Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sztárban sztár fórum

Sztárban sztár (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2018. nov. 6. 14:18
igen Adam Lambert klipjeit láttam a Viván, David Hasseloff meg sorozatokban játszott, Optiz Barbi megynyerte az X-Faktort, Rihanna annak is voltak klipjei
1935. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1934. - Banános Zselé)
2018. nov. 6. 14:13
Így könnyű, mert Te, olyan "kis fiatalka vagy!":))))))))
1934. Banános Zselé (válaszként erre: 1932. - Kicsi Fecske)
2018. nov. 6. 13:43
nekem 3-4
1933. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1931. - Klaresz)
2018. nov. 6. 13:37

Köszönöm szépen!

(Sajnos, máskor többen írtak, pörgősebb volt a fórum.

Most olyan, mintha "magammal beszélgetnék". :D

Jó volt megosztani a véleményünket, még akkor is, ha ellenvélemények is voltak, mert ugye, "kinek a pap, kinek a paplan!" :D

Így meg sajnos, csak az én kizárólagos véleményem hangzik el, pedig tiszteletben tartanám mások, eltérő véleményét is. :D)

2018. nov. 6. 13:32

E hétre, a következő feladatokat kapták a SzSz játékosai:


Freddie - Adam Lambert

Tolvai Reni - Camilla Cabello

Hien - Rihanna

KSA - Imgaine Dragons

Gesztesi Károly - Roger Chapman

Völgyesi Gabi - Desireless

Pintér Tibor - David Hasselhof

Sári Évi - Hair (Aquarius)

Burai Krisztián - Opitz Barbi


Most őszintén, csak a nevek alapján - Rihannán kivül! -, kinek, hány név mond ebből a listából valamit??! :D


Egyedül, David Hasselhof színész neve lett kapásból ismerős, mint a Knight Rider film főszereplője. Beleolvasva életrajzába, kiderült, hogy sokáig mozgott a zene világában is. Sok lemeze jelent meg, és a leghíresebb száma, az 1989-ben, a berlini fal leomlását követően elkészített Looking for Freedom című.

Íme! (Sajnos, evvel a számmal is biztosították Pintér továbbjutását! :(


[link]


Ezt Németországban, már-már himnuszként játszották és az album arany és tripla platina lett. Három hónapig a toplisták élén sikerült maradnia. Lehet, hogy ezt fogja előadni Pintér Tibor?!


De, most őszintén, kinek jut eszébe mindez amit leírtam??!!! Hiszen ezer számra vannak a jobbnál jobb nóták, a világon, nem igaz?!


Ja, és láttam Opitz Barbit, a tehetségkutatóban, de csak a hatalmas, bozontos hajára emlékszem, "munkásságát" röstellem, de nem ismerem.


Végül is, vagy jól fogunk szórakozni a héten szombaton, vagy nem?! :D Vagy, lesz egy közép út, mert az mindig van?!

1931. klaresz (válaszként erre: 1930. - Kicsi Fecske)
2018. nov. 5. 23:30
Mindig elolvasom az összefoglalóidat, nagyon jók. Én is jobban örültem volna ha Gesztesi esik ki, szerintem nem való neki ez a műsor.
2018. nov. 5. 20:21

A szombat esti műsorról:

Torres Dani, Vengboyként, korrekt előadást nyújtott, kihozta a maximumot a számból, végül is.

Kállai Saunders Andrásnak, nem igazán sikerült idáig a műsor lényégét érezni. A hangja alapján, verni kellene a mezőnyt, de roppant merev, nem tud felengedni és ez a teljesítménye rovására megy. Mint, Bruno Mars előadása, nem tetszett, holott kedvelem Andrást.

Hien, hamiskásan adta elő a számot, Ő sem igazán erre a műsorra termett, szerintem. Azt hittem, az est egyik kiesője lesz.


Völgyesi Gabi, talán már írtam, hogy kellemes csalódás, akárcsak Tolvai Reni. Úgy véltem róluk, hogy nem nekik való ez a műsor. De igen! Nagyszerűen bújnak a kijelölt személyek bőrébe. Gabi most, Pápai Joci, korrekt alakítást nyújtott, de mégsem volt olyan kiemelkedően szuper, mint ahogy a zsűri értékelte. A zsűri kedveli Őt, viszont Tolvai Renit, kevésbé. Legalább is én úgy érzem.


Burai Krisztián, Marioként mutatkozott be, korrektül.

De, nem nyújtott kiemelkedő teljesítményt.

Azt hittem a "harmonikás" Máriót kell alakítani, de nem.

Gesztesi Károly előadását vártam, mert kedvelem a Magna Cum Laude slágerét, a Tavaszi Sanzont. Maszkja, nem tetszett, mint egy hippi, úgy nézett ki. Az előadás módja sem tetszett. Többet vártam a muzikális Gesztesitől. Claudia viszont úgy agyon dicsérte, hogy a többi zsűri tag csak lapult. Értem én Claudia érzéseit, de nem volt annyira jó a gyermekének apja, a volt párja.

Pintér Tibor, Orbán József számával, biztosította, hogy nem ő lett az est kiesője.

(Értelmezhetetlen számomra, hogy miért kell a közelben elhunyt énekessel, "lelkiráhatást" produkálni. Hiszen, ki is mert volna rosszat nyilatkozni Pintérről, azaz az elhunyt számával kapcsolatban)

Sári Évi, mint Jennifer Lopez, remek showt csinált, megdolgozott a sikerért.

Tolvai Reni, mint Gipsy Kings, tetszett, mert kedvelem, annak ellenére, hogy igazán lehetne mosolygósabb, lazább, kedvesebb.


Sokkal nagyobb esélye lenne arra, hogy a hangja alapján, mint végre az első nő, megnyerhetné ezt az évadot.

Freddie, Dave Pirner (Soul Asylum), nagyon ütősre sikeredett, tetszett.

De! Érzelmi ráhatással volt a hangulatra, és itt sem "illett kritizálni". Szerintem.

Figyelembe véve a szurkoló táborokat, Hien, Torres Dani vagy Gesztesi Károly kiesését feltételeztem, mert nekik van/volt talán, a legkisebb táboruk. Igazam lett, mert Torres Dani esett ki, sajnos!!!

2018. okt. 29. 22:06
igen jó műsor
1928. ronka
2018. okt. 29. 22:05

Én szeretem ezt a műsort!Szórakoztat és vidámmá tesz!

Egyszer voltam a stúdióban is , ami a helyszínen különleges élmény volt!

1927. Banános Zselé (válaszként erre: 1925. - Kicsi Fecske)
2018. okt. 29. 22:01
Sütő Enikőnek van modell iskolája, gondolom sokat segít a színpadi mozgásban
2018. okt. 29. 21:55

Köszi a jó kis összefoglalót, akár én írtam volna, 1 kivételével. Nekem a Torres Dani nagyon tetszett, jól megoldotta a feladatot, neki való volt. Sajnálom ezeket a langaléta fiúkat, hogy lányokat kell nekik alakítani, ráadásul magassarkúban.

Tenya kieshetne már.

2018. okt. 28. 21:52

Szőcs Reni kezdte a harmadik adást.

Mint a Prodigy együttes frontembere, korrektül oldotta meg a feladatát.

Gesztesi Károly, mint Mory Kante színes előadást nyújtott, jobb volt, mint Dollyként, de annyira nem tetszett, mint ahogy a zsűri dicsérte.

KSAndrás, mint Nicki Minaj nem tetszett, habár Andrást kedvelem.

Egyébként meg, övön aluli neki a női énekes utánzása, akár hangilag, akár vizuálisan, és nemcsak a színes bőre miatt!

Úgy tűnik, a "zsűrinek, nem olyan nagy kedvence, mint Gesztesi". Viszont,Andrásnak van az egyik legnagyobb szavazó tábora!


És! A szünet után jött Pintér "Tenya" ló nélkül, azaz, Kabir Bedi (Sandokán), bőrébe bújva, mint a Sztárban Sztár bohóca.

A zsűri felének tetszett, másik felének nem, nekem sem!

Freddie, mint Zséda, korrekt előadás volt.

Szégyen, hogy ennek a jó képű fekete hajú, két méter magas srácnak, Zséda bőrében kellett bújni.

(A táncosfiúk körülötte, "esztétikailag), törpék voltak!

Végre, a zsűri azért megdicsérte, de ott van Freddie mögött a hatalmas szurkoló tábor.


Hien, a rapp, két személyes "bandáját", Kris Kross-t formálta meg, igen jól, sajnos nem szeretem ezt a műfajt.

Sári Évi Ricky Martinja korrekt volt. A zsűri felének tetszett, felének nem, mondván, Évi túltolta a feladatát.

Akár "túltolt", akár nem, Ricky Martin fan nem vagyok, de Évi sem volt rosszabb, az átlagnál.

Burai, aki Jason Derulo bőrében bújva, talán, most nyújtotta a legjobb formáját, azaz elérte már, hogy megfelelt legalább a feladatnak.

Völgyesi Gabi, a Margaret Island énekesnőjét, Lábas Vikit alakította. Nem ismerem a fiatal énekesnő munkásságát, de a zsűri nagyon dicsérte Gabit, aki bizony nagyon hamiskás volt végig. (Kieső biztosan nem lesz!:D)


Torres Dani (mint többször írtam) ismét méltatlanul kapott feladatot, melyből kihozta a legjobbat, a tavalyi év győztesének Horváth Tominak megformálójaként.

Tolvai Reni, Christina Aquileraként hatalmasat énekelt.

Nekem, a mai nap folyamán Ő tetszett a legjobban.

A leggyengébb ma, Szőcs Reni, Burai volt, szerintem. Reninek bizony, rezeg a léc.

No, majd meglátjuk! Tenya kiesését várom, de marad még egy darabig, tolják nagyon.

(Sütő Enikő mit keres a műsorban?! Sokat, azt tudom!)

1924. Cilumiluci (válaszként erre: 1923. - Kicsi Fecske)
2018. okt. 28. 16:42
Egyetértek.
1923. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1916. - E6fe7536bf)
2018. okt. 25. 23:37

Én sem bántam volna, ha Pintér Tibor lett volna az első kieső! :)

Sajnos, egy-két bohóc mindig kell a showba!

Ezért, a zsűri ellökdösi még egy darabig, Pintér Tenyát, akármilyen förtelmesen ripacsul hozza id a macsó formát.

Gesztesi is kapott gyorsan egy Presszer számot, amit nem lehetett elrontani, ami számára egy mentőkötél volt, a nagyon blamás Dolly utánzás miatt.


Pintér, Sandokán dalával megint egy ismert, anno slágerízű valamit fog előadni, és már ez egy félsiker.

Torres Dani szegény, Halász Judit számából kihozta a maximumot, pedig övön aluli feladat volt.

Most ismét övön alulit kapott, Horváth Tomi személyében.

Szóval, ez az igazságtalanság, és még lehetne ragozni!


Azért arra is figyelhetnének (mint ahogy nem teszik), hogy ne adjanak olyan feladatot, ami már többször is volt az évadokban már!

Még akkor sem, ha a hatodik szériában járunk! Annyi, de annyi "sláger" közül lehetne választani, szerintem.

Az pedig nem igaz, hogy a "gép dobja ki a feladatokat!"

Persze, ez is csak az én kizárólagos véleményem, tiszteletben tartva, mások eltérő véleményét.

1922. Cilumiluci (válaszként erre: 1921. - Klaresz)
2018. okt. 22. 18:13
Köszönöm szépen,hát elég gyengének ígérkezik.
1921. klaresz (válaszként erre: 1920. - Cilumiluci)
2018. okt. 22. 18:05

Burai K.-Jason Derulo

Freddie-Zséda

Gesztesi K.-Mory Kanté

Hien-Kris Kross (Jump)

Kállai S.A.-Nicki Minaj

Pintér T.-Kabir Bedi

Sári É.-Ricky Martin

Szőcs R.-Keith Flint ( The Prodigy)

Tolvai R.- Christina Aguilera

Torres D.-Horváth Tamás

Völgyesi G.-Lábas Viki (Margaret Island)



Remélem jól írtam.

2018. okt. 22. 16:45
Jövő héten kiket alakítanak? A végét nem láttam :)
1919. Cilumiluci (válaszként erre: 1914. - Kicsi Fecske)
2018. okt. 22. 16:44
Jól szórakoztak ,ellentétben pl.velem :D
2018. okt. 22. 12:44
Néztem tegnap, jó volt
1917. klaresz
2018. okt. 22. 11:20
Valaki elkezdett egy másik sztárban sztár fórumot, semmi értelme, mert itt van ez a fórum ami már 2013-tól a legelső adás óta megy.
1916. e6fe7536bf (válaszként erre: 1915. - Kicsi Fecske)
2018. okt. 22. 11:09

Lemaradtam a nagy bakiról, mert elfelejtettem, hogy kezdődik a műsor.

Megint nagyon jól összefoglaltad, nekem is majdnem ez a véleményem. Én Pintér Tibort vártam kiesőnek.

"Igazán válogathatnának sokkal jobb, nagyobb slágereket is, és főleg, igazságosan kellene szétosztani az induló énekesek között."-ezzel a mondatoddal 100%-ig egyetértek.

2018. okt. 21. 23:51

[link]


Óriási baki a Sztárban sztár műsora előtt!

2018. okt. 21. 23:49

Hiába vártam a Sztárban sztár kezdését! :(

Először, azt hittem elromlott a tv, mert nem volt hang.

Utána pedig, hang nélkül, adták, a múlt heti műsort, és az ember nem értette miért????!!!

Jó 20 perc után tudott bejelentkezni élőben Tilla, aki ezért a botrányos hibáért elnézést kért a nézőktől.


A következő feladatok voltak az este folyamán:

Kállay S. András : Tolvai Reni

András, nem volt rossz, de a múlt héten jobban teljesített.


Pintér Tibor: Beyoncé

Az előző teljesítményéhez képest, ma gyenge volt Tenya.

Akár kieső is lehetett volna, de, mint bohócot, bizonyára még bent tartják egy darabig, sajnos.


Szőcs Reni : A-HA énekese

Hangban, utánzásban jól teljesített.


Hien - Freddie Mercury

Nem volt rossz, de ezt a feladatot, másnak kellett volna megkapnia.Nagy falat volt ez a pici lánynak.


Gesztesi Károly: Presser Gábor

Tudni lehetett már előre, hogy ez egy testhezálló feladat lesz Gesztesinek. Jól is hozta Presszer Pici formáját, remek volt a maszk is.A legtöbb pontot is kapta a zsűritől.


Torres Dani: Halász Judit

Gyenge volt a szám, ennél többet nem lehetett kihozni belőle.Igazán válogathatnának sokkal jobb, nagyobb slágereket is, és főleg, igazságosan kellene szétosztani az induló énekesek között. Dani, előzőleg, most is és a jövő héten is igen gyenge számot kapott, akárcsak Freddie!


Burai Krisztián - Michael Jackson

Nagyon gyengén muzsikált Burai, akár kieső is lehetett volna.Bizonyára a nagy rajongó tábora, sokáig fogja eltolni a műsorban.


Odett: Nena

A második, igazán jól utánzó énekes volt.

Sajnos, Odett esett ki, pedig, nem ő volt a leggyengébb láncszem!


Völgyesi Gabi: Vaya con dios énekesnője

Sikeres slágerrel, nehéz rontani! Szép volt Gabi, csinos volt, önmagát adta, de előzőleg mégis jobban tetszett.


Freddie: Szécsi Pál

Jól énekelt, nehéz volt saját hangját eltakarni, amit lehetett, kihozott ebből a kevésbé ismert Szécsi számból.


Tolvai Reni: Kállay-Saunders András

Reni jobban alakította Andrást, mint András Renit.

Előkelő helyen végzett.


Sári Évi: Lady Gaga

Nem volt rossz Évi, de előzőleg, nagyobbat teljesített.


A zsűri továbbra is igen jól elszórakoztatta magát, ma is kicsit harsányabbak voltak a kelleténél, de legalább ők jól szórakoztak. :D

1913. e6fe7536bf (válaszként erre: 1912. - Kicsi Fecske)
2018. okt. 21. 22:27
Szép összefoglalót írtál, hajrá, várom a mai adásról is.
2018. okt. 14. 23:16

A jövő heti feladatok a következők lesznek:


KSA: Tolvai Reni

Pintér Tibor: Beyoncé

Szőcs Reni : A-HA énekese

Hien - Freddie Mercury

Gesztesi Károly: Presser Gábor

Torres Dani: Halász Judit

Burai Krisztián - Michael Jackson

Odett: Nena

Völgyesi Gabi: Vaya con dios énekesnője

Freddie: Szécsi Pál

Tolvai Reni: Kállay-Saunders András

Sári Évi: Lady Gaga

1911. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1910. - Kicsi Fecske)
2018. okt. 14. 23:08

Sári Évi, mint Vikidál Gyula lépett színpadra, Koppány dalával.Hatalmasat énekelt, nagy energiát fektetett a produkciójában.A zsűri, ezt a produkciót tartotta a legjobbnak, az este folyamán.


Szőcs Renáta produkciója nekem, nem igazán tetszett, kicsit gyengécske volt.


A mai leggyengébb Szőcs Renáta és Odett volt, szerintem.

Szerencsére, ma még, nem esett ki senki.


Egyébként, Völgyesi Gabit, nem tudtam elképzelni átalakuló művésznek egyáltalán, sem Sári Évit, sőt még KSA sem.

Azonban, ők hárman, igen kellemesen csalódást okoztak, sőt, még talán Freddye is.

A zsűriben pedig, a négy zsűritag, az elmúlt évadban sem okozott gondot. Claudiát és Majkát, mint erősen megosztó személyiségeket is kedvelem,

Ma azonban, túl harsányak voltak, szerintem.


Szeretem ezt a műsort, remélem legalább olyan jól szórakozunk, mint az előző évadokban! :)

1910. Kicsi Fecske (válaszként erre: 1909. - Kicsi Fecske)
2018. okt. 14. 22:55

Odett, mint Madonna lépett színpadra.

Nekem, nagyon gyenge volt Odett, akinek a "munkásságát" nem ismerem.

Mint, alternatív énekesnőnek, ez egy nagy falat, ki kell lépnie a komfort zónájából, mondta a zsűri.


Völgyesi Gabi "átalakulása" remek volt, az est produkció szerintem

Én is "jégkirálynőnek" tartom, és nem tudtam elképzelni, hogy át tud alakulni akárkivé is, de remek volt.

(Azért a zsűri elszállt vele, szerintem)


Freddie, mint Tina Turner, szintén nagyon tetszett.


Tolvai Reni, mint mexikói énekesnő, szép volt, ritmusosan mozgott "Rozalindaként".


Kállai Saunders András, az angol popsztár, Ed Sheeran bőrébe bújt.

Andrást kedvelem, tetszett az előadása. a zsűrinek is, mert a legmagasabb pontot adta.

2018. okt. 14. 22:42

Az évad első adásáról, összefoglalva, nekem ez a véleményem:


Pintér Tibor Tenya kezdte a műsort.

Nem volt annyira rossz kezdés, mint amennyire nem kedvelem a "művészt". :)

De tényleg, önmagát adta!


Hient, mint énekesnőt, sok műsorban láttam.

Amióta kiment Amerikába tanulni, nem hallottam róla.

Nem az én zeném, amit Ő képvisel, Britney Spears számát, elég gyenge színvonalon hozta.


Gesztesi Károly, mint Dolly Roll, borzalmas volt.

Kinézetre is, és az előadása is.

Szerencséje, hogy remek zenei érzéke van, de nem tudott élni ezzel a lehetőséggel sem, szerintem.


Torres Dani, mint Antonio Banderas, kellemes szórakozást nyújtott, de nem volt kiemelkedő teljesítmény.

Örülök, hogy ismét "felfedezték" ezt a tehetséges, intelligens előadót.


Burai Krisztián, mint Dér Heni lépett színre.

"Saját csapdájába esett", mert Ő írta a számot Heninek, az előadására az eddigi legmagasabb pontot kapta a zsűritől.

(Tehát, saját szerzeményét adta elő.)

2018. okt. 2. 09:56

A Sztárban sztár című zenés showműsor hatodik évada 2018. október 14-én veszi kezdetét venni a TV2-n.


Az évad indulását augusztus 13-án jelentette be a csatorna.[1][2][3] Ez azért volt meglepetés, mert egyes források szerint a Sztárban sztár helyére érkezett volna a csatorna új show-műsora, a Csak show és más semmi.[4]


A műsorvezető változatlanul Till Attila lesz, aki ezt a pozíciót ötödik alkalommal látja el. A zsűriben a műsor története során először nem történt változás, így az előző évadhoz hasonlóan ismét Liptai Claudia, Majka, Papp Szabolcs és Stohl András véleményezi a produkciókat. A hatodik széria énekeseinek névsorát szeptember 24-én egy sajtótájékoztató keretein belül jelentették be. A nézők ezúttal is a TV2 Live mobilapplikáción keresztül adhatják le voksaikat az előadókra.


Az évad tíz részes lesz, vasárnaponként sugározza a TV2.

1907. zebracsikó (válaszként erre: 1905. - Corsica)
2017. szept. 24. 16:53

Annyi botütést mérnék rá, ahány prozódiai hibát vétett a szövegíró.... lenne pár kék foltja....


hallgathatatlan

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook