Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tatabányai kórház szülészet fórum

Tatabányai kórház szülészet (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2011. aug. 26. 11:48
sziasztok! én majdnem 2 éve szültem Tatabányán, Pazár doktornál nagyon rendes volt és az osztállyal is elégedett voltam és persze közel is van. Remélem tudtam vkinek segíteni:-)
66. patmar
2011. aug. 26. 10:43
Szült valaki Tatabányán edával? Kinél? Mesélnétek a tapasztalatokról?
65. Pan Dóra (válaszként erre: 63. - Hlotti)
2011. aug. 18. 13:50
A Pálos doktor nem Szőnyben osztályvezető főorvos?!
64. ara81
2011. aug. 18. 13:15

Sziasztok,

én Tatabányán fogok szülni, ha minden igaz.


A Ferencz doktorhoz járok, eddig 3x találkoztam vele.

Az UH gépével annyira nem vagyok megelégedve, én sok midnent nem tudok kivenni a gyerkőcből. (előzőleg voltam másik orvosnál magán UH-n, ott még a fütyijét is tisztán ki tudtuk venni)


Van valaki, aki esetleg ,ostanában nála fog szülni?

6000 Ft kér egy alkalomért, én is azt olvastam, hogy a dokik általában a vizsgálati díj 8-10x-esét kérik egy szülését.

Én rákérdeztem, hogy mennyit kér, 80e Ft-ot mondott.

Kicsit sokallom.

Szerintetek megéri?


Válaszokat előre is köszönöm.

63. hlotti
2011. aug. 14. 00:19

Sziasztok!


Én tavaly áprilsban szültem a kisfiamat Tatabányán! 1 hetet feküdtem bent előtte, Máté nem akart megszületni a kiírt időpontban,ráhúzott egy hetet!


Dokik:


Molnár : semmi nem érdekli, csak hogy minél kevesebb császár legyen, és aki nála szül azt jól lehúzza, 120 at kér! Nekem minden nap mennem kellett felülvizsgálatra hozzá, hát elég bunkó volt!


Pálos:


nála szültem, hozzá jártam terhesgondozásra is a magánrendelésére! Mint szakember nagyon meg voltam vele elégedve, de mint ember NEM!!! Pedig annó anyukám is nála szült meg engem!

Egyszer sem kérdezte meg hogy vagyok, nemnagyon volt egy kedves szava sem, bár mikor szóltak neki a kórházból, hogy jöjjön mert szülünk, onnantól 8 órán keresztül ott volt velem a szülőszobában, Erzsi nénivel együtt aki a fogadott szülésznőm volt. Őt nagyon sokan utálták ott, de velem nagyon türelmes, és segítőkész volt!


A többi orvos nemnagyon foglalkozott velem, a vizitek nevetségesek, a felén ott sem voltam, mindig kóboroltam valamerre, sosem kerestek!!


Ha megint szülnék, orvost nem fogadnék, csak szülésznőt!!! Ő az aki mindent megcsinál, a doki csak az nst-t nézi, meg a fájás közepén vizsgálgat ( amitől kedvem lett volna belerúgni kettőt) :-)


A végén nekem is császár lett 24 óra kínlódás után. A császáros csapat nagyon kedves volt, és nagyon figyeltek rám, az altatóorvos fogta a kezem, ott ült a fejem mellett, percenként kérdezgették jól vagyok e, minden profin ment!!


Ha baba mama szobáb mész, akkor mindent vinni kell a babáknak!!!

2011. aug. 12. 20:04

Sziasztok!

Én is csak megerősíteni tudom szoszimelit, a vizsgálat tízszeresét szokták adni szülésnél. Én Málik doktornál szültem, és nagyon rendes volt, épp Pazár doktor volt az ügyeletes, ő is rendes volt. Terhesgondozásra a Lollok doktorhoz jártam, imádtam őt, bár nagyon húzós az anyagiakat tekintve.

2011. aug. 12. 13:15

Sziasztok!

Én Pazárhoz járok kb a terhesség 5-6.hetétől. Most 33hetesek vagyunk.

Sztem nagyon jó orvos, rendes, alapos, kedves és közvetlen.

Félidőnél +kérdezte h 1ütt szülünk?A pénzen vacilláltunk+az elvek..., majd rákérdeztünk kerekperec ha szeretnénk+fogadni mibe fáj.

Azt mondta a kismamák kb a vizsgálat 10x-ét szokták adni, nála 7 rugó egy vizsgálat, tehát 70.

Mivel nem kijelentette h 70 sztem ha vki nem tud neki ennyit adni, ako se csinál belőle ügyet.

Írták itt, h nem ismeri +a kismamáit, én a 23 hét körül kórházba jártam, és odajött hozzám a folyóson h miért járok bent csak nincs vmi baj?!

1iknap nem mozgott egyátalán a babám, bementünk a kórházba +uh-oztak+nst-ztek és hazaküldtek h minden rendbe. A dokihoz másnap mentem vizsgálatra és ah bementem kérdezte h azóta érzem-e a babyt.

Én Pazárt mindenkinek csak ajánlani tudom!

Molnár, nagyon jó doki, de elég anyagias.

Zoltay+Rojkó egytündér.

Lollokkal a 4D-sen találkoztam, rendes volt.

Eszlári+Pődör velem mind a kettő bunkó volt.

2011. aug. 6. 15:35

Érdekelne az is hogy ki mit tud, hogy melyik nőgyógyász mennyit kér? Kérlek segítsetek!!....mert ez egy fontos dolog és manapság senki nem tud semmit.

Engem és sok velem egykorú kismamát érdekelne, hogy Tatabányára mit illik vinni a kisbabának? Pelenkát tőlünk kérnek vagy adnak neki? Ruhát, csak azt amibe haza hozzuk? Látom mostanába kevesebb anyuka és kismama irogat ide...kérlek gyertek és segítsünk egymásnak.

2011. aug. 6. 15:31
Sziasztok. Olvasom ezt a fórumot, mert én is nem sokára szülni fogok, de sajnos okosabb nem lettem. Senki nem ír semmi konkrétat. Miért mindenki arról ír hogy majd írd meg priviben....??? Akkor nem fórumozni kellene, hanem chat-elni....vagy nincs igazam? Feljönnek ide kismamák hogy többet megtudjanak, és semmi érdemleges nem hangzik el. Igenis ez az oldal azért van hogy tudjuk hogy mire számíthassunk, mennyi pénzért, milyen bánásmódot kapunk a pénzünkért, vagy ha nem fizetünk akkor azért..... Szóval szerintem ki kellene írni ami volt, és nem takargatni
58. esőcsepp (válaszként erre: 56. - Df1077de8f)
2011. júl. 24. 20:21
Ne haragudj, de felnőtt ember vagy, tudsz szólni, ha valami problémád van. Az, hogy nem eszed az ottani kosztot, abból nekik honnan kéne tudni, hogy hazait sem eszel. Ha meg nem kéred, nem mindegy ki eszi meg? Amúgy miért nem eszel? Nincs étvágyad, nem vagy jól?
2011. júl. 24. 20:18

Mivel átélhettem a csodát, már vannak tapasztalataim. Az elején még nem tudtam kinél akarok szülni, de a terhesgondozóban rájöttem, hogy kinél nem. Így aztán az utolsó hetekben még is választottam. Velem nagyon kedves volt mindenki, és a szobatársaimmal is. Az orvosok közül nem kedveltem mindenkit, de konkrétan rosszat nem tudok mondani senkiről az ott tartózkodásom alatt.

Volt akinek nem volt fogadott orvosa, de a viziten ugyanúgy foglalkoztak vele, mint azzal akinek volt.

2011. júl. 24. 13:27
Nekem sincs fogadott orvosom.Most is épp itt fekszem a tatabányai szülészeten,de le se szarnak.33 hetes terhes vagyok,volt egy egyszeri hasmenésem,ezért elkülönítettek a nőgyógyászatra,ami egy emelettel feljebb van és műtétes öreglányokkal meg küretes lányokkal vagyok egy osztályon.Persze elkülönitve,külön szobába.Egész nap felém se néznek,az sem tűnik fel nekik,hogy 2 napja szinte semmit nem ettem!Az ebédemet ők zabálják meg,mert nem kértem.
55. *Pillango* (válaszként erre: 53. - Zsikusz)
2010. jan. 28. 09:08
szia, nekem volt fogadott, de pont elutazott amikor szültem. szerintem a szülésznőnek nagyobb a jelentősége. szóval nekem volt fogadott dokim, de amikor bent voltam a kórházban, több mint 1 hetet, ott a lányok többségének nem volt dokija. akinek volt, volt olyan lány, mesélte, hogy hívogatták a dokiját, de ki volt kapcsolva, ugyanúgy az ügyeletesnél szült... második gyereknél én sem fogok ebből ügyet csinálni.:)
54. esőcsepp (válaszként erre: 53. - Zsikusz)
2010. jan. 28. 02:32
Erre én is nagyon kíváncsi lennék, mert én nem tervezem az orvos fogadást, ha egyszer majd odajutok.
2010. jan. 27. 08:51

sziasztok


itt mindenkinek volt fogadott dokija? szült valaki úgy tb-n, hogy nem volt fogadott? szeretném tudni milyenek a tapasztalatok.

2010. jan. 13. 08:51

Sziasztok!nekem van erre egy jó sztorim a szülésznő választásr!:)

Amikor én voltam terhes az orvosom mellett volt egy

"titkárnő" aki mondta ha szülésznőt akarunk csak szóljunk!amikor befektettek, beszélgettünk az egyik ápolóval akit nagyon megszerettem,és mesélte hogy volt olyan aki 20.000ft.ért felfogadta csak épeen nem jelent meg a szülésen!és végül kiderült h azért nem mert ő csak egy titkárnö, nincs szülésznői végzetsége!!!jó mi?

2

51. *Pillango* (válaszként erre: 50. - Meli-79)
2010. jan. 13. 06:26

ez csak egy ilyen szóbeli megállapodás a szülésznővel, nem? nem gondoltam volna, hogy ennek ilyen szabályai vannak:( mindegy, még egy jódarabig nem jön a kistesó, ráér ez a téma:)

köszi az infót!

50. meli-79 (válaszként erre: 49. - *Pillango*)
2010. jan. 12. 23:51
Tatabányán csak akkor választhatsz szülésznőt, ha választottál dokit is
2010. jan. 9. 14:09

Sziasztok! időközben megszületett Boti fiam, december 21-én.

a doki és szülésznőválasztásról annyit tudok mondani, hogy volt dokim, volt szülésznőm. Boti baba akkor szeretett volna kibújni, amikor az orvosom elment 3 napra üdülni. Egy számomra ismeretlen dokinál szültem, aki nagyon kedves, humoros és minden ami kell. Így most azt mondom, a szülésznőválasztás fontosabb mint a dokiválasztás!

2010. jan. 8. 14:59
Sajnos én még nem tartok ott, de éppen ezért szeretnék magán orvoshoz járni majd terhesgondozásra, mert ott nem futószalagos a rendszer, ott Te vagy a Kismama, nem pedig egy a sok terhes nő közül.
2009. aug. 24. 18:24
sziasztok! szülésznőt tud valaki ajánlani Tatabányán? megköszönném, mert én nem ismerek egyet sem.
46. meli-79 (válaszként erre: 45. - Meli-79)
2009. júl. 16. 14:11
közben meglett, úgyhogy már tárgytalan
2009. júl. 16. 14:02
Meg tudná adni valaki privátban Hlogyikné Orsi elérhetőségét (mobilszám)?
44. brigi23 (válaszként erre: 42. - Szera0)
2009. jún. 21. 20:10
Szia!!!Nekem 50 ezret kért érte és nagyon rendes volt!!!
2009. jún. 9. 18:18
Barátnőm a mai nap volt a 18.heti UH-n ahol a Pődör Péter volt az uh-s. Azt mondta egy hülye bunkó ember a doki. Szerette volna megtudni, hogy milyen nemű lesz a baba, de sajnos nem mutatta meg magát a pici. A dokitól mikor megkérdezte, hogy a legközelebbin fogják e már látni azt mondta: majd ha megszületik megtudja!! Egy lekezelő pali, 1 perc alatt lerendezte az uh-t:((
42. szera0 (válaszként erre: 30. - Brigi23)
2009. jún. 8. 13:41

Ferencz Zoltán dokira gondoltok?

Nem tudjátok mennyit kér egy szülésért?

2009. jún. 7. 22:52
A júniusi Kismamában van egy cikk a Szent Borbála Kórház szülészetéről.
2009. máj. 15. 10:24
sziszko megvagyok???
39. brigi23 (válaszként erre: 38. - 95897bc429)
2009. ápr. 24. 15:02

nem ez egy szöke hosszú haju csaj ,göndör vagy hullámos a haja.

a vörös az nagyon aranyos volt velem

38. 95897bc429 (válaszként erre: 37. - Brigi23)
2009. ápr. 24. 14:33
Az a vékony vöröses hajú?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook