Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Társkereső és a férfiak, ilyenkor mi a cél? fórum

Társkereső és a férfiak, ilyenkor mi a cél? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2023. jan. 25. 09:30

ezt ma olvastam, érdekes


[link]

79. 68a20912f0 (válaszként erre: 72. - Molly.os)
2023. jan. 25. 08:33
"Igazából így ezek után, már csak egy kérdésem van a tisztelt egybegyültekhez, mivel úgy tűnik mindenki tud azonosulni a szóban forgó pali logikájával." - feltételezi az ember, hogy erre az oldalra nem kamaszlányok járnak, és a fórum nyitója sem a tizenéves korosztályba tartozik. Joggal vetődik fel a kérdés, nem látott át a szitán? Erre próbáltunk rávilágítani több hozzászóláson keresztül, ha neked ebből az jön le, hogy egyetértünk, nagyon rossz nyomon jársz.
78. PöttyösPanka (válaszként erre: 72. - Molly.os)
2023. jan. 25. 08:13

Így lenne korrekt. Van is olyan, aki így csinálja. De a legtöbb férfi azért mégiscsak szeretné megőrizni a látszatot, hogy rendes tag. Ahogy a legtöbb nő is ragaszkodik az illúzióihoz a férfiakkal kapcsolatban. Van, akinek már életforma a nők hülyítése szexért. Tényleg elbűvölőek és meggyőzőek tudnak lenni.

Mondjuk a nőket sem értem, akik beveszik ezt. Ha valaki nem akar csak szexkapcsolatot, az ne szexeljen addig senkivel, amíg annyira sem ismeri, hogy tudja, mire hajt a pasi.

77. 68a20912f0 (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 25. 08:12

Mi logikátlan van ebben? Nem egy férfit ismerek, akik eljárnak prostikhoz, pedig kifejezetten sikeresek a nőknél. Ezer meg egy oka van. Ott vannak pl. a különleges fétisek, na azt garantáltan nem fogja bevállalni a legtöbb nő.

De amiatt is eljár valaki, akinek alkalmi kapcsolatai vannak, ha úgymond azonnal akar szexelni. Legegyszerűbb ilyenkor venni a telefont, felmenni a netre, és... Ráadásul válogathat is.

76. 68a20912f0 (válaszként erre: 73. - Görögtánc)
2023. jan. 25. 08:10
Nem szexelni akarok végső soron (34, F).
75. PöttyösPanka (válaszként erre: 59. - Handymandy)
2023. jan. 25. 08:07
Nincs azzal semmi baj, ha egy nő az élvezet kedvéért szexel, és ezt egy éjszakás kalandok formájában teszi. A probléma ott van, ha keveri ezt a pártalálással. Tudom, hogy sztereotípia, de amikor a férfiak úgy ismerkednek, hogy alapvető cél a szex az első randin, akkor nincs mögöttes tartalom. Ők a szexért mentek, szexet kaptak, ennyi. Tudom, hogy egy szexkapcsolatból is lehet komoly párkapcsolat. De a társkereső oldalakon ez máshogy működik. Gyakorlatilag legalább 100 férfival le kellene feküdni, hogy egyből végre legyen második randi is. Azért nem biztos, hogy minden nőnek ekkora a szexuális étvágya.
74. dad1f54482 (válaszként erre: 67. - Görögtánc)
2023. jan. 25. 08:04

Gratulálok, de nem jellemző. Sokezerből egy ilyen van.

Az egyéjszakásokból is ezrelékben mérhető mennyi lesz komoly kapcsolat.

73. Görögtánc (válaszként erre: 69. - 68a20912f0)
2023. jan. 25. 05:18

Mindenki arra használja, amire akarja. Közel sem biztos, hogy arra használják legtöbben, csak felkapták, mint szexpartner kereső.

Amúgy meg mindenki szexelni akar végső soron, csak sokan szebb köntösbe bújtatják a szándékaikat.

2023. jan. 24. 22:59

Igazából így ezek után, már csak egy kérdésem van a tisztelt egybegyültekhez, mivel úgy tűnik mindenki tud azonosulni a szóban forgó pali logikájával.

Ha valaki csak dugni akar, és ha már van rá opció az ilyen oldalakon, hogy az egyik fél, úgy ahogy van törölje a beszélgetést és ne is lássák többé egymást. Akkor minek kell a kamuzàs, a másik àtbaszàsa, meg a "lepattintó" szöveg?

Ha valaki nem meri megmondani hogy részéről ennyi is volt, akkor még mindig emberibb és őszintébb, szó nélkül eltűnni, mint hazudozni, hitegetni a másikat.

Plusz ha a másik azt látja hogy hirtelen nem látja az üzeneteket és a profilt sem, akkor az egyértelműen le jön az ő számára is hogy miért, de legalább nem baszták át a fejét.

71. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 66. - 68a20912f0)
2023. jan. 24. 22:33

Kérlek szépen értelmezd újra amit mondtam, mert nagyon félre érthettél. Én nem azt mondtam hogy nincsenek fent Ilyen pasik, sőt azt se mondtam hogy a szóban forgó illető nem jó pasi és nem tapadnak rá a csajok.

Annyit mondtam, hogy szerintem nem lenne szüksége rá hogy fizetős lányokhoz járjon, ha több nője is lenne. Ettől persze még lehet hogy több nője van és fizetős lányokhoz is jár, de számomra logikàtlan.

70. 68a20912f0 (válaszként erre: 68. - Görögtánc)
2023. jan. 24. 21:51
A kontextusból többek között az is kiderül, hogy ő ezt két alkalommal megcsinálta (ennyit vallott be mindenesetre), majd levonta a konklúziót: szemét, szexmániások a férfiak. Oké 😊
69. 68a20912f0 (válaszként erre: 68. - Görögtánc)
2023. jan. 24. 21:36

Tudjuk jól, javarészt mire használják a Tindert.

Én soha nem sodródok az árral, de aki azt szeretné, tegye.

68. Görögtánc (válaszként erre: 63. - 68a20912f0)
2023. jan. 24. 21:24

“Első randin unga-bunga...”

Ez az, aminek bármilyen vége lehet. Nem kell túlzottan komolyan venni az életet, csak sodródni az árral.

67. Görögtánc (válaszként erre: 63. - 68a20912f0)
2023. jan. 24. 21:21
Első randin lefeküdtem egy sráccal 4 éve, tavaly gyűrűt húzott az ujjamra. 😄
66. 68a20912f0 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 21:12
"Mondjuk szerintem ha több nője lenne akiket huzogathat akkor nem hinném hogy ilyen helyekre kéne járnia dugni, de aztán ki tudja..." - miről beszélsz?? 😊 Szerinted nincsenek fent olyan férfiak társkeresőkön, akikre tapadnak a nők? Elárulom, hogy de.
65. temmp (válaszként erre: 64. - 68a20912f0)
2023. jan. 24. 21:07
Hol irtam, hogy barki kenyszeritve van?
64. 68a20912f0 (válaszként erre: 61. - Temmp)
2023. jan. 24. 20:58

Ki kényszeríti őket? Felnőtt nők, vessenek magukra.

Nekem is volt olyan barátnőm, akivel másodjára lefeküdtem. Aztán előtte egy olyan volt, akivel 6 hónap után szexeltem, pedig együtt jártunk. Sokkal jobban szerettem; sőt, ha szeretek egy nőt és valóban érdekel, nagyon szívesen várok.

2023. jan. 24. 20:44
Volt egy ismerősöm (nő), Tinderen ismerkedett. Panaszkodott mennyire szemetek a férfiak, mert valakivel randizott, aztán első alkalommal lefeküdt vele. Utána felszívódott a férfi. Na, ugyanezt megcsinálta második alkalommal is, találkozott egy random figurával, aki még se bejelölte Facebookon, semmi, első randin unga-bunga. Megint jött a szokásos sablon dumával, mennyire szemetek a férfiak, csak szexelni akarnak, visszakérdeztem, kényszerítette-e valaki? Azt mondta nem. Aztán megkérdeztem, mégis mit várt, ha 33 évesen ennyi esze van, hogy az első randin összefekszik valakivel? Majd a gyűrűt fogja az ujjára húzni, vagy mi?
62. handymandy (válaszként erre: 61. - Temmp)
2023. jan. 24. 20:34
🤦🤦🤦 most mondjam,hogy a nők hülyék? Párt keresni lelketlenül kell,ez alap.👼 Aki lányregénybe akarja magát képzelni, az menjen Disneyland-be.😜 Aki az első randin beleesik a pasiba, az magára vessen.
61. temmp (válaszként erre: 59. - Handymandy)
2023. jan. 24. 20:28
Nyilvan olyan is van. De ha ez lenne a jellemzo, akkor nem lennenek tele a noi forumok sirassal, hogy elsore megd..ott es most nem jelentkezik.
2023. jan. 24. 20:21
Valahogy nekem ebből (is) az jön le, hogy te sem tudod, hogy pontosan, mit akarsz.
59. handymandy (válaszként erre: 48. - Temmp)
2023. jan. 24. 20:14
Az fel sem merül,hogy a nő is az élvezet kedvéért szexel? Nem vagyunk szüzek,szerintem ez tök természetes. Ha valaki egyedülálló, x hete/hónapja nem szexelt, nem az vezérli,hogy végre valaki jól megrakja???😃😃
2023. jan. 24. 20:09

Ez jó 🤣 igen ismerem 🤣

És nem kellett nyomoznom, de fix hogy létezik a három gyerek.

Hát az lehet hogy ez a koptató szövege, engem nem sokkol, mert amíg valaki nem akar tőlem többet sexnél, addig tőlem azzal baszik akivel akar, csak mondja meg és ne hazudozzon, hogy minden információ tudatában dönthessek

57. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 20:07

Az én meglátásom, hogy felejtős vagy számára.

Kettősszemékyiséged van, azt mondtad nem dönthet meg, megtörtént az első alkalommal, esetleg gondolhatja, könnyen megszerezhető préda vagy, ha igaz 3 gyereke van, elsősorban anyát keres nekik, nem szajhát. (Ettől még nem vagy szajha, hogy lefektetett, de gondolhatja)


Ha a szex jó lett volna veled, akkor kaparna utánad, de ő nem azt tette, hanem azt mondta ribizlinél vol, hátha veszed a lapot, hogy ő már a kapcsolat elején curvához megy, de nem vetted, ezt is lenyelted. Milyen komoly kapcsolatra vársz ebben a helyzetben?

56. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 51. - Érdekes73)
2023. jan. 24. 20:04
A gumi fontos, de téli legyen, mert január van..-)
55. temmp (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 20:03

" így amíg azt éreztem hogy csak azt akar addig nem akartam igent mondani, "


hat addig beszelt szepeket, amig ugy nem erezted, hogy tobbet is akar.

Ezert.

54. handymandy (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 20:02

Ha igaz a 3 gyerek, akkor miért őt választottad? Nem hangzik túl jól. Szerintem az sem,hogy majd heti vagy kétheti rendszerességgel tudtok találkozni. Mert az meg nem egészséges.

Azt csak megjegyzem,hogy aki akar találkozni, az kerít rá időt,bármilyen is a jelen élethelyzete

2023. jan. 24. 19:59

Szerintem a pasi a Szabó János - már ha hallgattál valaha PaDöDöt.

Lenyomoztad? Tényleg létezik a három gyerek? Szerintem, elment a randira, ami az általa elvárt eredménnyel zárult. Viszont nem lettél utána vezér háremhölgy, mert akkor gyakrabban keresne, de az sem lehetetlen, hogy akár le is akart koptatni a kupis dumával, mert egy ilyen sokakat sokkolna.Remélem, legalább a hancúr jó volt és nem volt egy kárba veszett este.

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Temmp)
2023. jan. 24. 19:57

Azt nem vágom miből jött volna le neki az hogy befolyásolható vagyok, mivel emlékeim szerint semmi olyat nem tett vagy mondott amivel befolyásolt volna, plusz nem azt jelentettem ki hogy kizárt a sex első randin, hanem annyit hogy ne vegye biztosra mert nekem nem ez az elsődleges célom.

Figyelmes volt és törődő, baromira távol állt az úthengertől

51. Érdekes73 (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jan. 24. 19:49
Szerintem ha annyira bejött volna neki veled a torna akkor már szervezné a következő találkát.Vszínű hogy a 3 gyerek egyedül is csak kamu és el se vált. A lényeg gumi legyen nálad legközelebb :)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook