Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szülinapom fórum

Szülinapom (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Szülinapom

1 2 3
31. Donna Juanna (válaszként erre: 30. - Tnde)
2013. febr. 10. 19:30

Köszönöm kedves vagy! Pedig tényleg kezdtem már elgondolkozni rajta, hogy felesleges itt publikálni.

Úgy tapasztalom, hogy kevés az, aki szereti a pozitív dolgokat, mint pl FB-on is csupa olyan megosztás van többségben, hogy:

"jaj, elhagytál, de kellenék én még neked, de akkor majd neked fog fájni" stb. Érted.

Ha jachtkirándulásra vittek volna biztos népszerűbb lenne. :)

30. tnde (válaszként erre: 1. - Donna Juanna)
2013. febr. 10. 19:25
A lényeg az,hogy azzal voltál akit szeretsz.És hogy hol?Teljesen mindegy,csak együtt lehessetek.Ne tőrődj a hozzászólásokkal,sokan csak kikezdik az embert,és azt sem tudják ki vagy.Szerintem sokan csak unalomból kezdenek szúrkálódni.
29. Donna Juanna (válaszként erre: 28. - Venezuela)
2013. febr. 10. 19:22
Köszi, te is! :)
2013. febr. 10. 19:12
Aranyos :)
27. Donna Juanna (válaszként erre: 26. - Krisz42)
2013. febr. 10. 19:11

Az szép! Szegényem. :D


Mi tavaly ilyentájt kimentünk a présházhoz, ott szerelmeskedtünk, majd szétfagytam, de ki nem hagytuk volna, aztán a hóviharban visszasétáltunk oda, ahol hagytuk a kocsit. De elakadtunk kocsival a nagy hóba, megpakolva 3,5 mázsa fával, én vezettem... alig bírtuk kitolni, hívtam egy közelben lakó taxisofőrt segítségül, de meg sem mozdult jobban a kocsi, mint mikor a párom egyedül tolta. Mondta a taxisnak, hogy üljön be és vezessen ő - mert egyrészt én mindig behajtottam egy idő után ugyanabba a rossz nyomvajúba, de feltételeztem, hogy ő jobb sofőr, mint én, másrészt meg úgy gondoltam, hogy bennem több fizikai erő van. Hát igazam volt!

Hazafelé mondtam a páromnak, hogy "Nem mondhatod, hogy nem csupa kaland velem az élet?"

Hazamentünk csináltam egy gyógynövényes forró fürdőt, hogy ne legyen bajunk aztán összebújtunk.


Végeredményben borzalmas nap volt, de mégis egyben annyira jó, hogy még ma is örömmel tekintek vissza rá. Az igaz, hogy meg nem ismételném. :D

26. Krisz42 (válaszként erre: 25. - Donna Juanna)
2013. febr. 10. 18:49
Mindig vannak róhejesek is,sőt...Mikor mostani párommal elmentünk a Palatinus strandra és csúszdáztunk,akkor én mentem először.Ő nagyon jól csûszdázik,nagyon gyorsan megy,pedig én sem vagyok lassú.Jòval utánam indult,mégis a nyakamba èrkezett úgy,h pont jöttem volna fel a víz alòl.Tele lettem zúzòdásokkal,mégis szép volt az a nap.
25. Donna Juanna (válaszként erre: 22. - Krisz42)
2013. febr. 10. 18:22

Komolyan mondtam, hogy örülök az őszinte véleményedhez, mert ha írói babérokra pályázok, akkor igenis kell az ilyen. Bár ez nem egészen olyan írás volt, az irodalmibb cikkeimet más néven és más oldalon írom. Itt szeretek inkább őszintén írni.

De akkor is örülök, na. :)


Én is szeretek és néha a szép emlékek keverednek a röhejesekkel, de az sem baj. :)

24. Donna Juanna (válaszként erre: 21. - B74f6e5cdd)
2013. febr. 10. 18:18

Köszönöm! Torta? Kinek kell torta, ha csók van helyette, nem igaz? :)

Cukrászdába később kezdtünk járni, ez most valami új dolog. Azelőtt jobban szerettem otthon főzni valami finomat és nyáron inkább jégkrémet kanalazunk ketten egy nagy dobozból. :)

23. Donna Juanna (válaszként erre: 19. - Maryka1962)
2013. febr. 10. 18:15

Gyűjtögetem őket, hogy ha ötven év múlva szenilis vénasszony leszek, akkor az unokáimmal együtt vihogjunk rajta, mintha csak először olvasnám életemben. :)

Elképzelem, ahogy a dédunokám megtalálja egy könyvespolcon az ősei naplóját és megelevenedik a múlt. :)


Jó érzés arra gondolni, hogy unokáim lesznek. Ezt köszönöm! :)

22. Krisz42 (válaszként erre: 20. - Donna Juanna)
2013. febr. 10. 18:14
Egyébként amiről szólt,az tetszett.Szeretek én is a természetben lenni,mindig elmeny,barmi miatt is van.Kirándulás,szülinap:),bármi,mindig jól èrzem magam,ha a párommal,családommal lehetek.
2013. febr. 10. 18:12
Nagyon Szép szülinapod volt, Isten éltessen utólag is sokáig és bizony nagyon is irigykedek:-) még ha torta nem is volt! Sok boldogságot kívánok még neked!
2013. febr. 10. 18:07

Ildidémon, Kiscsillaaag, Maryka1962!


Boldoggá tett a hozzászólásotok!


Már épp elkezdtem rajta gondolkodni, hogy felesleges egyszerű boldog pillanatokat megosztani itt cikként, ha minimum étterem, kaviár, pezsgő és felszínes csillogás az alapkövetelmény.


Nem is értem mi lehet jobb annál, mint hogy azzal lehetsz, akit a legjobban szeretsz a világon. Ha csapvizet ittunk volna és nem ettünk volna két napja semmit, nekem akkor is élmény lett volna, mert az ember számít és nem a körülmény.


Köszönöm nektek!

2013. febr. 10. 17:57
Nekem nagyon tetszett, amit írtál.Megnevettetett.Remélem, ezt majd egyszer az unokáidnak is el fogod mesélni.
2013. febr. 10. 17:42

Á, a felhajtásos agyon pénzelt szülinapok nekem se jönne be! Hisz mi kell egy szülinaphoz?? Az ünnepeltnek az, amit szeret. És ha ő ezt szereti, örülhet neki, hogy a párja megadta ezt neki...

És igenis szép megfogalmazás volt, szép hasonlatokkal és jelzőkkel, nekem különösen tetszett a "a fák szórják az árnyékot" és egyebek.. Ezt csak az értheti, akinek van egy kis képzelőereje és fantáziája..

2013. febr. 10. 16:39
Miért piszkáljátok? Neki tetszett, az ő dolga. Lehet, hogy 100* romantikusabb volt, mint egy protokolláris torta+arnygyűrű+felhajtás, ami nem is róla, hanem a műsorról szól.
16. Donna Juanna (válaszként erre: 9. - Sálálálá)
2013. febr. 10. 15:51
Van az úgy, hogy már annyira szörnyű, hogy csak röhögni lehet rajta. Éreztél már ilyet?
15. Donna Juanna (válaszként erre: 3. - 8b798194e3)
2013. febr. 10. 15:49
Te is aranyos vagy! :)
14. Donna Juanna (válaszként erre: 4. - Kristo_f)
2013. febr. 10. 15:48
Igazad van, legközelebb ragaszkodni fogok a kristályhoz. Túrázáshoz kitűnő. :))))))
13. Donna Juanna (válaszként erre: 10. - One euro)
2013. febr. 10. 15:47
:)))))))) 7 deci két főre leosztva az két pohár fejenként. ;)
12. Donna Juanna (válaszként erre: 7. - Krisz42)
2013. febr. 10. 15:46
Ritka az ilyen őszinte vélemény, ezt nagyon köszönöm! :)
2013. febr. 10. 15:42
Tavaly ilyenkor aszittem nekem van a legrémesebb szülinapom, mert exem önként és dalolva elzúzott a városból két napra a nagy focicsapatával együtt szórakázni, ám miután elolvastam ezt a cikket ........ de legalább a cikk írójának jól telt a születésnapja, és ha neki ez tetszik, hát csinálja ... Még mindig jó, hogy nem vagyunk egyformák :o)
10. one euro (válaszként erre: 9. - Sálálálá)
2013. febr. 10. 13:32
...miért nyakalta be az egész üveg bort?:)))
9. sálálálá (válaszként erre: 8. - Regin_a)
2013. febr. 10. 13:10

ó, én elhiszem hogy az volt.

csak beugrott mekkora élmény lehet hárompercenként egy tüskés bokorral a hátsómban pisilni.

tényleg romantikus, igazán az :)

8. Regin_a (válaszként erre: 6. - Sálálálá)
2013. febr. 10. 12:53

Mé', vagy te botanikus, a hegyvidékek magasság szerinti növényrétegződésének szakértője?

Ha azt irja , az volt

:)

2013. febr. 10. 12:14
Én nem hiszem el,h ezt te írtad!A fogalmazás pocsék,illetve a ...de a megfogalmazás.A szúnyogok nem öszpontosított támadást,hanem esetleg összehangoltat indítottak,hogy szórhatja a fa az árnyékot és a rekkenő hőség az est csitultával....a többiről,ahol a szò vége lemaradt,nem is beszélve.Aztán lényegtelen,oda nem illő dolgok-fekete,vékony föld,stb.Bocs,de főleg Tőled ez kicsit hideg zuhanyként ért:((Ahogy olvastam egyre nőtt a nemtetszésem,de ahogy elolvastam alul a szerzőt nagyon meglepődtem.
6. sálálálá (válaszként erre: 2. - 880331b0ba)
2013. febr. 10. 11:42
pláne mivel a hegyről lefelé a gyalogbodza előtt csak tüskés bozótok voltak mindenhol :D
5. agis
2013. febr. 10. 10:44
Nem hiszem hogy egy atlagos hetfoi nap is kulonleges lehetne egy muanyagpoharas vorosboroskolas dologtol. Oh, de megis. Se muanyag pohar se boroskola ritkan latott vendeg a kezemben.
2013. febr. 10. 09:49

Lmorzsoltam egy könnycseppet a szemem sarkában

Engem különösen a zsíros magyar fekete föld fogott meg

Hány aranykoronás lehetett?



Aki a műanyag poharat szereti, környezetvédő nem lehet!

3. 8b798194e3 (válaszként erre: 1. - Donna Juanna)
2013. febr. 10. 09:44
Tök aranyos sztori...:)
2013. febr. 10. 09:15
Hát igazán romantikus a legalább 3 percenkénti pisiléstől lett...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook