Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szülőkkel mit lehet kezdeni ilyen esetben? fórum

Szülőkkel mit lehet kezdeni ilyen esetben? (beszélgetős fórum)


27. Guruljka (válaszként erre: 26. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 17. 22:15

Szobában sem lehet végezni a fegyencet feltétlenül, mert nem minden kellék van meg hozzá egy átlag lakásban vagy egy átlag udvaron.

Pl. a húzódzkodásra alkalmas rúd. Senki ne mondja, hogy akinek van udvara, van megfelelő fa is hozzá, mert ez sem így van.


De tény, hogy egy csomó edzés végezhető lenne az udvaron.

Elvileg. Mert én tuti nem húzgálom ki a gépemet az udvarra. :D

26. VanilíaTurmix (válaszként erre: 24. - F4a38a0605)
2015. júl. 17. 18:14

nem, nem lehet csak az udvaron végezni


ha te ismernéd 100%-osan, akkor tudnád ;)

25. Guruljka (válaszként erre: 24. - F4a38a0605)
2015. júl. 12. 23:56

Az finommm! :D


De van más is, ha nem kifejezetten csak futni akar az ember.

24. f4a38a0605 (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 12. 23:33
fegyencedzés, ismered?, ahhoz nem kell parkba menned,az udvaron is végezheted.szülók nem aggódnak te is mozogsz,levegőn vagy.
2015. júl. 12. 23:13

:D


Szegény fórumindító, szolidaritást várt és szülő-idomítási tanácsokat... :D

22. 38289cdce0 (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 12. 21:07

A szuleidnek igaza van.

Te pedig ha majd osszefutsz 1-2 rosszarcu alakkal, nem jarsz tobbet ejszaka mozogni.

21. 388b941089 (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 12. 20:59
Te nem félsz???
20. fincsi5 (válaszként erre: 12. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 12. 17:48
Vidd a kutyát magaddal, attól jobban senki nem vigyáz rád!:)
2015. júl. 12. 11:50

Esetleg elkísérne az Apud??

Az ember kénytelen bevallani, hogy sokan veszélyben vannak! Néhányan pedig szinte vonzzák is. A helyzet pedig adott!

2015. júl. 12. 04:13

Én bizony nem tudom, hogy ahová én járok egyetemre (levelező tagozaton) a sportpálya mennyire megközelíthetetlen éjszakánként az idegenek számára. Bár talán a biztonsági őrök jobban figyelnek, ha látják, hogy még edz valaki, nem tudom. (Azt sem tudom, őrzik-e a sportpályát, de feltételezem.)


Én is szülő vagyok, és persze hogy aggódik az ember. Amiatt is, hogy ha baleset éri a gyereket, és esetleg képtelen telefonálni, mi lesz vele.

Ért már olimpiai bajnok futót is baleset, elütötték, pedig fényvisszaverős holmiban futott. Más egy park, ahová nem hajt be autó.

A futás tipikusan az a sport, amiről nem lehet előre megígérni, mikor szólok haza, hogy végeztem, hazafelé tartok.

17. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 11. 23:25
Csak van a sima aggódás meg van az extra aggódás. Szerintem inkább ágyba tornázz éjszakánként partnerrel az biztonságosabb és élvezetesebb :)
16. Imisz (válaszként erre: 12. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 11. 23:24

Az év többi részében is aggódunk! Ez a szülőséggel jár. Remélem és kívánom, hogy Te is legyél szülő egyszer, jó szülő, és akkor majd megérted. Nem benned nem bíznak a szüleid, hanem a körülményekhez bizalmatlanok. Nem ugyan az!

Az én legidősebb gyerekem pl. külföldön dolgozik. Nem beszélünk minden nap, de nekem eléh ha látom a neve mellett a zöld jelzést, hogy egyáltalán fent van a net-en. Akkor már tudom, hogy nincs gond. Aztán majd rámír ha akar. Tehát nem "zaklatom" naponta, de igen is aggódok érte, ha nem is ülök örökké a gép előtt a zöld jelzésre várva :)

15. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 11. 23:23
Hát nem csodálom hogy aggódnak. Kár kísérteni a sorsot.
14. VanilíaTurmix (válaszként erre: 13. - Channa*)
2015. júl. 11. 23:22

De , egyszer mondtam neki és azt mondta, hogy " hát igen , de az ottani sportpark valószínűleg biztonságos is "


Hmm, oké . . . ez önnyugtatásnak jó, hátha a szülővárosunkban is működni fog :D

13. Channa* (válaszként erre: 12. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 11. 23:18
Akkor is aggódunk. Gondolom nem mondtad el neki, hogy éjjel jársz sportolni, ugye?
2015. júl. 11. 23:11

Oké, látom minden szülő egyformán érez, de akkor sem értem mit csinálnak/csináltok az év többi részében, amikor nem is vagyok az orruk előtt ?


Vagy ez a " nem tudom, nem fáj " kategória ?


A sportpartner jó ötlet volt , én is erre gondoltam. Plusz fokozatosan fogom beiktatni a dolgot, így talán könnyebben hozzászoknak.

2015. júl. 11. 23:09
Én is sötétben szeretek futni,vagyis 21 után,aztán spurizok haza :)
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 11. 23:06
Te is aggódni fogsz majd, ha szülő leszel.
2015. júl. 11. 23:03
A szülők már csak ilyenek. Aggódnak. Jó dolog a testmozgás, ne hagyd abba csak próbálj meg társat találni, akkor talán nem aggódják halálra magukat a szüleid. És persze csak akkor sportolj este/éjjel, ha otthon is olyan biztonságos a sportpark mint az egyetemed városában. Esetleg most, hogy nem kell tanulni, nem lehetne a reggeli órákban megejteni a mozgást? Amikor még friss a levegő de már világos van? Talán könnyebben vennék ők is.
8. viva70 (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 11. 23:03
Baj bármikor történhet..., de amennyire lehet kerülni kell a veszélyt. Ha nem feltétlenül muszáj éjszaka ne nagyon mászkálj kint.
2015. júl. 11. 22:54
Én is szülő vagyok, 24 éves a gyerekem, de addig nem tudok aludni, míg haza nem ér! Igazat adok az előttem szólóknak, eddzzél napközben! Egy szülő, míg él, aggódik!Nekem is a futó anyuka jutott eszembe.
6. 57e437462a (válaszként erre: 1. - VanilíaTurmix)
2015. júl. 11. 22:53

Szerintem érdemes lenne nem olyan sötétben, este fele, mondjuk 20:00 óra körül edzeni menni, az még nem vész. Illetve érdemes beszerezni önvédelemre spray-t, biztos, ami biztos alapon. Nem olyan nagy tárgy, hogy ne tudd valahogy magaddal vinni.


Az aggódás éjjel és nappal ott van a szülők szívében, mindegy hol vagy és mit csinálsz. :)

2015. júl. 11. 22:51
Az én fiam 26 éves, de még mindig aggódok, ha későn jön haza, sőt! Még 20 év múlva is aggódni fogok érte. Ez egy tök természetes dolog. Ha nem akarod, hogy aggódjanak, akkor ne éjjel mozogj, hanem nappal és biztonságos helyen.
2015. júl. 11. 22:49

Átszoknék a napközbeni edzésre.

A szüleid sem idegeskednek (hozzáteszem, nagyonis igazuk van!), és Neked sem lesz bajod, semmilyen értelemben.

2015. júl. 11. 22:47
Én is aggódnék a szüleid helyében. Sajnos éjszaka nagyon veszélyes sötét parkokban mászkálni. A mienk egy jó környék, mégis megerőszakoltak itt nemrég fényes nappal egy lányt. Muszáj éjszaka edzened? Miért nem jó más napszakban?
2015. júl. 11. 22:45
Sehogy...:) Mindenképpen aggódunk..Főleg,amióta egy fiatal anyuka csak futni ment el,és soha többet nem jött haza...Egyre több az eltűnt ember,és a szülők szeretnek,féltenek...:( Nem jó érzés,tudom...
2015. júl. 11. 22:42

21 éves lány vagyok és egyetemen vagyok egy másik városban tanév közben. Rászoktam arra, hogy hetente 3x-4x késő este/éjjel edzek kint, a sportparkban, és ezt itthon még nem csináltam, mert hétvégékre jöttem csak haza.


Viszont most egész nyáron itthon vagyok és tudom, hogy szükségem van erre a mozgásra, ráadásul szeretek is éjszaka kint lenni, mozogni, stb.


Apámék halálra aggódják magukat az ilyesmin, azt hiszem folyton az fog menni , hogy " nem aludtunk egész éjjel ameddig haza nem jöttél " és hasonlók.


Hogyan tudnám megoldani ezt a helyzetet szerintetek ? Ha vannak szülők is, akkor kérem válaszoljanak főképpen :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook