Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szürkehályog műtét Fonyódon vagy Siófokon fórum

Szürkehályog műtét Fonyódon vagy Siófokon (beszélgetős fórum)


1 2 3
6. 55Judit (válaszként erre: 3. - Margo.b)
2022. febr. 18. 11:36
Áprilisban megyek megint szemészetre, állítólag akkor kapok időpontot.
2022. febr. 17. 23:30

Persze, hogy egy szemet műtenek egyszerre..először is, ha kettőt műtenének, egy napig nem látnál. így legalább tudsz jönni-menni.. aztán ha az az egy nem sikerül, akkor még ott a másik..(ez vicc volt)


A futószalagon végzett műtéteknek az az előnye, hogy (talán) a rutin biztosabbá teszi az operatőrt.

India aért jó az ilyen műtétekben, mert ott is futószalagon végzik, van rutin.


Nekem is kellene menni, de húzom..(még látok)

4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Margo.b)
2022. febr. 17. 19:40
Igen, így van
3. margo.b (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2022. febr. 17. 18:15

Köszönöm. Remélem még kapunk mástól is válaszokat :)

Mióta vársz a műtétre? Már be vagy írva időpontra?

Azt hallottam éppen most, hogy egyszerre csak egy szemet műtenek, valóban így van? Ezt nem is kérdeztem meg a dokitól, mert nem feltételeztem azt hogy így van.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Margo.b)
2022. febr. 17. 15:47
Én is érdeklődöm jó ideje a Siófokon végzett műtétekkel kapcsolatban, mert én is szürkehályog műtétre várok. Itt a településen ahol lakom, mindenkinek jól sikerült a műtétje. de mondják, mintha futószalagon végeznék a műtéteket. Siófokon a váróban ülve hallottam egyetlen esetet, akinek nem lett sokkal jobb a szeme. Csak később gondoltam hogy meg kellett volna kérdeznem, van-e más betegsége is a szemének, mert ugye más miatt is lehet rossz a látása. Pl. nekem több féle is van, ezért nem is számíthatok műtét után se tökéletes látásra.
2022. febr. 17. 15:15
Szürkehályog műtétre kell mennem, a szemorvosom Fonyódon az egynapos sebészeten és Siófokon a Kórházban végez ilyen műtétet. Azt szeretném kérdezni van-e valakinek tapasztalata ezekben az intézményekben végzett szürkehályog műtétekkel kapcsolatban.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook