Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tanácstalan vagyok. Segítsetek fórum

Tanácstalan vagyok. Segítsetek (beszélgetős fórum)


1 2
2013. márc. 24. 13:00
Közben kijöttem Olaszba de nem érzem itt jol magam:-( munkam sincs még es azt mondta a btom hogyha májusig nem találok akkor haza kell mennem mert ő nem azért dolgozik h engem eltartson....viszont a német fiuu nagyon hianyzik nekem..minden nap beszélünk, smsezunk...
2013. márc. 22. 16:12
köszönöm:-)
40. Cloe08 (válaszként erre: 35. - Maku2434)
2013. márc. 21. 12:18

Szerintem ezzel a mondatoddal megválaszoltad a fórumban feltett kérdésedet! :)

Csatlakozom a többiekhez, hagyd ezt az idiótát (bocsi, de annak tartom, és még szépen fogalmaztam) a francba!

Azért kérdeztem a műtétet, h hol volt, h érdeklődjek, h melletted állt-e. De ilyen nincs!!! Ha szeretne igazából és tényleg nem lenne más lehetőség mint az abortusz, akkor MELLETTED LETT VOLNA!!! Meg mi az, h kritizál?! Hát ezen kibuktam!! Igaz, nem tudom, milyen egy abortusz (nem is szeretném megtudni), de van ismerősöm, aki átélte már, és nagyon nagyon rossz lehet!

Remélem jól döntesz, viszont egyelőre vigyázz az új sráccal! Azt jó ötletnek tartom, h kimenj, tanuld a nyelvet, viszont egyenlőre csak óvatosan! Ne függj tőle!

Ja és a párodat meg sűrgősen tedd lapátra! Nem érdemel meg!!!

Remélem összejön minden, és kitartás Neked!

39. 731e5b9ffb (válaszként erre: 35. - Maku2434)
2013. márc. 19. 15:48
Vannak olyan emberek akiknek egy kapcsolat lezárása után egy csomó időre van szükségük ahhoz, hogy feldolgozzák és tiszta lappal kezdjenek. DE nem mindenki ilyen. 2 éves kapcsolatom ért véget, utána nagyon ki voltam, 1 hétre rá megismertem a párom, 2 héttel később meghívtak horvátoszágba családi nyaralásra, tehát eléggé pörögtek az események, de jól döntöttem, hogy nem borultam önsajnálatba és esélyt adtam a boldogságnak, ami azóta is tart. Egy jó munkalehetőséget kapott Németországban, én vele tartottam, nyáron házasodunk. A németekre sokmindent lehet mondani, de azt nem, hogy megbízhatatlanok, ha ő szeretné, hogy kigyere hozzá és támogat mindenben, akkor hajrá! A jelenlegi pároddal is külföldre akartatok költözni, tehát valszeg otthon nincs olyan akadály, ami maradásra bírna.
38. Csipkerózsika (válaszként erre: 37. - Ittmost)
2013. márc. 19. 08:53

Egyetértek veled.

Most tényleg biztos nagyon nehéz és ha kilépsz ebből a kapcsolatból, akkor még nehezebb lesz. De fontos, hogy önálló legyél és ne függj senkitől (érzelmileg se!).

Különben nagyon gyorsan ismét hasonló helyzetbe kerülhetsz mint most.

37. ittmost (válaszként erre: 35. - Maku2434)
2013. márc. 19. 06:30
Szerinten ne hagyd,csak ne építsd rá a jövődet.Ha kimész Németországba,rögtön menj nyelvtanfolyamra,és keress munkát is! kevésbé kiszolgáltatott helyzetben jobban működik minden.
2013. márc. 19. 06:20
arra van szuksegem h vk szeressen es torodjon velem...
2013. márc. 19. 06:19
de ha hagyom a német fiút akkor sosem tudom meg h milyen es lehet életem szerelmét fogom elveszíteni:-(
34. Csipkerózsika (válaszként erre: 29. - Maku2434)
2013. márc. 19. 01:07

A német fiút egyelőre felejtsd el, magadat próbáld összeszedni és ne ugorj fejest az ismeretlenbe azért, hogy valaki megvigasztaljon és megadja a szeretet és támogatást, amit nem kaptál meg a pasidtól.

Ezt, akivel most vagy, ezt szándékosan nem neveztem férfinek. Sz@rjankó. Már bocs.

Szép lassan, adagolva vázoltad fel a képet róla.

Egy 35 éves, önző, arrogáns, érzéketlen seggfej.

Nyers a modora, nem vállalja a felelősséget semmiért. Nem állt melléd a terhességgel kapcsolatban (ami ugye kettőtök közös eredménye volt) és nem volt ott melletted akkor sem, mikor főleg szükséged lett volna támogatásra. És most még kritizál, mert lefogytál ebben a tortúrában. Ez egy válogatott vadbarom.

És még nem is vettem bele azt a kérdést, hogy valóban időszerűbb lett volna 2 év múlva a baba vagy nem, illetve hogy 35 évesen mért nem tud, illetve inkább mért nem akar valaki családot egy komoly kapcsolatban.

Nem csodálkozom, hogy ezzel az emberrel sehova nincs kedved menni. Nekem sem lenne.

2013. márc. 18. 21:05
A szüleinek mesélt rólam és egyáltalán nem tartjak problémának hogy magyar vagyok. Ő mar lakást szeretne venni ahova majd engem szeretne kivinni.azt mondta az sem okoz gondot ha nem tudok németül mert ő megtanit és segit mindenben..és amig nem tanulok meg németul addig ő dolgozik..annyira lelkes és tudom és érzem h szeret..a barátom is olyan rideg és nyers,hozzászoktam mar..mindig kioktat..kritizál..a német fiu már aztis mondta hogy babát is szeretne majd tőlem és reméli h én leszek az utolsó nő az életében
32. jstefan (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2013. márc. 18. 20:56
A német fiút alaposabban ismerd meg mielőtt nagyot csalódnál.Sokkal radikálisabbak,keményebbek,hidegebbek vagyunk mint a magyarok,ezeket a tulajdonságokat nagyon sokan nem kedvelik,inkább gyűlölik.Azonkívül a családja sem biztos hogy azonnal elfogad.De az biztos hogy máshogy viselkednek veled szemben mint a magyarok.
31. Krisz42 (válaszként erre: 29. - Maku2434)
2013. márc. 18. 20:38
Na ezért ne maradj vele.Lehet,h a német fiúval nem lesz tartòs a dolog,mert még sebzett vagy,de hamarabb meggyógyulsz lelkileg,ha visszamész hozzá.Az is szörnyű,h nem a barátod volt melletted,de ő ott volt,mikor fontos volt,h ne legyêl egyedül.Mindenkêppen a német fiút vâlaszd.
30. Abigél22 (válaszként erre: 28. - Krisz42)
2013. márc. 18. 19:43
Az a farokra vonatkozik! :D
2013. márc. 18. 16:35
Az biztos h soha nem fogomneki elfelejteni...mert amin kereszrulmentem nagyon fajdalmas volt.mindig arrol almodoztam h egyszer lesz tőle egy kisbabam.hat majdnem igy lett...ezenfelul mindig kritizal h hogy nezek ki..ugyanis elegge megviseltek a törtentek, lefogytam...a német fiuval kapcsban azt erzem h szeretnek vele lenni és magamhoz ólelni ès sorolhatnam.ha nem szeretném nem sirnék annyit nap mint nap:-(
28. Krisz42 (válaszként erre: 27. - 5bcf1b7c01)
2013. márc. 18. 16:09
Ha az eszünkkel éreznénk,férfiak lennénk:))
2013. márc. 18. 15:17
Eszembe jutott egy mondás: nekünk nôknek a szívünkkel kellene gondolkodnunk, és az eszünkkel éreznünk; nem fordítva :)
26. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2013. márc. 18. 15:14

Kérdôjel helyett pont a mondat végén.

Ha úgy érzed, ezzel a nyers modorral nem tudsz hosszútávon élni, akkor udvarias elköszönés.

A többi meg majd kiderül.

25. Abigél22 (válaszként erre: 5. - Cloe08)
2013. márc. 18. 14:50
Én is ezzel a véleménnyel voltam/vagyok! :)
24. Abigél22 (válaszként erre: 1. - Maku2434)
2013. márc. 18. 14:48
Kérdés, mennyire szereted a barátod akit akkor itt hagytál! És vajon mit érzel a másik iránt? Mert lehet hogy csak egy fellángolás, és pont azért érzed azt iránta amit mert gyengédségre vágysz és ő ezt megadta neked! De közben meg lehet hogy a barátodba szerelmes vagy! Szóval érted? Előbb tisztázd magadba az érzéseid őszintén, hogy ki iránt mit érzel és mennyire valósak azok az érzések. Ha nem szereted a barátod, mindenképp lépj tovább mert akkor mindketten csak sérülni fogtok lelkileg!
23. Krisz42 (válaszként erre: 19. - Maku2434)
2013. márc. 18. 14:47
Neked még kérdés ezek után?35évesen nem képes arra,h ne ess teherbe?És még te vagy a hibás?Szűznemzéssel estél talán teherbe?És az tényleg gáz,h nem tud semmit felmutatni.Hidd el,soha nem tudod majd megbocsátani az abortuszt,de nem is kell.Ő fel sem fogta,h ez mit jelent.Mintha egy aprò kellemetlenség lenne.És már bocs mindenkitől,de ezt egy tízenévestől is felelőtlenségnek tartanám,mert talâlkoztam már ilyen ffival.Tízenévesen megcsinálta,aztán harmincasként is teherbe ejtett egy nőt,aki oldja meg,h ne legyen gyerek.
22. 731e5b9ffb (válaszként erre: 20. - Hudvig)
2013. márc. 18. 14:43
Én is nagyon sok esetben indokoltnak tartom az abortuszt, tehát nem arról van szó, hogy szüljük ész nélkül a gyerekeket, csak jelen esetben a férfi hozzáállása nem volt valami jó.
21. 731e5b9ffb (válaszként erre: 19. - Maku2434)
2013. márc. 18. 14:39
Ez szintén nem szép dolog..Bár így őszintén belegondolva, lehet, hogy jobb is, hogy nem lett tőle gyereked. Úgy lenne igazán nagy dilemma a döntésed, ha még a gyerek érdekeit is szem előtt kellene tartanod..
20. Hudvig (válaszként erre: 19. - Maku2434)
2013. márc. 18. 14:35

Így már értem a kiábrándulásod! Így bocs, de esélyét sem látom, hogy tényleg családot akarna.


Egyébként 35 évesen is lehet valaki rossz körülmények között, még ha sokat is dolgozott külföldön, pl. egy válás után. Én csak példát hoztam, mert akkor, mikor írtam, még nem tudtam eleget. Ismerősöm is most kezd új életet, mert volt asszony úgy kisemmizte. (egyiket se szídom, megérdemelték egymást)

2013. márc. 18. 14:30
Igen 35 evrsen nem sikerult...pedig 5 evig kint dolgozott...ja es engem hibaztatott azert h tehrrbe estem....
18. 731e5b9ffb (válaszként erre: 17. - Hudvig)
2013. márc. 18. 14:17
Azt mondta neki a pasi, hogy 2 év múlva már jöhetne a gyerek. Na mármost, ha 35 év alatt nem tudott olyan egzisztenciát teremteni, hogy egy gyereket be tudjon vállalni, az a 2 év már nem oszt, nem szoroz. És ha annyira érett, reálisan gondolkodó férfiról lenne szó, akkor reálisan az abortusz kockázatait is mérlegelnie kellett volna, mielőtt más péniszével veri a csalánt..
17. Hudvig (válaszként erre: 15. - 731e5b9ffb)
2013. márc. 18. 14:03

Viszont egy 35 éves férfi reálisabban is gondolkodik. Azt is olvashattad, hogy az anyagiak miatt nem szeretett volna gyereket. Nem tudom, hogy milyen körülmények között élnek, de van az a helyzet, amikor én is elvetetném a gyereket. Munka nélkül hitellel a háta mögött nem csodálkoznék a dolgon.

Egyébként meg z anyanyelvi különbség nem okozhat problémát, viszont egyetértek azzal a hozzáállással, hogy ne a német fiú miatt hagyd ott a párod, ha megteszed, hanem azért, mert nem szereted.

Ha angolul tudsz, a német sem lesz borzalmas, lehet olyan munkát találni, amihez nem feltétlen kell nyelvtudás, próbálj ilyet találni, de semmiképp ne függj a német sráctól, ha kimennél hozzá. Ez megölheti a kapcsolatot és még bajba is kerülhetsz, sosem tudhatod.

16. be749d73f9 (válaszként erre: 14. - Maku2434)
2013. márc. 18. 14:01

Az a baj, h te is elhitted ezt neki...

Pedig, ha tök őszintén belegondolsz... :(

15. 731e5b9ffb (válaszként erre: 14. - Maku2434)
2013. márc. 18. 13:54
Ez egy 20 éves fiúnál, ha pár hete-hónapja vagytok együtt, jó érv az abortuszra..De nem egy 35 éves embernél, akivel több mint 2 éve együtt vagytok..:S
2013. márc. 18. 13:47
Azt mondta h nem lett vnagond a baba 2 év mulva
13. be749d73f9 (válaszként erre: 12. - Maku2434)
2013. márc. 18. 13:40

Ne haragudj, de egyáltalán nem csodálkozom rajta, h kiábrándultál belőle! :((

Sőt! Azon inkább, hogy hogy vagy még vele???

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook