Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tanácstalan vagyok!Mit lehet tenni ilyen szomszéddal? fórum

Tanácstalan vagyok!Mit lehet tenni ilyen szomszéddal? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. jún. 17. 12:50
Már azért is szóltam neki az elején,hogyha zörög a gyerek,akkor ne tessék haragudni,de hát hiába!Ma mondtam neki,az a legnagyobb baj,hogy nyugdijas és ráér,erre a válasz,hogy mindjárt bejön és megpofoz,mondtam neki próbálja csak meg!
32. hidewatch (válaszként erre: 24. - Sundance)
2009. jún. 17. 12:46
:D:D:D:D:D:D:D
31. christine81 (válaszként erre: 26. - Marjann)
2009. jún. 17. 12:46
Férjhez ment és elköltözött a férjéhez a lakást meg kiadták albérletbe!
30. becseiagi (válaszként erre: 24. - Sundance)
2009. jún. 17. 12:44
Ez jó, ezzel én is egyetértek! Én tuti ezt kipróbálnám! :D
29. christine81 (válaszként erre: 22. - Orsóka23)
2009. jún. 17. 12:43
Mondtam neki,hogy nem fogok azért egész nap a városba sétálni a gyerekkel,mert Öt zavarja,erre azt mondta pedig jobb lenne!Amúgy sem tudnék,mert nekem is van itthon dolgom!
2009. jún. 17. 12:42
Nagyon ráér. A mamám 81 éves, de leköti magát, és nincs ideje ilyen hülyeségekre.
27. Marjann (válaszként erre: 24. - Sundance)
2009. jún. 17. 12:42
:D
26. Marjann (válaszként erre: 21. - Christine81)
2009. jún. 17. 12:42
És ők hogy rázták le?
2009. jún. 17. 12:41

Sok öreg néne ilyen, mert unatkozik. Mi megoldottuk: elköltöztünk. Amúgy a gyámügy röhögni fog, a rendőr szintén. Ha éjjel ordít a gyerek, arról sem tehetsz. Túl kell élni ezt a pár évet.

De meg is fordíthatod: mondd meg neki, ha még egyszer feljön, feljelented zaklatásért. Meg is teheted amúgy, mert megfenyegetett. Akkor csöndben lesz. De szerintem kár belemenni, szegény, nagyon fárasztó lehet.

24. sundance (válaszként erre: 19. - Christine81)
2009. jún. 17. 12:41
Te meg mond azt, hogy kihívod a rendőrséget és leviteted, mert ön és közveszélyes a néni... :) Úgy látod állandó felügyeletre szorul, mivel nem beszámítható. A múltkor is láttad, hogy tanácstalanul bolyong a folyosón, mert nem talál haza... Hitesd el vele, hogy be tudod bizonyítani, hogy szenilis! Ettől talán megijed és békénhagy. A fiának is mond meg, hogy jobb lenne, ha gyakrabban nézne rá az anyjára mert az Alzheimer-kór jelei mutatkoznak rajta.... :)))
23. christine81 (válaszként erre: 20. - Becseiagi)
2009. jún. 17. 12:40
Azt sajnos nem tudom,hogy van-e unokája,de azt tudom,hogy a 47 éves Fia még itt lakik velük!
2009. jún. 17. 12:40

Szerintem ne foglalkozz vele. Nálunk is gond volt ez egy ideig, de nem igazán foglalkoztam az öreglánnyal, és észrevette magát.

A gyámügyre mehet, majd jól kiröhögik szerintem.

Nézd, olyan szülőktől nem veszik el a gyereket, ahol a gyereknek is jobb lenne ha nem ott kellene élnie.

Akkor tőled miért vennék el csupán csak azért, mert néha kicsit hangosabb, vagy szalad 2 kört a lakásban?

2009. jún. 17. 12:38
tulaj is mondta,hogy velük is azt csinálta mikor még gyerekek voltak!
2009. jún. 17. 12:38
Én már bejáratos vagyok sajnos a gyámügynél. Más a téma, de a gyámügy nem olyan szorgalmas, mint sokan gondolják. Amúgy is felvilágosíthatod, hogy nem a gyámügyre kellene először mennie, hanem a gyermekjóléti szolgálathoz. Ha szerencséd van, akkor a bejelentésére kimegy valaki, körülnéz, beszélget veled, megnézi a gyermekedet, hogy hol és hogy játszik. Ennyi! Nem tud semmit csinálni. Magyarországon nagyon súlyos dolognak kell történnie, hogy egy családból kiemeljenek egy gyereket! Nekem a gyermekjólétis mesélte el, hogy itt nálunk a vásrosban van olyan gyerek, akit vernek pl. és még őt sem emelhetik ki csak úgy. Szóval a néninek meg magyarázd el, hogy gyreked van,a ki kicsi és játszik. Próbálod minnél jobban csendben tartani, de egy gyereknek az a dolga, hogy jól érezze magát és játszon! Ami néma csendben, mint tudjuk, nem megy! Neki nincs unokája?
2009. jún. 17. 12:37
Néni mondta délután felküldi a Fiát,hogy verjen meg engem!Elmondott mindenféle "Ribancnak",úgy hogy nem is ismer!Legszivesebben jól szájon vertem volna érte,de mégis csak 72 éves néni!Hogy mondhat valaki ilyet?
18. sundance (válaszként erre: 16. - Christine81)
2009. jún. 17. 12:36
Szerintem jó nyomatékosan küld el melegebb éghajlatra! Amíg ezt nem teszed meg, addig nem fog békénhagyni. Tudom, hogy gáz idős nénikékkel veszekedni, de némelyik nem hagy más választást!
17. sundance (válaszként erre: 15. - Marjann)
2009. jún. 17. 12:34
Igen ez tévesztett meg engem is! De már elnézést kértem... :))
16. christine81 (válaszként erre: 12. - Sundance)
2009. jún. 17. 12:34
Mondtam neki,hogy nem tudom lekötözni a gyereket,erre mondta azt,hogy figyeljek oda rá!A tulajnak is mondta,hogy feljön és megtép!Tulaj is azt mondta,ne foglalkozzak vele!De már nem lehet idegileg kibírni a Nénit!
15. Marjann (válaszként erre: 13. - Becseiagi)
2009. jún. 17. 12:33
Azért marus hozzászólása kicsit félrevezető volt:D
14. 769918d4ef (válaszként erre: 12. - Sundance)
2009. jún. 17. 12:33
Nekem is vmi ilyensmi a velemenyem:)
13. becseiagi (válaszként erre: 8. - Sundance)
2009. jún. 17. 12:32
Az meg sem fordult a fejedben, hogy kiírta a fórum címét, és nem mindig van lehetőség az első hozzászólást is egyből hozzáírni? Valszeg írta, amíg mind kérdezgettétek, hogy miben kér segítséget!
12. sundance (válaszként erre: 7. - Christine81)
2009. jún. 17. 12:31

Bocs az előbbi hozzászólásomért, csak nem értettem miért nem mondod el mi a baj! :)))

Hülye vén szatyrokkal nem kell foglalkozni. Csak unatkoznak és szeretnek másokat cseszegetni!!!

Dehogy veszik el emiatt a gyerekedet!!!!!!! Ilyen hülyeséggel nem is kell foglalkoznod! Én a helyedben jól elküldeném a pi..ába az öreglányt és ajánlanám neki, hogy mással foglalkozzon.

2009. jún. 17. 12:30
Ne haragudjatok,hogy kicsit késöbb tettem fel a kérdésemet!Elnézést mindenkitöl!!!
10. Marjann (válaszként erre: 7. - Christine81)
2009. jún. 17. 12:29

Kétlem, hogy a gyámügy bármit is csinálna, max kimegy és körülnéz nálatok.

Ismerősömet feljelentette a szomszéd, mert "hangoskodtak" (pl este 10után le merték húznia wct, vagy papucsban közlekedni), behívták őket kihallgatni, majd mondták, hogy mindenki a bácsin nevet...

Tenni szerintem nem tudsz semmit, azon kívül, hogy figyelmen kívül hagyod a nénit.

9. Hw44a (válaszként erre: 7. - Christine81)
2009. jún. 17. 12:29

Emiatt nem veszik el a gyerekedet.

Minden gyerek zajos. Tegyél még egy sor szőnyeget a padlóra, ahol a gyerek játszik. Tényleg nagyon lehallatszik ám! Egy idős nő meg nem úgy pihen, mint egy fiatal, ők nappal is szeretnének aludni picit...

2009. jún. 17. 12:27
Minek ír ki fórumot valaki, ha azt sem árulja el, hogy egyeltalán miről van szó???? Bár úgy látom priviben azért hajlandó kommunikálni...
2009. jún. 17. 12:26
Sziasztok!Albérletbe lakunk Párommal és 2 éves Kisfiammal!Az elsö nap mikor beköltöztünk a szomszéd Néni,aki 72 éves,kíváncsiságból feljött megnézni ki költözött ide!Akkor szóltam neki,hogy "Ha esetleg a 2éves Kisfiam zörögne akkor ne tessék haragudni"!Azóta rendszeresen feljön,most már azzal fenyeget,hogy szól a Gyámügyiseknek és elveteti,mert Néni szerint nem figyelek oda a Kisfiamra,ami egyáltalán nem igaz!Az lenne a kérdésem,ezt megteheti-e,hogy elveteti?Mit tehetnék,hogy ne fenyegetözzön ilyennel?Köszönöm a tanácsokat!
2009. jún. 17. 12:22
milyen telefonod van?
2009. jún. 17. 12:21
Van amelyik készüléken rögzíthető, de passz hogy melyiken
2009. jún. 17. 12:21
Eéég szűkszavú vagy:-)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook