Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanár - diák szerelem fórum

Tanár - diák szerelem (beszélgetős fórum)


1 2
2012. máj. 9. 19:27
középiskolás tanárról van szó.
49. 97f33311ff (válaszként erre: 1. - Lányka0806)
2012. máj. 9. 18:56
attól függ, milyen tanár-diákról van szó. Ha mondjuk főiskola,egyetem, vagy középiskola, általános iskola... a kettő között sok különbség van! Az egyik középiskolás osztálytársam a közgáz tanárral jött össze, mindenki tudta, még a tanári kar is, mégsem szóltak, max. hogy diszkréten csinálják, és ne zárják be a terem ajtaját kettesben :)
2012. máj. 9. 18:37
Uzala mit vártál?:::))Pózokat vagy mit?
47. uzala
2012. máj. 9. 07:58

Erről a támáról nyílt már egy hasonlóan lapos színvonalú topik:

[link]

46. aeb0378846 (válaszként erre: 44. - Lányka0806)
2012. máj. 9. 06:22
A lényeg VOLT tanítványát vette el. Szánalmas folyton az mögé bújni hogy nem lehet a szívnek parancsolni((( , egy 16-18 éves nem tud azért egy felnőttől joggal várható el hogy várja már meg míg az a tanuló már nem kiskorú és nem a tanítványa. Az estek 98% ban oda a varázs, ha vége van a sulinak. Van hogy igazi az érzés, de az 10000-ből 1.
45. lányka0806 (válaszként erre: 40. - 2a69f78972)
2012. máj. 8. 20:22
Egyébként a tanár 10 éve tanít és nem ez az első eset,hogy ilyeneket csinál a diákokkal. Hozzáteszem ezt nem azért írtam,hogy védjem a lánykát.
44. lányka0806 (válaszként erre: 41. - No lies, just love)
2012. máj. 8. 20:18
Fú. Hát ez nem semmi. Ráadásul családja van. Én nem ítélem el a tanár-diák szerelmet,hisz a szívünknek nem tudunk parancsolni. De azért egy tanárnak kötelessége betartani a törvényeket. Sajnos a mai világban egyre több tanár-diák szerelem alakul ki. Pl.van egy ismerősöm aki tanár. 53 éves. feleségül vette a volt tanítványát,aki 33 éves. boldogan élnek a mai napig,és van 2 gyönyörü gyermekük.
43. CsillagTM (válaszként erre: 31. - Kangaroo Island)
2012. máj. 8. 18:13
tehát az a nő, aki kihívóan öltözik, ne csodálkozzon, ha molesztálják pl.? kisarkítom a gondolatod, de azért ez annyira nem más. öltözzön bárhogy az a diáklány, a tanárnak KUTYA KÖTELESSÉGE tanárként, és nem férfiként viselkedni. ennyi!!
2012. máj. 8. 18:07
Így van, nincs abból semmi jó ha alá fölé rendlet szerepben levők kezdenek viszonyt, sőt ha az aki felel egy fiatalért az él vissza a helyzetével.
2012. máj. 8. 14:53

Nem tudom gond-e, de leírom az én SZEMÉLYES tapasztalatomat.

Érettségi előtt álltam, és elvitt minket két tanárunk 2 napos kirándulásra. Egyikőjük férfi volt, magyart tanított, nagyon bírtuk. Az iskolában fegyelmet tartott, a kiránduláson az ő poénjain nevetett mindenki. 40 éves volt akkor, én 18.

A kiránduláson estére rosszul lettem, lebetegedtem. Mindenki bement a városba, kivéve engem.

A magyar tanárunk azt mondta a többieknek, hogy ő inkább itt marad velem, nem hagy egyedül. Megköszöntem, de mondtam, hogy nem szeretném, ha miattam kellene kimaradnia ebből. Elaludtam, és este arra ébredtem, hogy ott ül mellettem az ágyon! Ledöbbentem, megkérdeztem, mit keres itt, ő meg hogy nagyon tetszem neki régóta, nagyon sajnál, hogy beteg lettem. Köpni-nyelni nem tudtam. Ki akart kezdeni velem, felvetette, mi lenne, ha átmennék az ő szobájába. Sokkolt. Megkértem, menjen ki, még mielőtt jönnének a többiek, de ő erősködött, hogy legalább addig maradhasson, amíg nem jön vissza senki.

Beszélgettünk, és nagyon durván nyomult. Egy csók elcsattant, de nem bántam meg akkor. Igazából tetszett, hogy pont én jövök be neki, és nem nézett ki rosszul, sőt.

Nem buktunk le, de osztálytársam arra nyitott be, hogy ott ül mellettem a sötétben a magyar tanárom. Szerintem sejtette, hogy valami van, de eltitkoltam.

Az iskolában utána szörnyen éreztem magam, nem tanultam, kerültem a tanárt, ahogy csak tudtam.

Szégyelltem a helyzetet, hogy csókolóztam vele, beadtam a derekam. Kb. két-három hónapig írt e-mailt, hogy mennyit gondol rám, megszeretett, amire sosem írtam. Volt felesége, és 2 annyi idős lánya, mint én.

Mai fejjel nem bánom ezt az egészet, de akkor igen. Szörnyen éreztem magam, senkinek nem tudtam erről beszélni, napokig csak sírtam, hogy emiatt a dolog miatt az érettségim is rosszabb lesz.

Egyébként sokáig kivételezett velem, amit nagyon undorító dolognak tartok, de én nem mertem akkor szólni! Féltem, mi lesz, ha kirúgnak, ha kiderül ez az egész.

Kíváncsi lennék, hány lánnyal játszotta ezt el, nagyon.

Én nagyon ellenzem a tanár-diák kapcsolatot. :/

Bocsi, hogy leírtam, de kikívánkozott belőlem.

40. 2a69f78972 (válaszként erre: 38. - Lányka0806)
2012. máj. 8. 14:40

Én úgy gondolom, hogy a lányka nem fér a bugyijába.


A történet valóban zavaros, Te írtad, hogy a csaj nem bírja ki, hogy ne lássa.

A hülyegyerek belelovalja magát valamibe, fel sem mérve, hogy Ő provokálja a fiatal férfit, aki mellesleg a tanára.


A szülőknek nem tudom mit adott be a feltűnési viszketegségben szenvedő gyerekük, de jó lenne, ha egy tanár életpályáját nem tennék tönkre !

39. Kangaroo Island (válaszként erre: 38. - Lányka0806)
2012. máj. 8. 12:41

de mi ez akkor, hogy a lány nem bírja ki, hogy ne lássa a tanárt?

elég zavaros

38. lányka0806 (válaszként erre: 35. - 2a69f78972)
2012. máj. 8. 12:40
tanár kacsintgat a lányra és mindíg megragad valami alkalmat,csakhogy hozzáérjen a lányhoz. a lány szülei már beszéltek az igazgatóval és aztmondta figyelni fogja a tanárt.
37. Kangaroo Island (válaszként erre: 35. - 2a69f78972)
2012. máj. 8. 12:01
szerintem már senki nem ért és nem tud semmit...
2012. máj. 8. 10:30
nos igen:) ha plátói akkor semmi baj, de a tanár is csak ember, egy kitartó diáklány.. nagy bajt okozhat.
35. 2a69f78972 (válaszként erre: 34. - Lányka0806)
2012. máj. 8. 09:53

Ezt most nem értem!


Akkor a lány van beleesve a tanárába (mindennapos eset) és nem a tanár molesztálja.


Akkor miről beszélünk ???

34. lányka0806 (válaszként erre: 33. - Aeb0378846)
2012. máj. 8. 09:46
Az a baj,hogy lehetetlenség neki elkerülni,hisz egy épületben vannak. Összefutnak a folyosón, és sajnos a lánynak szüksége van arra, hogy láthassa. viszont a tanárúr nem tudom hogy van vele.
2012. máj. 8. 08:40
Óriási ívben kerülje el....
32. lányka0806 (válaszként erre: 31. - Kangaroo Island)
2012. máj. 7. 13:38
ezt nem tudom
31. Kangaroo Island (válaszként erre: 28. - Lányka0806)
2012. máj. 7. 13:19

miről szól a fórum? a tanárról, vagy egy tanár-diák párról? :-D

a lányok is beképzelhetik ám ezt, főleg a mostani lányok mindenből akkora ügyet csinálnak, hogy őrület, hozzáteszem ki is teszik amijük van, ne csodálkozzanak, ha nézi a tanár vagy bárki más.

ha nem erőszakoskodik, nem kezd ki lányokkal, akkor mi a baj? férfiből van, ha kirakják neki, hagy nézze. mi az, hogy beindult az egyik lányra? látták gatyán keresztül h áll a zászló? elhívta randizni? megerőszakolta a szertárban? megfogta a fenekét?

30. lányka0806 (válaszként erre: 29. - CsillagTM)
2012. máj. 7. 13:17
hát mivel olyan iskolába tanít ahol csak lányok vannak. gondolj csak bele. a diákok beszéltek erről a tanárról egy másik tanárnak és mondta,hogy ő is észrevette a viselkedését. női kollégáit is megbámulja nem csak a diákokat.
29. CsillagTM (válaszként erre: 28. - Lányka0806)
2012. máj. 7. 13:12
sztem rohadtul nem érthető...
28. lányka0806 (válaszként erre: 27. - Kangaroo Island)
2012. máj. 7. 13:01
pl. a lányok melleit nézegeti,és az egyik diáklányra beindult. 10 éve tanár már és a mostani munkahelyén csinálja ezt. azt mondják,hogy ezt azért csinálja,mert nincs senkije. ez érthetö is.
27. Kangaroo Island (válaszként erre: 25. - Lányka0806)
2012. máj. 7. 12:53

Ha ez kell neki, egészségére.

Tanári fizetésből nem csodálom, hogy a szüleivel él.

Az meg, hogy 37 évesen valaki stíröli a csajokat, nincs semmi rossz benne, egészséges férfi.

Mitől perverz? Mit csinál? Attól, hogy valaki tanár, még lehet jó pasi, szeretheti a nőket, a fiatal nőket/lányokat is, nincs ebben semmi elítélnivaló, emberből van ő is. Nem csak kockásinges tüdőnadrágos SZTK szemüveges tanárok vannak, a diákoknak is tetszhet a tanár, főleg a középiskolás években, tombolnak a hormonok.

Ha meg szeretik egymást, tetszenek egymásnak, jól érzik együtt magukat, hát istenem, kicsit rossz helyen ismerkedtek meg, de legyenek boldogok, ne zavarjon téged.

2012. máj. 7. 12:48
de akit érdekel elküldöm a lány történetét privát üzenetbe.
2012. máj. 7. 12:43
17 éves a lány, 20 év van közöttük. a tanárnak nincs senkije,a szüleivel él,és az iskolában bámulja a lányokat és ugymond "perverz" a diákokkal. tudnék sorolni egy-két dolgot. :)
24. Kangaroo Island (válaszként erre: 23. - A14deb9047)
2012. máj. 7. 11:57
Nem feltétlenül van minden tanárnak családja.
2012. máj. 7. 11:45

Fórum - Tanár-Diák - kizárólag BARÁTSÁG!

De meddig???? Hány családot tesznek még tönkre?

22. Kangaroo Island (válaszként erre: 21. - CsillagTM)
2012. máj. 7. 10:40

Nekem a férjem a tanárom volt az egyetemen, több mint 10 év van köztünk. De a gimnáziumban is volt egy tanárom aki a diákjával volt együtt, tök jól megvoltak.

Sok rosszabb van ennél hidd el...Én speciel jobban örülnék, ha a tanárával jönne össze, mintha a saját neméhez vonzódna, de kit mi botránkoztat meg jobban, engem ez.

Nem írom le a véleményemet inkább, nem azért, mert csúnyákat írnék, csak lehet, sőt biztos, hogy akkora lavinát indítana el, hogy ihajj

21. CsillagTM (válaszként erre: 10. - Kangaroo Island)
2012. máj. 7. 10:33

hát nem tudom, melyik érintene rosszabbul a hugim/öcsém esetében...


a homoszexualitás szerintem nem elítélhető, elgalábbis nem ilyen élesen. mit tehet, aki ilyen?! semmit. míg a tanár maga választja, h udvarol a diákjának, ami sztem nagyon gáz.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook