Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szomszédok kulisszatitkok fórum

Szomszédok kulisszatitkok (beszélgetős fórum)


1 2
13. layuda (válaszként erre: 5. - Tücsimücsi)
2010. dec. 30. 20:29

Hozzám mai szemmel közel áll Jutka,mert én is tanítónő vagyok,és szeretem az iskolai jeleneteket nézni.Janka néni alakításai szuperek,azon annyit lehet nevetni.De van még több szereplő,aki tetszik,mindenki másért.

Neked?

12. tücsimücsi (válaszként erre: 9. - Panini)
2010. dec. 30. 20:28

Nem pont kulisszatitok: a barátnőm mesélte anno, hogy a sulijukba( debreceni Tóth Árpád Gimi) ment az Anita osztálya Budapestről. A barátnőm is olaszos, és Anita is az volt.

Mesélte , nagyon mások a pestiek, a diákok tegezték a tanárt, cigiztek...Anita elég feltűnően viselkedett, nagyszájú csajszi:-))

11. panini (válaszként erre: 10. - Tücsimücsi)
2010. dec. 30. 20:27
Na igen, Zenthe nekem is, és Böhm bácsit is nagyon szerettem. Meg a Vágásiékat :)
10. tücsimücsi (válaszként erre: 9. - Panini)
2010. dec. 30. 20:24
Nekem Frajt Edit, Zenthe, Kulka, Janka néni, Gábor Gábor. Én Anitát is bírom, bár sokan utálják.
9. panini (válaszként erre: 5. - Tücsimücsi)
2010. dec. 30. 20:20
neked? :)
2010. dec. 30. 20:19

Sziasztok!


Igen igaz.

Mi is szeretjük a férjemmel, nemrég néztük meg az összes részt újból :)

Egyébként a férjem ott lakott azon a lakótelepen és abba az iskolába járt ahova Julcsi :))) de kulisszatitkokat nem tud :(

7. 222fc493d7 (válaszként erre: 1. - Layuda)
2010. dec. 30. 20:17
Igen igaz. Éppen kedden láttam őket együtt.
6. Kiscsibe79 (válaszként erre: 1. - Layuda)
2010. dec. 30. 20:14
Szia! Párommal nyáron Pesten voltunk és én mint nagy Szomszédok rajongó megkértem menjünk fel Gazdagrétre, bejárni a helyszíneket, és olyan mázlink volt, hogy volt ott egy nő, olyan házmester-félének tűnt, kérdezte, segíthet-e, mert ott ácsorogtunk a ház előtt. Beengedett minket, megmutogatta, melyik lakásban voltak a forgatások. A földszinten "laktak" Vágásiék, felette az emeleten Takácsék, mellettük Magenheimék. A fodrászstúdió is ott volt berendezve az egyik lakásban, ami egyébként a szereplők pihenőhelyiségeként is szolgált, már amikor nem épp ott forgattak. Kinyitotta nekünk az olvasó-szobát is, ahol Kutya Úr birodalma volt. Jó érzés volt ott lenni, ahol annak idején Ők játszottak. A ház mellett állt egy büféskocsi, ott kajáltak a szereplők, azóta sem nő már ott a fű, ahol a kocsi állt, úgy kikopott. Mutatta a nő:-))
5. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Layuda)
2010. dec. 30. 20:05

Szia igaz.

Én is szeretem a sorozatot, de kulisszatitkokat annyira nem tudok.


ki volt a kedvenced benne?

4. layuda (válaszként erre: 2. - ElErIm77)
2010. dec. 30. 20:04
Én is néztem anno,most sajnos nem tudom megnézni az ismétléseket,pedig nagyon jó lenne.Marad annyi,hogy a Youtube-ra felrakott részleteket szoktam nézegetni,de azért az nem ugyanaz,mintha rendesen látnék minden részt teljes egészében.Sajnos úgy tudom (ezt is most tudtam meg),hogy DVD-n nem adták ki,így megvenni se tudom. :-(
2010. dec. 30. 19:50
Igen igaz. De ezt eddig én sem tudtam, csak most néztem utána
2. ElErIm77 (válaszként erre: 1. - Layuda)
2010. dec. 30. 19:50

szia. én sztorikat nem tudok sajna,de néztem, s am is néztem az ismétlést az 1 esen:)

a kérdésedre a válasz pedig,igen,igaz:) a rendező Horváth Ádám a férje Etusnak az életben..

2010. dec. 30. 19:46

Sziasztok!


Azért indítottam ezt a témát,mert nagyon szerettem/szeretem a Szomszédokat,egyáltalán a 80-as évek életérzését,szívesen nosztalgiázok.

Várok ide minden kedves rajongót,főként olyanokat,akik érdekes információkkal tudnak nekünk szolgálni a sorozatról (pl.a forgatás idején a lakótelepen laktak,és van sztorijuk,élményük róla; vagy érdekességek a szereplőkről,stb,stb,tehát bármi,ami a sorozattal kapcsolatos kulisszatitok).

Fel is tennék rögtön egy kezdő kérdést:

Az tényleg igaz,hogy Csűrös Karola (Etus) férje Horváth Ádám?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook