Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szülés után 6 héttel újabb terhesség? fórum

Szülés után 6 héttel újabb terhesség? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. jún. 2. 16:41

Szia!

Én úgy tudom, h a szervezetnek kell vmennyi idő a regenerálódáshoz, és sztem az nem 6 hét. Bár az én férjem és a nővére között is 1 év van. Gondolom így jöhettek össze. Tesztet csináltál már?

2009. jún. 2. 16:37
Már sok helyen olvastam, hogy van, akinek szülés után 1-2 hónappal jött össze a következő baba. És azt is, hogy jó néhány nőnek sok nehézséget okozott a teherbeesés az első babával, de a második már spontán megfogant. És itt vagyok én, pár héttel szülés után, hirtelen, a nagy semmiből visszatért szexuális vággyal, szülés után 6, menstruáció után 2 héttel... Nem védekeztem! PCOS-em van, a lányom a foggátló abbahagyása utáni rendezett ciklusomnak köszönhető, a gyógyszer előtt sohasem volt ovulációm. Szoptatni ritkán szoktam a kevés tejem miatt, ezért nincs meg az a fogamzásgátló hatás, ami egy 3órás szoptatásnál meg szokott lenni. Szerintetek van rá esély, hogy most spontán teherbe estem? Nagyon félek, nem tervezek több gyereket, ugyanakkor, ha most mégis jönne egy, biztos megtartanám, nem tudnám elvetetni. A férjem szerint ha eddig se volt hormonok nélkül peteérésem, ezután se lesz, nem kell aggódnom, én viszont nagyon ideges vagyok! Már annyi mindent hallottam... :S Szülés után is eléggé felborulnak a hormonok, nem csak a gyógyszer elhagyásakor, így szerintem bármi lehet! Szerintetek? Tudtok valami megnyugtatót mondani ezzel kapcsolatban?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook