válaszként erre: 11. - Youlcsi)
2010. febr. 16. 13:07
:-)
13. c03449be8b (válaszként erre: 12. - Bucóka20)
2010. febr. 16. 13:06
köszi.
12. Bucóka20 (válaszként erre: 9. - C03449be8b)
2010. febr. 16. 13:01

Nem az az igazi akivel le tudnád élni az életed hanem az aki nélkül nem!:o)



Amúgy én is így vagyok a barátommal.

2010. febr. 16. 13:00

ha már vannak "miért"-ek, akkor van olyan is, amiért nem...


szóval CSAK

azért, mert van.

2010. febr. 16. 12:52
Nem is kell megfogalmazni!De azért biztos eszedbe jut pár dolog!
9. c03449be8b (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2010. febr. 16. 12:49
szerintem ez a lényeg,hogy nincs rá magyarázat.Különben az én érzéseim nagyon változatosak vele kapcsolatba.Imádom de néha elegem van belőle,de tudom,hogy nem tudnák élni nélküle.Van is egy idézet erre valahogy így van:"nem az lényeg,hogy kivel tudnál élni,hanem az ,hogy ki az aki nélkül nem!"/lehet,hogy nem pontos/
8. FairyJ (válaszként erre: 4. - 2ef29f8a82)
2010. febr. 16. 12:49
Valami ilyesmi van nálam is:)
2010. febr. 16. 12:49
Én is szeretm azt, amilyenné váltam mellette! :) Szeretem az odaadását, az önzetlenségét, néha még a smucigságát is, mert az sincs ok nélkül. Szeretem a szemeit, a vállait, az ajkát; az érintését, a sóhaját. Szeretem, ahogy szuszog a fülembe elalváskor, és szeretm az illatát is. Mikor egész nap nyáron melegben dolgozik, és úgy jön haza, hogy azt mondja, ne bújj hozzám, mert koszos és büdös vagyok; én akkor szeretek a legjobban hozzábújni, mert ami neki büdös magán, az nekem szivet dobogtató férfias illat. Szeretm, ahogy rám néz, ahogy mosolyog, ahogy elviseli minden hülyeségemet és rigojáimat. Szeretem, ahogy a gyerekeinkkel játszik, és ahogy rájuk néz. Szeretem, mert mi vagyunk neki a legfontosabbak, és szeretem, mert ő is szeret!!!
2010. febr. 16. 12:48

Érdekes, hogy felvetetted így ezt a kérdést.

Nemrég olvastam egy könyvet, ami többek között arról szólt, hogy a szeretet azt jelenti, hogy valami olyat kapunk meg a másiktól, amire szükségünk van -vagy azt hisszük, hogy szükségünk van-, de mi magunk nem tudjuk megadni magunknak.

Logikus volt, én mégsem tudnám pontosan megmondani, mit is szeretek a barátomban. Azt szeretem, amilyen.

5. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2010. febr. 16. 12:45

Szerintem az a jó, ha nem tudod megmagyarázni :)))

Én sem tudom, nem is akarom, így van ez jól. Ismerem a jó és a rossz tulajdonságait is, persze több a jó szerintem, de nem a tulajdonságai miatt szeretem, hanem azért ami egyben ő maga és jó, hogy van nekem.

A Csúf igazság című filmet ajánlom Mindenkinek! Nekem a kedvencem lett :DDD! Igazából erről szól.

2010. febr. 16. 12:45

Nálam elsőre érdeklődést váltott ki, és utána ahog ymegismertem fülig szerelmes lettem. talán azért, mert ő az első olyan férfi az életembe, aki romantikus, mégis férfias, vicces, és határozott, és mindent megtesz a közös jövőnkért. Emellett udvarias, mégis lökött, :) megbízható, és hűséges. Mindenről lehet vele beszélgetni, és mindent meg lehet vele beszélni. emellett bármikor mosolyt tud csalni az arcomra, még akkor is amikor "érfelvágós" hangulatban vagyok. egy borzalmas nap után megnyugszom ha meglátom, vagy ha a karjaiban lehetek:)

hmmm...és még tudnám sorolni:)

2010. febr. 16. 12:44
Talán nem is lehet megfogalmazni... Szeretek benne mindent, szeretem azt is amilyenné váltam mellette, nehéz konkrétan megfogalmazni.:)
2. FormáSan (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2010. febr. 16. 12:44

Az a jó, ha nem tudod! Ha már tudod miért szereted, akkor már nem is igazi!

Én sose tudtam, de amikor már nem szerettem, talán pont azokat nem szeretettem, amit azelött igen, van nem vettem észre!

2010. febr. 16. 12:42

Lehet hülye kérdés...de én példáúl tudom hogy nagyon szeretem a párom, nagyon szerelemes vagyok...de pontosan nem tudom megfogalmazni miért...

Ti miért?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook