Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szőrtelenítés ügyben kérdeznék fórum

Szőrtelenítés ügyben kérdeznék (tudásbázis kérdés)


1 2
33. nituci
2008. júl. 19. 10:06
Köszi szépen ! :)
2008. júl. 18. 22:39
Az flinci- flanci akart lenni:)
2008. júl. 18. 22:37

Szia én most vettem a második Braunomat, az első 5 évig bírta. Nekem 2 hetente egyszer kell használnom és tökéletes.

Egyébként nem érdemes flinci falncisat venni mert egyik sem tud többet a másiknál csak amihez még háromféle fej van (amit lehet nem is használsz ki)az háromszor annyiba is kerül.

30. 92ba3c78f9 (válaszként erre: 29. - Nituci)
2008. júl. 18. 22:30
Nekem a legolcsóbb Philips van, ami ugyan először eléggé megkínoz, de aztán nem vészes. Én most - nyáron - hetente 2x szoktam használni, de kizárólag lábon! Elégedett vagyok vele.
29. nituci
2008. júl. 18. 22:11

Sziasztok!

Most szeretnék epilátort venni, és azt szeretném kérdezni hogy van e vmi oylan márka amit érdemes venni, vagy mindegy milyen. És hogy kb meddig tart a hatása?

Előre is köszi...

2008. júl. 11. 13:37

Én borotválni szoktam az intim területen, teljesen leszedem. A párom krémet használ, de neki az a legjobb, borotvával a zacsiról nem is lehetne leszedni. :) A gyanta fájdalmas, így a krém vált be neki. Ő a hónát is azzal szedi le.

Én próbáltam epilátort használni, de rengeteg idő, sőt, utána kell borotválni, mert nem tökéletes. Próbáltam a gyantát is, az után is utána kell borotválni... És az is nagyon fáj, nekem még rosszabb, mint az epilálás. Nekem a gyanta még szemöldöknél és bajusznál se jött be... Így ott szemöldökcsipeszt használok. Egyszerűen nem szedi ki rendesen. Használom a gyantát, de utána kell csipeszelni... Akár kozmetikus csinálja, akár én, tök mindegy. Egyébként jobb szemöldököt csinálok magamnak, mint akármelyik kozmetikus csinált eddig nekem, így már itthon csinálom. Olcsóbb és szebb. A festést is én csinálom. :)

A lábamon se volt hatásos a gyanta, se magamnak csinálva, se kozmetikusnál... Pedig pl. a hugomnak meg tudtam csinálni, az ő szőrét kiszedte. Az én szőröm pedig nem erős, mégse szedi ki... Se a hideg, se a meleg, semmilyen... Így borotválok. De szerencsére bizonyított tény, h se nem erősödik, se nem hosszabbodik a szőr a borotválástól. :) Utána lehet járni, ez így igaz - szerencsére. Csak sajna elég gyakran kell borotválkozni.

Bár függ az időjárástól a szőr növekedése. Amikor Cipruson éltem a nagy melegbe, ott naponta kellett borotválkozni, de az Egyesült Királyságban élve elég hetente egyszer, itt lassabban nő a szőr. :) Magyarország a kettő között van, ott 3-4 naponta borotválkoztam.

27. lily3 (válaszként erre: 26. - Shally)
2008. júl. 11. 11:26
Rendes gyantával,amivel a kozmetikus dolgozik.Nem csíkokkal.
26. Shally (válaszként erre: 25. - Lily3)
2008. júl. 11. 07:38
Mármint rendes meleg gyantával? Vagy ilyen csíkokkal?
25. lily3 (válaszként erre: 18. - B05507d180)
2008. júl. 10. 23:00
Én évek óta gyantával szedetem ott is.Az elején nagyon fájt,de már nem rosszabb a bajusz gyantázásától,ami szörnyű.Tavaly a kozmetikus addig-meddig szedte míg alig maradt valami ,végül lekapta az összest.(először és utoljára,nekem nem tetszik úgy).
24. b05507d180 (válaszként erre: 23. - Shally)
2008. júl. 10. 19:37

Régen próbáltam krémmel,de csak bikinivonalat/a "bejáratot" nem érte a krém/,de kipattogtam tőle.Vegyi anyaggal szerintem nem szerencsés,most már tudom.Maradtam az elemes borotvánál.Epilátorral ill. gyantával nem szoktam fazont igazítani,csak a lábszáramat.

Főzzél kamillateát és mosogasd vele,az megnyugtatja.

23. Shally (válaszként erre: 19. - B05507d180)
2008. júl. 9. 13:34

Szia!


Nektek volt-e már olyan tapasztalatotok, hogy intim terület szőrtelenítése után gombás probléma alakult ki... Én most hétvégén krémmel szőrtelenítettem, és hétfőre már fájt is, égett, csípett minden bajom volt. Okozhatja szerintetek?

Nekte kmilyen módszer vált be?

22. Ekidli
2008. jún. 4. 21:55
Hát, még nem nagyon néztem utána mélyebben. Elvileg több módszerrel is lehet csinálni, ha korszerű a gép, akkor állítólag csak kis csípéseket lehet érezni. Amit meg inkább elviselek, mint a gyantát... De az tuti, hogy nem végleges,ezért is tettem idézőjelbe, egy helyen azt olvastam, hogy kb. 10 évig jó, de mindenkinek változó. Árakat nemtom, hogy lehet-e ide írni, úgyhogy inkább keress rá googleban. Ott több infót is megtudhatsz róla, én is ott olvastam. Ha nyáron tudok dolgozni, lehet októberben belevágok...
21. b05507d180 (válaszként erre: 20. - Ekidli)
2008. jún. 4. 19:37
Mennyi pénz kellene szerinted hozzá?Tudod hogy csinálják ezt a véglegest?És ez fájdalmatlan beavatkozás?
20. Ekidli
2008. jún. 4. 19:26
Hát, ez az intimes rész engem is érdekelne, mondjuk ha lenne pénzem, én tuti megcsináltatnám ott a "véglegest".
2008. jún. 4. 17:23
Nem gondoltam volna,hogy itt mindenki ilyen szégyenlős és nem meri leírni a véleményét.Vagy senki sem szőrtelenít?Na ezt megint csak nem hiszem el.
2008. máj. 31. 17:38

Lányok!

Intim szőrtelenítést hogyan végzitek?

Epilátorral nem bírom,gyantával gondolom ott nem szokták.Marad a borotva,de azzal meg gyakran kell.

Mik a tapasztalatok?

2008. ápr. 28. 11:45

Illetve, Szilviana, előtte egy konzultáció a bőrdokival, aztán hadd szóljon.

Köszönöm a gyors segítséget Nektek.

16. b3de542bbc (válaszként erre: 11. - Edb6c38cef)
2008. ápr. 28. 11:44

Én 4 hetente megyek és valóban jól nézzd meg a kozmetikust!

Több féle összetételű gyanta létezik.

A nővérem mondta, h mikor babát várt a kozmetikus valami hipi-szupi gyantát alkalmazott, mert az nem "húzta annyira".

Szóval fontos a jó megbízható kozmetikus!

2008. ápr. 28. 11:43

Akkor nagyon köszönöm a segítséget midegyikteknek!

Lelkileg felkészítem, aztán irány a kozmetikus.

(Tavaly nyáron krémmel csináltam neki, de hetente kellett, remélem, a gyanta jobb lesz).

Köszi még egyszer!!!!

14. Szilvana (válaszként erre: 3. - Edb6c38cef)
2008. ápr. 28. 11:42

Én mindenképp azt ajánlom kérdezz meg egy orvost.

Mert a hónaljnál mirigyek vannak, nehogy túl korai legyen!!!

2008. ápr. 28. 11:41

Most láttama múlt héten a Két testőr-ben, hogy van valami cukor alapú gyantázószer, ami egyszer használatos.


Olyan gyantával ne hagyjátok, amit többször használtak már!

12. b3de542bbc (válaszként erre: 3. - Edb6c38cef)
2008. ápr. 28. 11:40

szerintem Neki is mehet a gyanta, egy próbát megér.A borotva hatása nagyon durva lenne késöbb!

Amúgy természetes, h nem akar szőrös lenni, nem azt látja sehol sem!

11. edb6c38cef (válaszként erre: 4. - B3de542bbc)
2008. ápr. 28. 11:40
Szóval gyanta? Gondolom, jó, ha kozmetikusra bízom. Finom kis bőre van, remélem, azért bírni fogja. Amúgy a gyantázást milyen időközönként kellene?
2008. ápr. 28. 11:40
Én sem a borotválást javasolnám... Irány a kozmetikus!
2008. ápr. 28. 11:39
de ne féljen
2008. ápr. 28. 11:39
bocsi, lemaradt pár betű, de remélem megfejted:)
2008. ápr. 28. 11:38
Szerintem gyantáztassátok le, de mindenféleképp kozmetikussal, mert ott nagyon érzékeny a bőr, és akkor le is szedhetitek a szőr a bőrre együtt. Epilátorral ne nyuljatok hozzá, mert az fájdalmasabb mint a gyanta. Előtte készítsd fel rá lelkileg, hogy picit fájni fog, de féljen.
2008. ápr. 28. 11:37
Ja, majd elfelejtettem, 12 éves mindössze. De sötét hajú, ezért én szőkén sem vagyok olyan szőrös, ezért vagyok tanácstalan.
2008. ápr. 28. 11:36

Legyen fájdalom mentes, végleges, olcsó.. :D:D:D


Épp én lelkileg készülök az epilálásra... hajjjajjj..

2008. ápr. 28. 11:36
mindegy mit, a lényeg, h gyanta, ha bírod.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook