Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » "Szomorkás" Zöld színű szemre valamilyen sminket tud valaki ajánlani? fórum

"Szomorkás" Zöld színű szemre valamilyen sminket tud valaki ajánlani? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 25. 21:47
Köszönöm a segítséget!
2010. ápr. 25. 21:32
világos csillogó kék vagy világos csillogó lila és hozzá nagy adag mosoly :O)))
2010. ápr. 25. 19:48
egy vidám mosoly... :-)))
2010. ápr. 25. 19:46

Szerintem is az a legjobb, ha fogsz egy flakon arctisztító tejet, beülsz a tükör elé, és elkezdesz kísérletezni :)

Nekem meg nagy a szemem, ami állítólag még ijesztő is :P én kicsinyíteni szoktam kontúrceruzával, vagy egyszerűen csak a pillák tövét sötétebbre festem. Nekem viszont jól áll a csillogó smink.

2010. ápr. 25. 19:42
Ez szemformától függ. Nekem mandula vágású és így könnyű cicásra sminkelni magam. ha kicsi szemed van, akkor nem szabad alul és felül is festeni, mert mégjobban összeszűkíti, ha viszont nagy, akkor valahogy optikailag kicsinyíteni kell. Én úgy csináltam az elején, hogy elővettem mondjuk egy avonos újságot, vagy bármit amiben sok smink van, leültem a tökör elé és megpróbáltam megcsinálni. És addig gyakoroltam, amíg sikerült. A bőröd, hajad színétől is sok függ. Nekem lilás-feketés a hajam, fehér a bőröm, zöld a szemem és csak a matt smink áll jól. Ami csillog nagyon erőssé teszi az arcom.
2010. ápr. 25. 19:38
Oké szín már megvan! Hogy fessem ki, hogy ne legyen szomorkás tekintettem? Már vagy 2 órája itt keresgélek, de használhatót nem találtam, mert vagy nem magyarul beszél vagy mert én vagyok érthetetlen! :)
2010. ápr. 25. 19:38
nekem is zöld a szemem és a föld színeit használom. Alkalmakra kicsit erősebb színeket, feketét, barnát és pasztellt.
2010. ápr. 25. 19:36
Ballagásra kaptam meghívást és ki szeretnék valahogy nézni....Sajnos a szemeim olyanok, és ha fáradt vagyok jobban látszik, mintha gyász ért volna... Általában azt szokták kérdezni miért vagyok szomorú? Na tehát erre kérnék segítséget! Tök kezdő vagyok és a jó tanácsokat is szívesen veszem! Köszönöm előre is!
2010. ápr. 25. 19:34
szia az én szemem is zöld. Én a barnát és a rózsaszínt szeretem :)
2010. ápr. 25. 19:32
"Szomorkás" Zöld színű szemre valamilyen sminket tud valaki ajánlani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook