Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tabuk nélkül a vicc tárgyává tett hüvelygombáról fórum

Tabuk nélkül a vicc tárgyává tett hüvelygombáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Tabuk nélkül a vicc tárgyává tett hüvelygombáról

1 2 3 4
41. unom (válaszként erre: 39. - Panna.33)
2017. máj. 6. 17:49

Felesleges. Aki nem érti, az századszorra se fogja.

Most olvastam, Olaszországban több, mint 1000 kanyarós megbetegedés volt. Ott is terjed a hülyeség ezerrel.

40. jozsi.38 (válaszként erre: 39. - Panna.33)
2017. máj. 6. 17:44
szerintem felesleges
39. Panna.33 (válaszként erre: 38. - Unom)
2017. máj. 6. 17:41
Szerinted érdemes még egyszer leírni, hogy a tudomány nem hit kérdése?
38. unom
2017. máj. 6. 17:17
Tényleg várom, mikor kezdik népszerűsíteni az állatáldozást, mint ősi, természetes módszert, ami tuti bio.
2017. máj. 6. 17:12
Senkinek a fejehez sem tartanak fegyvert. Ha valaki nem hisz benne, akkor nem hisz, ha valaki meg ugy erzi ez segitett egy csomo mindenben neki, akkor nem ertem, miert szoljatok le. Mindenkinek az egyeni dontese, hogy hisz, vagy nem hisz.
36. barbus0501 (válaszként erre: 34. - Panna.33)
2017. máj. 6. 17:09
Akkor elatulom, hogy otthon is tobb orvosnal jartam, es Amerikaban is. Mond, hova mennjek meg orvost keresni? Es vajon mitol faj a szex, ha semmi szervi bajom sincs??? Inkabb tartsd meg magadnak a velemenyedet, itt meg hagyd meg azoknak a hozzaszoloknak a lehetoseget, akik tobb eve szenvednek es minden guogyszert kiprobaltak mar. Majd egyszer, ha neked lesz bajod, amit eveken keresztul sem tudnak kikezelni, akkor lehetvte is elgondolkozol....
35. Panna.33 (válaszként erre: 28. - Barbus0501)
2017. máj. 6. 16:39

A tudomány nem hit kérdése.

És nem mondta senki, hogy ne tedd magad rendbe lelkileg.

34. Panna.33 (válaszként erre: 31. - Barbus0501)
2017. máj. 6. 16:33

Persze, hogy leszólom, hiszen megalapozatlan.

De nem ellened, hanem érted, és azokért, akik idetévednek.


Ha az egyik orvos nem segít, kell keresni olyant, aki igen. Felesleges kitérő, ha elmész az áltudományok felé.

33. Panna.33 (válaszként erre: 29. - Barbus0501)
2017. máj. 6. 16:28

Szóval azért,mert van ez a betegséged, feljogosítva érzed magad a téveszmék terjesztésére, mint az, hogy minden de minden lelki okokra vezethető vissza.

Pedig ez, mondjuk ki, tömény téveszme.

Persze, fontos a lelki egészség is, mert a stressz gyengíti a szervezetet, de az már nettó hülyeség, hogy azért fáj a hátad, mert sok a teher, azért fáj a torkod, mert túl sokat kell nyelned, azért van hüvelygombád, mert nem fogadod el a nemiséget, stb.

És ez nem gúny. Ezek tények. Nem megsértődni kell, hanem elgondolkodni, hogy vajon az orvostudomány miért nem igazolja amit a természetgyógyász meg a kineziológus, meg a bionóm kozmetikus és a sárkányfűárus állít.

2017. máj. 6. 15:06

A szervezet egy zárt, rendkívül bonyolult kémiai-fiziológiai rendszer (is).

Az is tény, hogy a nôi szervezet érzékeny a pszichés problémákra.


Hamarabb keresném az okát a külsô tényezôkben:

szexuális élet, fogamzásgátlók, fehérnemû milyensége, testápolók, mosakodószerek anyaga, a toalettpapír, tisztasági betét, tampon, wc-ülôke, fürdôkád, tusoló, alkalmazott gyógyszerek stb.


Szóval külsô és bevitt anyagok tekintetében vizsgálódnék.


Csak ezután gondolnám át a pszichológiai részét.

31. barbus0501 (válaszként erre: 30. - Globus)
2017. máj. 6. 14:20
Igazabol o pont, hogy leszolja ezt az egeszet. Amihez nyilvan mindenkinek van joga, csak akinek eletebe kb 2x volt egy kis viszketes, ne akarja mar megmondani az okossagot az olyanoknak, akiknek az eletet ez tonkreteszi. Ha az orvos sem tud mar segiteni, akkor ugyan ki? Nem lehet mas alternativat kiprobalni, csak tomjul magunkat 2 hetente valami huvelykuppal, vagy eppen eros antibiotikummal.
30. globus (válaszként erre: 29. - Barbus0501)
2017. máj. 6. 14:11
Nem vonta kétségbe a dolog létezését, csak okait.
29. barbus0501 (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2017. máj. 6. 14:10
Neked van mar tobb mint 10 eve tarto folyasod? De olyan, hogy ha nem hasznalsz tisztasagi betetet, akkor atnedvesedik meg a gatyad is, es a szaga is kellemetlen?
2017. máj. 6. 14:06
Neha meglepodok az embereken. Megint van egy par valaki itt, aki nem hisz ezekben a dolgokban, es azonnal tamadni kell. Gunyolodni. Kopkodni. Attol, mert nektek nincs ilyen bajotok, miert hihetetlen, hogy valakinek, mint peldaul nekem, 14 eve folyamatosan fertozesem van. A diagnozis, kis gyulladas. De ezen kivul az orvosok semmit sem tudnak mondani. Es igen. Az en kapcsolatom nagyon rossz az apammal. A szex nem az igazi. Neha gorcsos vagyok. Es meg sorolhatnam. Lehetnek lelki okai. Mondjatok mar meg nekem, mennyivel jobb az orvosok altal feltalalando gyogyszerezes, mint az, hogy egy evekig tarto szenvedes utan, az ember megprobal lelkileg helyrejonni. Amit az orvosok adnak max 2 hetig mukodik. Utana ujra visszajon minden.
27. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2017. máj. 6. 12:02
Így van. Én meg jövő héten megyek egy fogtömésre és szerintem azért lyukadt ki a fogam, mert az 5. szülinapomon az unokatesóm lekapta a szülinapi tortám tetejéről a marcipán cicát és megette és ezt azóta sem tudja a fogam lelkileg feldolgozni.
26. 9c485f67e8 (válaszként erre: 25. - Panna.33)
2017. máj. 6. 11:44
Kicsi az önbecsülésem, csúnyán nézett rám az apám, anyám, akkor gombám lesz??
25. Panna.33 (válaszként erre: 24. - Schnuffiland)
2017. máj. 6. 10:06
Kár, hogy pusztán egy tudományosan alá nem támasztott hipotézis, ami annyira jól hangzik, hogy a sarlatánok jól megélnek belőle.
2017. máj. 5. 21:44

Teljesen egyetértek a cikkíróval :)

Nagyon jó gondolatok !!!

23. barbus0501 (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2017. máj. 5. 15:08
Kivizsgaltak tobbszor is. Csak kiderult volna mar.
22. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Barbus0501)
2017. máj. 5. 15:07
Táplálkozás, cukorbetegség? A cukorbetegek rosszul hasznosítják a cukrokat ezért náluk messzemenően gyakoribb bármilyen gombás fertőzés. Sőt, szinte az egyik leggyakoribb tünete a cukorbetegségnek, még a terhesség alatti cukorbetegség vagy egy enyhe zavar a cukor hasznosulásában is okozhatja.
21. barbus0501 (válaszként erre: 20. - Unom)
2017. máj. 5. 15:06
Na akkor leirom, hogy en vegig jartam minden orvost anno, mert hullott a hajam. Vegso eselykent elmentem egy helyre, ahol csakratisztitassal foglalkoznak. Hozza teszem, nem hittem benne. Viszont elmentem. Soha nem volt konkretbosszeg amit fizetnem kellett volna. Ha en 10 forintot teszel a kosarba akkor annyit. 2 honapja jartam, amikor elkezdett a fejtetomon meredezni jo par friss hajszal.
20. unom (válaszként erre: 18. - Barbus0501)
2017. máj. 5. 15:00

Gondolod, a kuruzslók segítenek rajta?

Ha mégsem, akkor a következő lépés az állatáldozat lesz? Hiszen réi módszer, nem orvosok javasolják, tehát biztos használ.

Valahol visszafertőződsz, azt kéne kideríteni, hol. 15 évesen lehetett akár egy uszoda, vagy nyilvános wc is.

19. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Panna.33)
2017. máj. 5. 14:59
Nálam a kineziológia szó már az elején lefagyasztotta a rendszert, így a cikket nem tudtam érdeklődéssel végigolvasni. Talán ha a végére tette volna:D
2017. máj. 5. 14:59
En meg azt sajnalom, hogy valakik eddig latnak. Mond mar meg nekem, melyik partnert kezeltem volna, amikor 15 evesen sarjadzo gombat diagnosztizaltak ugy, hogy szuz voltam. Es most 28 eves koromban ugyan ugy szenvedek. Volt mar kezelve a partnerem is. Es akkor mit lehet meg tenni? En most is kezeles alatt allok.
17. gribedli*** (válaszként erre: 15. - Barbus0501)
2017. máj. 5. 14:58
Józsi nő, írta is az adatlapján.
16. unom (válaszként erre: 15. - Barbus0501)
2017. máj. 5. 14:53

Írtam: a partnert is kezelni kell. Ez fontos, és a cikk meg sem említi.

Sajnálatos, hogy ilyen baromságok megjelennek itt.

15. barbus0501 (válaszként erre: 12. - Jozsi.38)
2017. máj. 5. 14:51
Ferfikent te ezt nyilvan tudod. Az a baj, hogy hogy hiaba ir fel a doki uj, meg uj gyogyszert. 1 hetig minden okes, utana minden kezdodik elorol. Az ember nem hasznalhat gyogyszert egy eleten keresztul....
14. Bözsi néni (válaszként erre: 13. - Panna.33)
2017. máj. 5. 14:07
:DD
2017. máj. 5. 10:19
De jó, ekkora áltudományos marhaságot rég olvastam itt, ezen a portálon. Már épp hiányzott.
12. jozsi.38 (válaszként erre: 11. - Unom)
2017. máj. 5. 09:45
pontosan. Nem a patikába kell menni és végigpróbálni a teljes készletet, hanem dokihoz menni, és neki csak egy tablettát kell bevenni, és túl van az ember a problémán
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook