Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Távkapcsolatban nagyobb szabadságot akar, pedig nemsokára összeköltözünk. Hogy viselkedjek? fórum

Távkapcsolatban nagyobb szabadságot akar, pedig nemsokára összeköltözünk. Hogy viselkedjek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2019. júl. 2. 16:00

A párommal 6 éve vagyunk együtt, távkapcsolat. A találkozások sűrűsége eltérő, valamikor minden hétvégén, de volt már olyan is, hogy 2 hónapig nem láttuk egymás. Ez tőlem szokott függeni. Most már csak pár hónap választ minket el attól, hogy összeköltözzünk. Nagyon várom és elmondása szerint ő is, látni is rajta. A nap nagy részében interneten tartjuk a kapcsolatot, üzengetünk egymásnak. Olyan fél óránként biztos váltunk (váltottunk) üzentet és én sokkal jobban ragaszkodó vagyok, most viszont megkaptam tőle azt, hogy nagyon ellenőrizve érzi magát és nagyobb szabadságra vágyik, néhány olyan órára, mikor nem írok.

Egyből az ugrott be, hogy szakítani akar vagy valaki van a dologban, de mindkettőre "dehogyis" volt a válasz. Azt is kérdeztem hogy megijedte az összeköltözéstől? Neeem, ő nagyon várja.

Szerintetek normális ez így ennyi év után, hogy most szól érte...? Azt tudtam eddig is, hogy neki nagyobb a szabadságvágya, de nem tudtam, hogy ez ennyire gáz. Mit tegyek? Pl. most 5 órája beszéltünk utoljára, pedig otthon van és szabadnapos.

Egyébként megvan nekem is magam dolga. Vannak barátaim, akikkel eljárok ide-oda, dolgozom, de mégsem esett nehezemre, az a fél-1 óránkénti egy kis üzenet. Nagyon össze vagyok törve, de őt már nem tudom hogyan kifaggatni, mert "nem kell túlbonyolítani, picit nagyobb szabadság és nyugalom és kész". Első kapcsolatom egyébként, én neki nem.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook