Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tacskó és egyéb pici kutyus tulajdonosok ide.. fórum

Tacskó és egyéb pici kutyus tulajdonosok ide.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. dec. 31. 20:22

mANU EDDIG FEL SEM FIGYEL RÁ. REMÉLEM ÍGY IS MARAD. NEM FOGJA AZT TENNI, MINT AMIKOR MENTŐT HALL.


VONYÍTANI KEZD, ÍRTÓ IDEGESÍTŐ.

2008. dec. 31. 19:02

Nekem szerencsém van , csak egy baj van kifáradhatatlanok , már órák óta itt hancuroznak a lányokkal , a petárda nem érdekli őket, most rohantak be az udvarról :DDD így szerencsés vagyok ,

Nálunk jó menő dolog a wc papír és a papír szepi az ne kerüljön egyík szájába se, mert akkor vég és jöhet a nyagytakarítás..

Egy olyan kis kutyának sok egy fél xanax??? szerintem ,az egy felnöttet is kilő ..jobb lett volna ki vinni hogy rohangáljon egyett .

2008. dec. 31. 18:46
Sziasztok.Nem tudom,mi lesz az éjjel,de már Linda,a bischon havanese kifektet.Minden petárdázást 10 percig ugat,bár most kapott egy fél xanaxot.:)
2008. dec. 31. 16:32
ISMERŐS. AMIKOR A SZŐNYEG VATTÁVAL VAN TELE, AMIT MANUKA A FIGURÁIBÓL SZED KI.
2008. dec. 31. 13:15
Á nálam müködik , csak , szeret a vírág tányérból inni , ha van benne víz,így felboritotta és ha már föld akkor lehet kaparni , pedig elég nagy az udvar, de még más kárt nemcsináltak ... de két kutya a lakásban , van mit takaritani , pláne ki az udvarra és be rohangálnak , de feltörlöm és kész...
2008. dec. 31. 11:14

NEM MEGLEPŐ.

MANU EGY NAGY CSERÉP PÁLMÁT TETT TÖNKRE. A TAKARÍTÁS SEM SEMMI, DE AZÉRT AZ SEM UTOLSÓ, HOGY NEM RÉG VETTÜK A VIRÁGOT, ÉS NEM EGY KÉT FT VOLT.


ENNYIT ERRŐL. SZÉP KUTYU, VAGY SZÉP VIRÁG? A KETTŐ EGYÜTT NEM MŰKÖDIK. :D

2008. dec. 30. 15:00
Hát ma kibuktam , a pici Tökmag volt szíves szétszedni egy cserép vírágott:DDDDDInkább a takarítás volt gáz....
2008. dec. 28. 20:38
Á nálunk minden müködik , csak több van , és mindig széthordják , meg ki az udvara és utánna lehet keresgélni ... de a legjobb, a zokni gombóc.
2008. dec. 28. 19:56

Az mindig kell.

Manu ha újat kap, a régit száműzi egy időre, csak az újnak él. :D

2008. dec. 28. 19:53
Játékot, rágcsit,csokinasit , és a picinek varrtam új ruhát..
2008. dec. 28. 19:49
És mit kaptak? :D
61. inci-finci (válaszként erre: 59. - 50d0def203)
2008. dec. 28. 19:15
Szia ismerős a helyzet, de nekem így ketten vannak és egésznap megy a hancurozás. Még Karácsonyi ajándékot is kaptak ...
2008. dec. 28. 19:14
A mi két éves kutyusunk is bírja a zene-bonát,sőt ahogy észre vettük,mivel lakásban lakunk,ha szól a tv vagy rádió,az nyújt Neki biztonságot,tudja,hogy együtt a család,lehet nyugiban szundizni,ami mellesleg az egyik legkedvesebb tevékenysége:)A petárda hála az égnek egy másodpercre sem rettenti meg,persze szerintem vmilyen szinten otthoni zajjal lehet erre edzeni pici korátó az ebet."Egyéne" válogatja:)
2008. dec. 28. 18:28

Játszik, csak elírtam, bocsi.



Van már annyi játék, hogy ellepi a házat, máskor meg úgy eldugja, hogy ha keresem sem találom. :D

2008. dec. 28. 18:27

Manunak nemrég vettem néhány új kabalát, imádja.

Egész nap átszik vele.

Hozza-viszi, fel az emletre, onnan le......

Mindig odaviszi vagy a páromnak, vagy nekem, ráteszi a lábunkra. Ha nem dobjuk el, akkor ugat, hogy vegyük már észre..... :D

Egy tündérke.

2008. dec. 28. 14:40
Hát nem tudom nálunk már petárdáznak de fel se fogják , ép játszottak egy nagyott é most szundi .Remélem szilveszterkor sem lesz baj , de nem számit mellesleg nem mennek ki a házból , pedig szeretenek kint lenni ..
2008. dec. 28. 14:11
Manu sincs még egy éves, így nem tudom, mit vált majd ki belőle. meglátjuk, de utálom, hogy így megrémisztik az állatokat.
55. inci-finci (válaszként erre: 54. - 50d0def203)
2008. dec. 28. 13:33

Szia , köszi jól , a rokonok most mentek el itt voltak három napig öten , és még István névnap is volt.

A szilvesztert várják a gyerekek, a Plutó nem fél , de a kicsit még nemtudom , itt nálunk mindig nagy durrogtatás szokott lenni .. de ők amúgy is bent vannak a házban ...

2008. dec. 28. 12:58

Mi jól vagyunk. Nagyon rövid volt a karácsony, hamar eltelt.

A szilveszter nem nagyon érdekel, én nem tartom ünnepnek, olyan mint a többi nap, nálam jelentéktelen.

Hogy telt a karácsony?


Jön a szilveszter, nem szeretem, folyton petárdáznak, ami nem csak engem ,de az állatokat is roppant bosszantja.

2008. dec. 28. 12:39
A képeket a napokban tettem fel, amúgy hogy vagytok ????
2008. dec. 28. 12:09
Én már megnéztem, nagyon szépek.
2008. dec. 27. 12:00
A naplómban is van kép róluk...
2008. dec. 27. 11:59

Sziasztok , ma vittem Tökmagot vissza a dokihoz oltásra, és ki volt ott aki elcseszte multkor a fülét volt egy két kedves szavam hozzá ...Megkapta a köv. oltást hát az összes világfájdalmát kinyüszítette szegény , mondta a doki hogy kicsit bágyadt lesz hát az már tuti mióta hazajöttünk mást se csinál csak alszik ..

Grapefruit.. üdv , az uncsitesomnak van bischon-ja. hát sok türelmet hozzá ,

Nekem kettő pici van az adatlapomon megnézheted őket , imádni valok ... szép napott mindenkinek később leszek ...

49. 6c23186b35 (válaszként erre: 48. - 50d0def203)
2008. dec. 26. 19:23
ajaj,már tapasztaltam....:)))
2008. dec. 26. 19:22

Az egyik rokonom tenyészti őket.


Sok türelemet hozzá. :D

2008. dec. 26. 17:20

Sziasztok,csatlakozhattom?

Jess vagyok,és van egy pindurka bischon havanese-m...Persze Picurnak hívják...dec.30.-án lesz 3 hónapos.

46. inci-finci (válaszként erre: 45. - 50d0def203)
2008. dec. 24. 20:17
SZIA próbáld átszoktatni turórudira,éa a porázt is éne , tegnap voltunk kozmetikában , hát amilyen hiszit levágott mintha a világ összes fájdalmát kéne elviselni , olyan csunya lett ,de muszály volt rendbe rakni a szörét..
2008. dec. 24. 19:31

A PÓRÁZZAL MÉG NEM MERTEM PRÓBÁLKOZNI.


OTT NEM IS NÉZTEM MÉG, DE MEGNÉZEM.


NEM TÖMÖM MANUT CSOKIVAL, DE HA NÉHA KÉRI, NEM TUDOK NEMET MONDDANI.

44. inci-finci (válaszként erre: 42. - 50d0def203)
2008. dec. 23. 15:17

Szia . a Fressnapban lehet kutya csokit kapni ,

A két kutyus mire észbe kaptan egy kis pihi után , az asztalról Tökmag elcsent egy tekercs wc-parírt, és miszlikre szedték, abban már Putó is benne volt , mert ő is szereti tépkedni a wc-papírt és a papír- zsepit ,mikor mutattam nekik mit műveltek laposkuszásban tüntek el ..De tökmag szeret az asztalon randakirozni , igy eltünik a szalvéta, a papirok mindent leszed, de majd drasztikus modón leszoktatom a drágát...

Amúgy Karácsonyra kapnak ajándékott, őrülök hogy a fognasi bevált és a poráz????????

43. a74de3d08a (válaszként erre: 40. - 50d0def203)
2008. dec. 23. 10:41
kutyának nem szabad csokit adni, ún. csokoládé mérgezést okozhat!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook