Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tamási új fürdő fórum

Tamási új fürdő (beszélgetős fórum)


2011. okt. 3. 12:50
Más is kevesli az élményelemeket? Mert mi másra számítottunk, mint ami ott van... Vagy csak erre volt keret?
5. 91c956613e (válaszként erre: 3. - Kisnyuszi24)
2011. okt. 3. 12:30

A szauna szellőztetést én is átéltem,sőt a csobbanó

tisztítását is.Más wellnesseknek gyenge utánzata.

2011. okt. 2. 19:23
Bocsi, az előző levelemben elírtam az első mondatot. Zuhanyzó helyett fogast akartam írni, a zuhanyzóban :)
2011. okt. 2. 19:22

Hát, azóta már van zuhanyzó (tegnap voltunk). Mondjuk anyuék már voltak egyszer a megnyitás után nem sokkal, és akkor még több dolog is hiányzott. Szerintem nagyon hirtelen megnyitották, csak nem tájékoztatták a jó népet, hogy még így állnak a dolgok. Nekünk tetszett, csak az élményelemeket keveseltük eléggé...de lehet hogy ezt így akarták, és csak erre volt igény, nem tudom. Ez szerintem majd a jövő nyári csúcsforgalomban fog majd érződni. A jakuzzi mindig tele van, az emberek pedig csak ülnek és néznek a medencés "padokon" - vizslatva a jakuzzit - amikre álltalában szoktak élményelemeket tenni pl. alulról vagy hátulról jövő bugyogó. A benti, alulról jövő bugyogónál, és a kinti pezsgőágyaknál azt tapasztaltuk, hogy sajnos nagyon mélyen van az ülés, így a víz ha odaülünk már a nyakunkig/állunkig ér. Tehát ha nem vagy 180 cm magas minimum, akkor a felbugygó víz belemegy a szemedbe, orrodba...

A nap vicce pedig az volt, amikor a legnagyobb csúcsforgalom közepén kijelentették, hogy szellőztetni kell a szaunákat, így a vendégeknek várniuk kell....elmondhatom, hogy már nem 1 élményfürdőben jártunk, és ilyet még nem tapasztaltunk sehol....

2011. okt. 2. 17:46

Én csalódtam.Sok pénzt ráköltöttek,de a zuhanyzóban

nincs egyetlen fogas sem.A régi még mindig jobb.

2011. okt. 1. 21:40
Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook