Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szoptatok. Milyen vitamint szedjek? fórum

Szoptatok. Milyen vitamint szedjek? (beszélgetős fórum)


2011. jan. 25. 12:34
Most néztem utána, a Béres Calciumnak és van rá támogatás, Nektek esetleg felírta a háziorvos vagy a gyerekorvos?
2011. jan. 25. 12:32
Még van pár szem Gravidám, de lemegyek veszek Béres Calciumot és Hipp Natalt! Jól tudom, hogy a Hipp Natalt sem szabad sokáig inni?
2011. jan. 25. 12:28
Köszönöm a segítségeteket és a gyors válaszaitokat! :D
2011. jan. 24. 16:02
Én is elevitet szedtem mindhárom gyerekemmel.A terhesség tervezésekor kezdtem,és a szoptatás befejezéséig szedtem.Nekem nagyon bevált,semmi gondunk nem volt.
2011. jan. 24. 13:03

Az Elevitben sok az A-vitamin.

Nem tesz jót a májnak.

A Gravidának, és a Hipp Natalnak sokkal jobb az összetétele.

2011. jan. 24. 12:49
Elevit
2011. jan. 24. 12:44
Én az elevitet szedtem, 2 év 10 hónapig szoptattam a csemetét, végig szedtem.
2011. jan. 24. 12:14

A Hipp Natal nagyon jó. Vagy azt idd, vagy szedd a Béres Gravidát. + mellé még napi 2x fél Béres Calciumot.

Egyél sok szárnyast és halat, leginkább tengerit.

2011. jan. 24. 12:01
Nekem még maradt akkoriban a gravidámból..én azt szedtem még kb.3-4 hónapos koráig..majd kis kihagyás után elkezdtem sima multivitaminokat szedni..oylat,amit szoptatás alatt is lehet..gyógyszertárban segítenek majd,melyiket lehet!:)
2011. jan. 24. 11:55
Teljesen jó még ilyenkor a terhes vitamin!
2011. jan. 24. 11:53
Sziasztok! Milyen vitamint szedjek, vagy milyen ételt egyek ami a legjobb? A babám már 9 hónapos, de még szinte csak cicizik. Próbálkozunk mást is adni neki, de a cici utána sem maradhat el. Félek, hogy így viszont tönkreteszi teljesen a fogaimat, csontjaimat. Elválasztani semmiképpen nem akarom, hisz számomra első a pici!Gondolkoztam a Hipp Natalon vagy valami Kálcium tablettán, mert van, hogy a tejtermékeket nem bírom megenni/inni. Segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook