Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szteroidok... fórum

Szteroidok... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. márc. 7. 19:02
hello én tavaly nyomtam egy danabol kúrát 18 éves vagyok 3 éve edzek szinte rendszeresen 80 kg vagyok de most szeretném el kezdni az injekciót mert már simán nem megy annyira már a fejlődés aszt szeretném kérdezni mit ajánlanátok felvezetésre, milyen injekciót ,hcg kell e ?és mivel tudnák utána szinten tartani előre is köszönöm a válaszokat !!!
64. bazsi80 (válaszként erre: 63. - Sterol)
2011. júl. 27. 23:22
Legalon 140
63. Sterol
2011. jún. 28. 06:27

Üdv.


Kérdésem lenne:melyik Májvédő ami szerintetek jó szteroidok mellé?

62. Zsuzsa88 (válaszként erre: 61. - Skizoherold)
2009. nov. 20. 22:12

Köszi, hogy aggódsz, de már tárgytalan a dolog. Persze lehet vitatkozni a fórumon (pozitív értelemben, értelmes vitára gondolok).


Tavaly nyáron szteroidozott a Párom, de később rájött, hogy nem neki való, mert a hirtelen felszedett kilóktól "kissé" nehéznek érezte magát (90-ről hirtelen felugrott 98kg-ra), azt az egy "kúrát" végigcsinálta, és azzal abba is hagyta. Időben lszhez tért. Pár hónapja ismét szóbajött, de megnyugtatásomra szolgált, hogy azt mondta, ki van zárva, hogy ismét olyan mértékű káros sz*rt szedjen be/fel (tabletta+szuri). Azt mondta, még1x nem csinálná végig, mert utólag utánaolvasott, és kicsit beijedt sztem, vagy nem tudom. Az igaz, hogy jobban tetszett olyan mackósan (olyan nagy feje volt, és ooolyan édes POCAKJA), de az a fő, hogy ő jól érezze magát a bőrében. Azóta lefogyott (nem csak zsírból, izomból is), most 86 körül van.


Köszi a hozzászólást!

2009. nov. 18. 19:28

sziasztok!


Zsuzsa88 bocsi, h beleszólok, de nemcsak,hogy lehet a szteroidoktól idegesebb, hanem ez az 1ik mellékhatása a szteroidoknak,hogy az ember feszültebb, ingerlékenyebb lesz tőlük, ez sajnos a szteroid szedése alatt végig jelen van és csak a szer abbahagyása után múlik el:S

60. Fish
2008. júl. 4. 21:02

hat nem tudom vard meg mit reagal, igen lehet ettol mert hormonalis valtozast idez elo ugyebar, tesztoszteron szint novekedes

varj meg vele, lehet csak szar napja volt

sajnalom hgoy igy alakult:(

nem hiszem hogy beverne egyet,de meg elofordul hogy igy viselkedne veled akkor sztem ulj le vele beszelni,mivel o annyira akarja szedni ezt, te meg felsz tole koztetek ez egy utkozopont

mond meg neki hogy elfogadod hogy igy ezd meg miket szed, de te szerinted ez kihat a kedelyallapotara stb,

nem tudom mennyiket szed mert az sem mindegy

:(

2008. júl. 4. 14:41
Fish, segíts, mit tegyek? A páromon kezdem észrevenni az agresszió apróbb tüneteit. Hirtelen kibukik valamin, ha nem úgy történik valami, ahogyan azt ő szeretné. A múltkor nagyon megijedtem. Nagyon lesült a háta és a vállai a napon. Amikor szeretkezünk, vagy csak belekezdünk bármibe is, imádja, ha finoman végigkarmolom a hátát. Most ne Beteges, szado-mazo karmolászást képzelj el, hanem olyat, mintha simogatás lenne, csak nem az ujjaimmal érek a bőréhez, hanem a körmeimmel, finoman, lassan. Ettől mindig kirázza a hideg. A múltkor, mikor nagyon le volt égve, a körmömmel mindig beleakadtam egy pattanásába. Mondta, hogy fáj neki. Erre csak ki akartam húzni (egy nagyobb, kiálló mitesszer volt a vállán, amit elég, ha megfog az ember a körmével, és kihúzza), szóval csak ki akartam húzni, de még meg sem fogtam meg semmi, erre úgy megszorította a karomat, hogy bekékült másnapra. Meg kiabált mellé, tőle szokatlan hangon, hogy "B*szd meg, nem érted, hogy fáj?!" Úgy éreztem, eltöri a karomat, nagyon fájt... Lehet ez a szteroidoktól? Segíts, mert megijeszt ez a viselkedés. Mi lett volna, ha leb*sz egy hatalmasat azzal az erővel? Mivel lehet megakadályozni azt, hogy agresszív legyen?
2008. jún. 12. 13:10
Ja... Tényleg :)
57. Fish
2008. jún. 11. 00:32

zsuzsa

felreolvastad

azt irtam irni nem azt hogy inni....

2008. jún. 9. 10:41

Pénteken megkapta az első szuriját. És most fáj a segge! :D Mondom neki, nekem ne panaszkodj, te akartad.


Fish: tisztázzunk valamit, én semmit nem akarok, és nem is fogok inni. (amit írtál, a 3. sorban.)


Az az ember, aki beadta neki az injekciót, több, mint 12000 ilyen injekciót adott be az évek alatt, és 13 bajnokot csinált már a sportolóiból. Ez számít valamit? Vagy akkor is biztos hamisítványt adott meg miegyebek...?

55. Fish (válaszként erre: 53. - Zsuzsa88)
2008. jún. 6. 15:18

ha tiszta kajaval tomegel, es megfeleloen akkor min zsirosodas meleltt lehet tomeget novelni

a wheytol nem fog hizni mert altalaban eleg alacsony szenhidrat tartalmuak,

creatint akartal irni, de az is rendben van meg a tribulus is

a tribulus novenyi eredetu tesztoszteron fokozo

a szteroid kurakkal tenyleg vigyazni kell, ha valaki esszel csinalja es kcisi adagokban akkor ha abbahagyja nem esik ossze

de teny es valo hogy nem tesz jot

en animal pakkot is eszek sztem az egyik legjobb vitamin csomag, gondolom eszik glutamint is, esetleg bcaa-t?

ez utobbi ketto amino acid, az izmok epiteset segitik elo, elgtobb jo minosegu whey ben van, de sokan szednek belole extrat meg edzes utan

valamitn erdemes meg lassu felszivodasu c vitamint enni tobb reszletbe elosztva, cink es magnezium esetleg joint x, ami vedi az izuleteket

zold tea napi ket liter

folyadek napi 4-*5 liter is akar

54. Fish (válaszként erre: 51. - 6c4fb2f974)
2008. jún. 6. 15:13

hehe

nem tudom en nem kokszolom csak lombikoztam es egy evig szurkaltam decat magamba, meg progeszteront meg egy tonnanyi mas egyeb fincsi injekciot

volt amit hasba kellett, volt amit intermuszkularisan

csak egszer omlott a ver belolem:D


Zsuzsa

ajanld neki a www.musclebuilder.hu oldalt

amugy ha annyira odavan miert nem szed mast?

vagz ker segitseget valakitol akit ert hozza

2008. jún. 6. 13:33

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!


Na laza... Nem tudom, azt hiszem, vett valami májvédő tablettát is. De mondtam neki, hogy akár tetszik neki, akár nem, inni fogja a zöld teát, meg van valami májműködést serkentő, májregeneráló teánk, azt is itatni fogom vele, és az sem fog érdekelni, ha hányni fog tőle, de én megitatom ezekkel, az biztos! Nekem aztán nem fog játszani az életével!


100% Whey Proteint iszik, az okés, ugye? Valami bazinagy műanyag dobozban van. Eddig, mivel nem edzett eleget, de rendesen itta a proteint, nemcsak izmosodott, hanem hízott is. Olyan édes pocija van most, én úgy szeretem! :D


Ezenkívül Creatimot iszik, meg egy ideig Tribulust szedett. Igaz az, hogy a szteroid "kúra" után minimum 1 év szünetet kell tartani, mielőtt elkezdi a másikat? Megígérte nekem, hogy ez az egy lesz, és kész, de szeretnék minél több infót összeszedni, hogy legyen mit a fejéhez vágnom! :D

2008. jún. 5. 23:44
Egyébként ha ezt az adagot beküldi és soha többet nem használ ilyen szereket utána, akkor nagy valószínűséggel semmi baja nem lesz.
2008. jún. 5. 23:35

Igyekszik az ember :)))

Akkor csak megnyugtatásképpen: a Deca olajos injekció, ha nem szakszerűen adják be és vénába sikerül nyomni, akkor embóliát okoz, ha eltalálják az ülőideget, akkor sokáig állva alszik :)))Ha nem tiszta az anyag, az okozhat fekélyt, amit csak sebészi úton lehet eltávolítani.(nálunk tavaly egy szemét thaiföldi Winni miatt 6 gyerek fenekéből vágtak ki jókora darabot:)))További jó koxolást:)

50. Fish (válaszként erre: 46. - 6c4fb2f974)
2008. jún. 5. 22:35

most szegeny Zsuzsat jol megijesztetted, igy is total ki volt borulva

:D

49. Fish (válaszként erre: 45. - Zsuzsa88)
2008. jún. 5. 22:33

decat a meddosegi kezelesekben hasznalnak noknel is pl, naposim eleg szar,ennel mar jobbat valasztanek, bar legtobben felnek a tutol inkabb tablettaznak...

igen ahogy irta N. is a kajaja rendben van pl? mert ebben a sportban 80 % ban a kaja szamit,lohet barmit ha nem eszik megfeleloen

48. Fish (válaszként erre: 42. - Zsuzsa88)
2008. jún. 5. 22:30

benh press a fekvenyomas, tehat akkor ez acelja..

hat szep cel:D

2008. jún. 5. 17:39

és még valami: vett ezek mellé HCG-t, Clostylbegitet, minimum két doboz brutál erős vitamint (mondjuk Lenkei, vagy Animal pack), magnéziumot, kálciumot?

Fog enni napi 3g testsúlykilogramm fehérjét? (anélkül a Deca nem nagyon hat)

2008. jún. 5. 17:33

Ezek szinte biztos hamis szerek. Deca-durabolint eredetiben nem lehet kapni. A Naposim román gyógyszer, de a gyár nem állít elő belőle annyit 10 év alatt, amennyit a piacon eladnak 1 év alatt:)))

Tehát ez is szinte biztosan hamis.(persze akitől vette biztos azt mondta, hogy nála csak eredeti van ha,ha,ha:)))

A Naposim (Dianabol )az egyik leginkább májkárosító szer, én be nem tenném az arcomba:)pláne ha hamis...ki tudja miből készült.

A deca eredetiben egy viszonylag kevés mellékhatással rendelkező szer. A baj itt is az, hogy nem tudni milyen löttyből rakták össze azt, amit vett.(mert mégegyszer mondom: eredetit nem vett, az tuti). Ha versenyezni akar, akkor nem jó szert választott, ugyanis a deca 18 hónapig, vagy tovább is kimutatható a szervezetben.


Ezektől meg fog nőni, de valszeg gyorsan le is enged majd.Azután jönnek a keményebb szerek nagyobb mennyiségben.Azt tudni kell, hogy még egyszer ugyanaz a mennyiség nem használ semmit, csak ha áttér erősebbre, vagy nagyobb mennyiségre.

A mellékhatások ezeknél a szereknél évtizedekkel később is jelentkzhetnek.


A naposim mellékhatásai:


Mérhető májkárosodás (nagy intenzitású fogyasztás után visszafordíthatatlan), magas vérnyomás, megnövekedett pulzusfrekvencia, gyors ösztrogénné alakulás, pattanásosodás, gyorsult hajhullás, a szervezet saját tesztoszteron termelésének leállása, fokozott agresszivitás.


És ezek az eredeti szer mellékhatásai, ki tudja mit okoz a hamis?

2008. jún. 5. 16:14
vagyis ezekről a szerekről... Az a Deka/Deca injekciós szteroid.
2008. jún. 5. 16:13
Naposimot kezdett el szedni, meg valami Dekát, vagy Decát. Mit tudtok erről?
2008. jún. 3. 20:11

ha elhatározta, úgysem tudod lebeszélni -engem sem sikerült.

Attól a mennyiségtől, amit írtál nem fog a falnak menni:) de 220 kg-ot sem fog nyomni, mégha anapolon tesztó kúrát nyom sem:)

A 200 szem szemes szart meg cserélje ki szúrósra, az "egészségesebb".Szinte minden szer a piacon hamisítvány, nagyon nehéz eredetit venni. Persze ez nem gyógyszertári gyógyszer:)))

És ami sztem fontos: egy kúra nincs csak első!

Azért a kis adagokban fish-el nem értek egyet. Én mindig kis adagokat nyomtam,szinte csak injekciósat, hogy kímélje a májat, mindig kihagytam min 1 évet két kúra között, aztán egyszercsak kórház, bal pitvari tachykardia és flutter,2 nap kardiológiai intenzív osztály...közben találtak egy 5 cm-es vesecisztát.Folyamatosan vérnyomáscsökkentő gyógyszer, félévente kardiológiai felülvizsgálat, évente hasi ultrahang a ciszta miatt.de agresszív az nem voltam:))) Az sem igaz, hogy utána nem csoffad össze. Csak akkor nem, ha olyan szereket is használ a kúra után, ami ezt megakadályozza.Szóval ez a bekapok 200 szem szart, meg 6 szurit és tök nagy leszek meg erős és az is maradok, meg egészséges életem végéig, az nem biztos, hogy bejön, bár esély van rá, de minek kockáztatni. Persze utólag nekem is könnyű okosnak lenni:)))

2008. jún. 3. 17:08

Nem tudom, mlyet fog szedni, nem mondta meg a nevét. Bár nem is kérdeztem...

Nem növekedési hormon, külön rákérdeztem. Őszintén, nem ártana, ha egy 10 centivel magasabb lenne, de én elfogadom őt így, ahogy van, inkább, mint hogy baja legyen belőle.

Az a célja, hogy legyőzze az ország "branch"-bajnokát. (Így hívják azt, mikor nagy súlyt emelnek ki fekve, mellből? Branch?) Ami azt jelenti, hogy legalább 220 kg-t kell kinyomnia. Nincs észnél. Nagydarab, ami nekem nagyon is tetszik, de még nagyobb akar lenni, ez az, amit te is mondasz...

Én nem fogok szedni semmilyen tablettát. Gondolkodtam már fogyasztó tablettákon, de annyi hülyeséget hallottam róluk, hogy inkább hagyom a fenébe, nem éri meg.

Ő emígy is egy elég érzékeny pasi, könnyen felhúzza magát hülyeségeken. Nem lesz agresszív akkor sem? Vagy ez mindenkire máshogy hat?

41. Fish
2008. jún. 3. 00:44

Zsuzsah

nem feltetlenul lesz olyan,az tweny es valo hogy ezt a sportot, ha valaki fanatikus akkor csak igy lehet csinalni, de mas versenysportban is vannak dorgok, szteroidok

ezt nehez elfogadni annak aki nincs benne, es ezt termesztes, mert aggodsz is erte

az a lenyeg hogy ne szedjen novekedesei hormot, szteroidot ha kisebb aadgokban es megszkitasokkal csinalja nem lesz baja, esnem is fogsz osszecsoffadni

a szteroidok foleg noknek hatnak es aggresszivabbak tole, a ferfiak sztem jobban viselik

a ferfiaknal ez egy kenyszer hogy elkezduik naturalban es megha esetleg tenyleg nagyok is akkor is azt gondoljak hogy nem eleg nagyok !

milyen tablettat fogsz szedni?

nem tudom hogy akjalasa rendben van e mert az 80 % ban szamit ebben a sportban es ha az nincs rendben akkor szteroidokkal sem er el annyit

ehhez viszont iszonyatos ero es onfegyelem kell, es sokan nem kepesek rahogy naponta szmolgassak a feherjet meg szenhidratot es fozocskezzenenk maguknak

hat kitartast!

2008. jún. 1. 14:23
Fish, segíts! Tegnap este a kis drágám elmondta, hogy ő bizony szteroidokat fog szedni. 5 injekció, 200 tabletta, mindössze 6 hét alatt!!! Mondtam neki, hogy tönkre fog menni a kapcsolatunk, mert ideges, agresszív lesz. Azt mondja, tudja, de ő ezt már eldöntötte, és kész. Meg mondta, hogy velem biztos nem lesz agresszív. Lehet egyáltalán kontrollálni, hogy kivel lesz agresszív és kivel nem?! Mert szerintem ezt nem lehet kontrollálni... De te erről biztosan többet tudsz nekem mondani.
39. Fish
2008. máj. 25. 00:47
na akkor ennek orulok :D
2008. máj. 19. 23:43
Köszi az infókat :) Most megnyugodtam... Épp ma sikerült beszélnem egy igazi szakrtővel (az egyik évfolyamtársnőm vőlegénye testépítő, személyi edző, és valami buildershopszerű helyen is dolgozik, ilyen termékeket árul, és ő is megnyugtatott, hogy ezzel nincs semmi gond, csak ne szedjen többet belőle, mint amennyi a dobozra van írva.
37. Fish
2008. máj. 19. 23:11

nem lesz tole semmi baja, max kanosabb lesz:D vagy pattanasosabb a bore, de az inkabb a feherjetol szokott lenni

nem art a szivnek, zsiregetoto ne szedjen, mert az gaz lehet neki rendesen ! a thermogenetikus zsiregetokre ra is van irva, elegge porgetik a szivet...

2008. máj. 19. 12:54
Nem azért kérdezem, mert azt akarom szedni, hanem mert a párom azt (is) szedi. És csak tudni szeretném, hogy mire hívhatnám fel a figyelmét. Mert az, hogy az edzőteremben mindenki azt szedi, nem biztos, hogy neki is a legjobb... Pl. árt -e a szívnek? Mert 2 éve abba kellett hagynia a súlyzást a szíve miatt, mert szívritmus-zavara volt, sűrűn rosszul volt, majdnem összeesett... Bár orvoshoz nem hajlandó most elmenni, hogy egy kivizsgálás után a doki megmondja neki, hogy mit szedhet, és mit nem, de arra azért ügyel, hogy olyan terméket nem vesz, ami bármilyen hatással is van a szívére...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook