Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkeresők fórum

Társkeresők (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Társkeresők

1 2 3
2009. jún. 1. 20:36
Mi is egy netes társkeresőn találkoztunk, már három éve. Most épp babára gyúrunk. Ő nem hibátlan, de én sem. Nagyon szeretjük egymást. Kívánok mindenkinek hasonló jókat!!!
13. Cyntia (válaszként erre: 8. - Dumboci)
2009. jún. 1. 20:22
Nem volt ez egy kicsit nagyon korai?
2009. jún. 1. 20:15

Mi ispozitiv példavagyunk a párommal. Nagyon hülyén indult a kapcsolatunk egy internetes társkeresőn,de már másfél éve együtt vagyunk!

Sok sikert a próbálkozóknak!

11. dumboci (válaszként erre: 9. - Zsanetta)
2009. jún. 1. 19:57
Köszönöm, hát nem terveztük ilyen gyorsan, de ha két ember összepasszol, akkor úgy tűník bármit tehet az a babó jönni fog. :-) Na jó, egyet tehet: no szex... dehát olyat ki akar a kapcsolat elején. :-D
10. ?:?:?
2009. jún. 1. 18:36

Társkereső, és társkereső között is van különbség! Van ahol kifejezetten flörtkereső álarcos lovagok/leányok/asszonyok gyűlnek össze, és vannak ahol azok, akik tényleg komoly kapcsolatot keresnek! Ez persze nem derül ki első ránézésre, csak ha körülnézel alaposabban. Van tapasztalatom, sokáig kerestem a nagy Ő-t! De egymásra találtunk!!! :)

Hogy van-e aki erre vevő? Mondjatok jobb lehetőséget ismerkedésre harminc felett!!! Én nem tudok. :)

9. Zsanetta (válaszként erre: 8. - Dumboci)
2009. jún. 1. 18:05
ti sem vesztegettétek az idöt,gratulálok a kapcsolatotokhoz és a babótokhoz.
2009. jún. 1. 17:49

Mi is, mi is pozitív példa vagyunk. :-)


Kicsit több, mint 8 hónapja ismertük meg egymást, azóta összeházasodtunk és a kisfiúnkat várjuk. A 26. hétben vagyok. :-)

2009. jún. 1. 17:33
Szerintem a többség csak szórakozásból regisztrál, vagy kiváncsiságból. Persze így is bele lehet botlani a Nagy Ő-be. :)
2009. jún. 1. 17:09
Csak sajnos főleg a középkorosztály csak kalandot keres.Föleg hogy ha egy duci nö, aki párt keres.A barátnöm a példa rá.Neki ilyenek vállaszoltak.
2009. jún. 1. 16:50

igen sajnos sokan csak kíváncsiságból/szórakozásból regisztrálnak, és nem valós adatoklat közölnek magukról...a nők főleg a súlyukat kissebbítik:D:D

de nekem is 2bnőm ott talált párt, és eddig egészen jól kijönnek egymással...de persze vannak negatív példák is.kinek, hogy sikerül.

2009. jún. 1. 16:23

szia!!!


én is társkeresön ismertem meg a páromat,most az élettársam és babát akarunk.

szóval valakinek bejön.

2009. jún. 1. 16:16

Szia!


Én is interneten ismertem meg egy nagyon kedves szlovákiai magyar fiút.

Azóta a vőlegényem és nagyon szeretjük egymást.

2009. jún. 1. 16:11

Szia

Ehhez a fajta társkereséshez nagy szerencse kell.

Két évvel ezelött Én is kiváncsiságból regisztráltam egy ilyen oldalra. Nem komolya.

Nagy véletlen egymásra akadtunk egy úriemberrel aki szintén nem komolyan került be. Azóta már a férjem és nagyon boldogok vagyunk.

Köszönhetöen ezeknek az oldalaknak.

2009. jún. 1. 16:03
Napjainkban virágzik a társkeresők ideje. Van ingyenes, fizetős, sms-ezős vagy internetes. Tehát választék az van bőven, de van, aki vevő erre? És komolyan gondolja, hogy társra talál?

Ugrás a teljes írásra: Társkeresők
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook