Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Te is a The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution hámlasztót használtad elsőnek? fórum

Te is a The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution hámlasztót használtad elsőnek? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 31. 09:11

Én a 30%-ost még sosem használtam, szerintem full felesleges. Az 5%-os TO lactic acid plusz egy 7%os BHA nekem tökre bevált, csak konzisztensen kell használni. Amúgy ez mindenkinek más, ki kell tapasztalni, mi válik be. Van aki csak kozmetikussal meri/hajlandó csináltatni, nekem pl. eszembe nem jutna ezért pénzt kiadni, ha otthon is megcsinálhatom. De tényleg bőrtípus meg vérmérséklet meg vélemény függő.


Szerintem kicsit túl van misztifikálva ez az egész hámlasztás, persze kell kis területen előbb kipróbálni meg ha érzékrny a bőröd, nem kell túltolni stb. de egy TO termék nem fogja leégetni az arcod, hacsak nem mész ki egyből a napra utána, fényvédő nélkül. Mondjuk szerintem pont ezért jó egy max. 5%os, az is megcsinálja amit kell, de nem kell stopperral mérni meg ilyenek. 😅

2023. márc. 31. 07:13
Jajj most nézem, hogy ez az Ordinary. 🫣
7. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Picurrrr)
2023. márc. 31. 07:11
Én nem merem magamnak hámlasztani. Kozmetikussal szoktam csináltatni. A többi arcápolási rutin oké. A Revox fényvédője szuper cucc. Több termékem is van tőle.
6. Bichi (válaszként erre: 1. - Picurrrr)
2023. márc. 31. 07:11

Szerintem vannak dolgok, aminél először olvasunk, és aztán vásárlunk, és ez pont ilyen, lévén egy arcod van, bár sokaknak sor bőr van rajta :)

De a viccet félretéve, ez szerintem olyan, mint a hajszőkítés, bízza az ember szakemberre, legalábbis első alkalommal, mikor még nem tudja a bőre hogyan reagál rá.

Egyébként ez mitől olyan téma, hogy új név kell hozzá?

5. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Picurrrr)
2023. márc. 31. 07:09

Revox Mandulasav - hámlasztó szérum

A Revox Just Mandulasav+HA 10% egy gyengéd hámlasztó szérum az arc és nyak területére.


A Mandulasav egy aromás alfa-hidroxi-sav, amit keserű mandulából vonnak ki, mely gyengédebb, mint a többi AHA sav (például glikolsav).


Ez a szérum ideális az elhalt hámsejtek eltávolítására, a frissebb és egészségesebb megjelenésű arcbőrért.

Ez a sav, mivel részt vesz a kollagén szintézis folyamatában, segíthet csökkenteni a korai öregedés első jeleinek megjelenését.


A termék ideális durvább textúrájú arcbőrre, tág pórusokra, finom vonalakra, ráncokra. Ideális érzékeny, pattanásos bőrre.


Alkalmazás:

Este vigyél fel 2-4 cseppet a megtisztított a megtisztított, megszáradt arcbőrre, a szem környékét elkerülve. Gyengéden masszírozd az arcbőrbe. Várd meg, amíg teljesen beszívódik, mielőtt felvinnéd a következő terméket. Használd hidratálók vagy olajos szérumok előtt. A használatot követő egy hétben kiemelten figyelj a fényvédelemre.



Forrás: Douglas

4. tien
2023. márc. 31. 07:06

Használtam és mai napig használom.


Első alkalommal csak két percig volt rajtam a cucc.

Fokozatosan mentem fel öt percig.

Egyéni érzékenység.

Nekem nagyon jó ,és szeretem.

Használom a többi Ordinary terméket is .

Ár érték arány kiváló.

Hozza amit elvár az ember ( nyilván csodát ne várjunk )

2023. márc. 31. 05:41

[link]


Jó az értékelése egyébként

2023. márc. 31. 05:38

Én szakemberre bíznám a hámlasztást.

2 éve csinálja nekem a kozmetikusom, előtte alapos arctisztítás, stopperrel méri az időt, hogy meddig lehet fenn. Aztán lemosás, egy oldattal közömbösíti a még esetleg bőrön maradt savat, utána egy tápláló maszk következik. A szalicilsav erősen hámlik, a tej és mandulasav szinte semmit. Inkább okt-nov-től febr-ig érdemes alkalmazni.

Az eredmény látványos!

2023. márc. 30. 22:17
Sziasztok! Kezdő hámlasztó vagyok, sőt még csak egyszer történt meg a hámlasztás.. egy sminkes ajánlotta nekem a AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution hámlasztot, s én rögtön meg is vettem. Mellé egy Revox fényvédőt.. miután használtam (elsőnek csak 5percre) utána olvastam el, hogy sokan írják hogy, semmiképp se ez legyen az első, s valaki irja hogy lehet ez elsőnek. De mar megvettem s használtam is.. viszont őszinte leszek, eléggé megijeszt hogy sokan azt mondják nem szabad.. más is volt mar hasonló helyzetben? Más is kezdte ezzel a hámlasztást?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook