Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tapasztalatok a Garnier Pure(A) krémmel kapcsolatban? fórum

Tapasztalatok a Garnier Pure(A) krémmel kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 12. 08:23
Szia! Nekem is hasonló bőröm van, mint neked. Használtam a Garnier Pure A-t, ahogy mondod, csodát nem kell tőle várni, de jó. Az eddig általam kipróbált krémek közül mindenképp a legjobb volt. A Pure A és a Pure között az a különbség, hogy a Pure A-ban van vmi összetevő, ami a sima Pure-ban nincs. Azt hiszem uborka kivonat, de nem vagyok benne biztos, most nem tudom megnézni, mert éppen nincs itthon. De a Pure A határozottan jobb, én próbáltam mind a kettőt. De sajnos drágább is.
6. 53ee79a68b (válaszként erre: 5. - Zöldalma)
2009. ápr. 10. 10:14

Szia!

Te a hármas hatású Garnier-re vagy kíváncsi? Azt hiszem annak is Pure a neve.

Én egy hete vettem és nagyon jó! Reggel és este mosom vele az arcom, de nincsenek ragyáim, amik voltak azokat meg szépen szárítja le, pedig múlt héten megvolt és olyankor virágzik az arcom. Most elmondhatom, hogy nincs az arcomon pattanás és a miteszereim is kezdenek teljesen eltűnni.

2009. febr. 16. 10:33
...még mindig aktuális a dolog, kérlek, írjatok!
2009. febr. 11. 18:38
Hahó... Senkinek sincs tapasztalata ezzel a krémmel kapcsolatban?
2009. febr. 10. 10:43
Én a hugomtol kaptam mert nagyon csúnya lett az arcom pattanásos a garnier pure 2-öt nagyon jó teljesen helyrerakta az arcom bár nekem is hol száraz hol zsiros a böröm naponta kentem vele és jó elötte már vagy 5-6 fajtát használtam .Sajnos nem tudom mi a különbség a két termék közt de ajánlom szerintem ki kell probálni
2009. febr. 10. 10:01
Elég problémás bőröm van - vegyes, ugyanakkor helyenként vízhiányos. Sok mindent kipróbáltam már, de sajnos igazán semmi sem vált be. Legújabb kiszemeltem a Garnier Pure krém, s bár csodát ezúttal sem várok, azért kíváncsi lennék mások véleményére a termékkel kapcsolatban. Még valami: mi a különbség a Pure és a PureA krém között?
2009. febr. 10. 10:00
Tapasztalatok a Garnier Pure(A) krémmel kapcsolatban

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook