Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanárok elküldése év közben sutyiban? fórum

Tanárok elküldése év közben sutyiban? (beszélgetős fórum)


8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 21. 15:09

Bizonyos szakra keresnek, vagy mindenre?


Nem lehet, hogy olyanoktól akarnak megválni, aki esetleg nem tudta jól leadni az online tananyagot, mert már nem ért a mostani technikához? Esetleg szülői panasz érkezett.

7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ági0830)
2020. dec. 21. 15:07

"nagyon nehéz tanárokat leakasztani bárhonnan, pláne jó tanárokat, pláne tanév közben."


ebbe meg bele se megyek hogy ugyan kit remélnek találni év közben. kb senkit de ezt ők tudják.

de már a szándék is pöttyet furcsa.

6. Ági0830 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 21. 14:59

Attól még meg lehet kérdezni tőle: "Figyelj, tudsz erről valamit?"

Különben pedig nagyon nehéz tanárokat leakasztani bárhonnan, pláne jó tanárokat, pláne tanév közben.

Többet is keresnek, többféle szakost? Vagy csak egyet?

Tényleg különös.

5. birebora (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 21. 14:45
Oké, bocsánat csak egy ötlet volt, az is hirtelen vezérelve:)
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Birebora)
2020. dec. 21. 14:43

"Én odamennék az iskola igazgatóhoz "


erről nem ő dönt hanem a fenntartó


meg aztán most szünetben nehezen mész te oda bárkihez is, majd január 4-én legközelebb.

nem véletlen lett ez épp a szünetre időzítve

3. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 21. 14:40
Nem tudom. Én odamennék az iskola igazgatóhoz és nyújtanám felé a hirdetést, hogy "nézd mit találtam, mit szólsz hozzá, mi lehet ez"?! Aztán majd mondja vagy látjátok rajta, hogy mi a szitu.
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 21. 14:36
Iskolában dolgozol? :O
2020. dec. 21. 14:35

Mire utal ha egy iskola most keres tanárokat tanév közben, félév környékén? Sutyiban?



A jelen tanári gárda értetlenül áll az eset előtt, mert nem tervez egyikük sem elmenni, de akkor minek kellenek új tanárok? A diáklétszám adott, az új tanároknak nincs terepe, nem lehet nekik órát adni-nincs mit. Max akkor lehet nekik órát adni, ha a mostaniakat elküldenék.

De ők nem tudnak róla hogy el akarnának bárkit is küldeni, elmenni sem akar senki főleg nem év közben.


Mi oka lehet akkor a tanárkeresésnek így év közben?


egyik tanár találta meg az álláshirdetéseket friss dátummal egy állásportálon. cím telefonszám adott, félreértés kizárva.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook