Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tabuk nélkül a vicc tárgyává tett hüvelygombáról fórum

Tabuk nélkül a vicc tárgyává tett hüvelygombáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tabuk nélkül a vicc tárgyává tett hüvelygombáról

1 2 3 4
11. unom (válaszként erre: 9. - Nikletty)
2017. máj. 4. 15:47
Ha a partnert nem kezelik ki, akkor visszafertőz újra. Ugyanis a férfiak is hordozók, csak náluk nem okoz tünetet.
10. Sirga
2017. máj. 4. 15:34

Örömmel olvastam a cukros ételek kerülésére vonatkozó mondatot. Hozzátenném - saját tapasztalat alapján -: jobb tartózkodni az illatosított, és/vagy színezett WC-papírtól.

Persze, ez még mindig a fizikai szint. :)

2017. máj. 4. 13:37

hmmm.... itt nem arról van szó, hogy panasz van és ne menj nődokihoz... de kell...

itt arról van szó, hogy elmész, kikezeled és jövő hónapban újra ugyanaz a bajod, és újra, és újra...

erről van itt szó!

2017. máj. 4. 12:46
Van benne valami. Piciket reklam szaga van, viszont biztosan sokat segit, ha az ember lelkiekben helyre teszi magat. Mondom ezt en, aki folyamatosan ezzel kuzd, es most is 5 napos kura alatt vagyok.
2017. máj. 4. 12:06
Egy gomba (vagy más kórokozó) csak úgy besétál a cunciba melegedni, mert az öregapámnak nem állt jó a szénája... Ekkora baromságot!
2017. máj. 4. 12:00
Nekem terhesség alatt volt gombám, amikor sokkal hajlamosabban vagyunk minden fertőzésre. Én sem hiszem, hogy lelki oka lett volna neki, egyszerűen hüle voltam és leültem más vécéjére, megkaptam a gombát ajándékba, amit 5 nap alatt eltüntettem hüvelykúppal és krémmel.
2017. máj. 4. 11:27
akkor én anno tévedésből mentem ezzel nőgyógyászhoz és kaptam rá gyógyszert, amiből az egyiket a páromnak kellett bevennie, megelőzendő a visszafertőzést, és láss csodát, elmúlt röpke három nap alatt, és nem tért vissza. Ha ezt tudom, kineziológus megyek először, hónapokig elhúzni a problémát, és ismerősök jó tanácsait követem. Mit hagytam ki, már tudom. Jaj, a spirituális vonalat kihagytam. A fenébe!
2017. máj. 4. 11:20

"Nem volt apai minta az életedben.

Volt apai minta, de nem volt támogató és elismerő." stb....


Ezért is lenne gombám??


Nem találok hozzá szavakat!

2017. máj. 4. 11:17

Hogyhogy nem múlik el? Nem értem.

Nincs benne tapasztalatom szerencsére, de gyanítom, hogy szexelni pl. nem is szabadna ilyenkor.

2017. máj. 4. 11:13
Érdekes nézőpontok.
2017. máj. 4. 09:08
A nem kívánt vendég
A félresiklott reklámkampányok miatt sokan csak viccelődnek és nevetnek, ha meghallják a hüvelygomba szót. Ennek ellenére számtalan nőnek keseríti meg az életét és fosztja meg őt és a párját is az aktív szexualitás élet örömteli pillanataitól. Jelen van életük minden napján és nem tudnak tőle megszabadulni. Hiába mennek el orvoshoz és próbálták már ki az összes krémet, gyógyszert. Egyszerűen nem múlik el és sokan már fel is adták a küzdelmet.

Ugrás a teljes írásra: Tabuk nélkül a vicc tárgyává tett hüvelygombáról
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook