Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nagyműtét előtt van valami amire fel kell készülnöm?Dohányzom, mit tegyek a köhögés ellen?Szedjek valami vitamint műtét előtt? fórum

Nagyműtét előtt van valami amire fel kell készülnöm?Dohányzom, mit tegyek a köhögés ellen?Szedjek valami vitamint műtét előtt? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 23. 18:43

Köszönöm.

Iszok Kakukkfű szirupot mert egy picit sikerült megfáznom,de az nekem nagyon jó köhögés csillapító,és végül is gyógynövényből van.

Zsanetta köszönöm.Aggódok is félek is.

Bátyám is szegény,ki van,fáj a lába rendesen:(

2009. máj. 23. 11:10

jajj hát nem is néztem a nevet ,a kérdéseimet visszaszivtam.

mizus veled???

aggódsz igaz???

olvastam a tesódat,szörnyü!!!

ma az elsö voltál akinek olvastam a naplóját.:)

2009. máj. 23. 11:09
Szia! mindenféleképpen kérdezd meg az orvosodat, hogy milyen vitamint vagy mit vehetsz be mert, nem biztos, hogy lehet...sok bogyira rá van irva, hogy mutét elott vagy mutét után nem javasolt stb... C-vitamin az szerintem mehet... mielőbbi gyógyulást
2009. máj. 23. 11:09

én nem szedtem vitamint,semmit és minden okés.

a sebem szép most már addig csúnya volt nagyon kék lila mindenütt,de nekem komplikált mütétem volt 3 órás.

hát remélem túl leszel rajta és minden okés lesz.

miért mütenek és hol??

2009. máj. 23. 11:07

szia!!!


nekem aprilis 22-én volt egy nagy hasi mütétem.

gondolom felvilágositottak és elmondták a protokolt.

nehéz lesz az elsö felkelés az ágyból söt még az ötödik is de én másnap már rohangáltam.telhójesen ember függö.

ki mennyire hagyja el magát.

dohányzás.

legfeljebb köhögsz,mütét után kicsit de az rossz lesz a sebednek.

ha érzed hogy köhögnöd kell majd tedd a sebedre a kezedet és fogd le,a rángatózást igy kicsit felfogod.

2009. máj. 23. 11:06
Szia! Vitamint mindenképp szedjél, a legjobb a C-vitamin mert a dohányosoknak 2 szer annyi C-vitaminra van szüksége.Sajnos a köhögés ellen nem tudsz nagyon sokmindent tenni, én is ha már 3-4 órát nem gyújtok rá egyből elkezdek köhögni! Viszont a sebgyógyúlásban segít a sok vitam, ha lehet inkább elsősorban gyümölcsökkel, zöldségekkel pótold és még kiegészítheted pl: Centrum multivitaminnal! Remélem hamar meggyógyulsz! Jó egészgéget kívánok!
2009. máj. 23. 11:02

Nagy hasi műtétem lesz,nőgyógyászati.

Kell valami amit vegyek?Mire figyeljek oda,hogy könnyebb gyorsabb legyen a gyógyulás?

2009. máj. 23. 11:01
Nagyműtét előtt van valami amire fel kell készülnöm?Dohányzom, mit tegyek a köhögés ellen?Szedjek valami vitamint műtét előtt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook