Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Talán jeleztek, kiknek őrizzük emlékeiket? fórum

Talán jeleztek, kiknek őrizzük emlékeiket? (beszélgetős fórum)


20. Cucicsillag (válaszként erre: 18. - Aquatica)
2013. nov. 2. 18:11
Igen, szegeny fekete macska. En ezt megforditottam magamban, ha atmegy elottem extra szerencse fog erni es igy is van :)
19. a0c1361e44 (válaszként erre: 17. - Aquatica)
2013. nov. 2. 18:02
És ráadásul hasznos is. Nem lesz egér és patkány a lakásban, mert megeszik a baglyok:)
2013. nov. 2. 11:33

szegény állatok pont ezek miatt a h..lye babonaságok miatt lettek megpecsételve.

ilyen pl a fekete macska a holló, meg sorolhatnám.

ezek helyett inkább gyönyörködni kellene a látható csodálatos dolgokban.élő teremtményekben...

17. Aquatica (válaszként erre: 13. - Warcsi)
2013. nov. 2. 11:31

bagoly az egy gyönyörű madár...

de a babonás emberek mindent bele magyaráznak. a szélbe a fűbe a fákba..

itt egy legenda pl.

Spanyolország: a legenda szerint a bagoly a legszebben énekelő madár volt, amíg meg nem látta a keresztre feszített Jézust, azóta azonban csak azt kiálltja, hogy 'cruz, cruz' (kereszt, kereszt)

16. Annette (válaszként erre: 13. - Warcsi)
2013. nov. 1. 19:56
Na épp ezért nem írom le :)) Amúgy nincs köze lámpához. A kuvikos dologhoz annyit tudnék hozzáfűzni, hogy nálunk évek óta vannak, gondolom a közelben fészkelnek, és mindig ahhoz az ablakhoz mennek rikácsolni, ahol kiszűrődik a fény, ez csak biológia, semmi természetfeletti :)
15. Warcsi
2013. nov. 1. 19:47
Nos,ezesetbenakkor meg poz.is,hogy nem robbant fel a bura.Köszi!
14. Regin_a (válaszként erre: 13. - Warcsi)
2013. nov. 1. 18:35

Ne keress valami "babonás" hátteret

Egyszerű villamos magyarázata van.

Részletekre nem térek ki, amikor elég az izzószál, leesik az égő belsejében és rövidrezárja a két bevezető/tartó szálat. Zárlat, automata lemegy

Szokása ugyanigy fel is robbanni, leválik az üvegbúrája

13. Warcsi
2013. nov. 1. 18:23

Annette,mi az,amit mondani tudnál? Ezzel összefüggésben van?

Amiatt tartok ilyen napokon pl.szokatlan dolgoktól,mert 2008- ban,amikor nagyim meghalt,halála előtt egy hétig kb.egy kuvik('halálmadár') ült a szobám ablaka előtti fán,s azután,miután nagyim meghalt,elment.

Örök traumát ,félelmet hagyott bennem és ha baglyot látok,mindig rosszul leszek lelkileg.

Talán emiatt keresek mindenben mindent hogy idejében elharithassam a bajt,ha tudom és ha tehetem.

12. fb85cf2fe7 (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2013. nov. 1. 18:22
Nem tartanám szellemi jelzésnek..
11. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2013. nov. 1. 18:20
nalam az egyik solampa rendszeresen tonkre vagja az izzot :D a masik meg vilagit honapok ota orakon at;
10. 17aadc1082 (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2013. nov. 1. 18:17
Azt gondolom, hogy zárlatos a lámpa, és mákotok volt, hogy nem lett tűz. Nem kell ebbe belemagyarázni semmit.
2013. nov. 1. 18:15
Fuu ezt nagyon túlreagálod már ne haragudj :) véletlen, ennyi. Én sokkal durvább történeteket tudnék, de nem akarlak ijesztgetni :)
8. Cucicsillag (válaszként erre: 7. - Warcsi)
2013. nov. 1. 18:11
Mostmar aruld el az okat, miert "aggodsz" olyan,mintha rossz lenne a lelkiismereted vmi miatt...?
2013. nov. 1. 18:09

Talán tényleg túlaggódom ezt.

Köszönöm Nektek ,hogy irtatok!

6. Cucicsillag (válaszként erre: 4. - Outback)
2013. nov. 1. 18:09
Latom, nem csak en gondoltam igy :)
2013. nov. 1. 18:08

Ghostot neztel? :) amugy sztem van erezheto tulvilagi mukodes, de miert lenne ez feltetlenul negativ?


Nalam pl.az volt, hgy altattam a gyerkocot a kertben, toligaltam a babakocsit es hirtelen aredony ereszkedett meg egy parfokot, nagy hanggal, pedig tok uj es jol engedtem le. Vannak ilyen "fura" dolgok, de sztem ne felj toluk!

Kozelunkben van egy temeto es van, hgy atsetalok a gyerekkel, O pedig "beszelget" ossze-vissza, vigyorog, kokettal, tuti olyanokat lat, amit mi mar nem...

2013. nov. 1. 18:08
Miért gondolod, hogy negatív jelzés lenne? Lehet akár pozitív is :)
3. kisj
2013. nov. 1. 18:08

Én azt gondolom, hogy ez a sólámpa elektromosan rossz minőségű és örüljetek neki, hogy nem okozott lakástüzet.

Negatív jelzést majd ti tegyetek a gyártó/eladó felé.

2013. nov. 1. 18:07
Én nem magyaráznék bele semmit :)
2013. nov. 1. 17:59

Kb.1 órával ezelőtt hazaérkezve villanyt kapcsoltunk,ill.szobámban a sólámpám bekapcsoltam; ami annak ellenére,hogy új és kb.3- szor égett eddig pár órát,kivágta a lakásban a biztosítékot.

Mivel ma nov.elseje van,tartok attól,hogy ez valamiféle negatív jelzés volt.

Miért pont ma? Miért pont nálunk? Miért pont igy?...

Mit gondoltok erről komolyan érdekelnek a hozzászólásaitok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook