Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » (sz)ÓDA a tévéhez /avagy higítsd amíg bírod/ fórum

(sz)ÓDA a tévéhez /avagy higítsd amíg bírod/ (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: (sz)ÓDA a tévéhez /avagy higítsd amíg bírod/

2011. jan. 25. 20:44
Ez tetszik!!! Nagy igazság!
6. Mokka78 (válaszként erre: 5. - Kedveske)
2008. jún. 30. 11:53

EZ így igaz! Az egyik ismerősömék is így tettek,aztán amikor a gyerek közösségbe került akkor csak azt halgatták otthon hogy, "Ő miért nem látta..." " Nem tudok beszélgetni velük mert én semmit nem ismerek..." Stb

ÉS egy pár honap után ...gondolom sejtitek :(

Hát ez az amikor " egy fecske nem csinál nyarat" :(

2008. jún. 29. 23:22
"Amiről nem tud az nem fáj" mondás alapján nálunk nincsenek divatos mesecsatornák. Csak egy nagyon alap programcsomagra fizettünk elő, így sem mi sem ő nincs kitéve a kísértésnek.
2008. jún. 29. 22:21
jó vers!!
2008. jún. 29. 21:54
Fantasztikus a vers!!
2008. jún. 29. 20:17

A vers tömören összefoglalja mindazt, amit okoz a gyerekekben a tévénézés.

Jó, hogy felvetetted ezt a témát, nagyon időszerű ezzel foglalkozni most, hogy gyerekeink egyre kevesebbet olvasnak és egyre nagyobb teret foglal el életükben a passzív befogadás, a "csak ülök és nézek". Helyette végre a "csinálok valamit és tapasztalatot szerzek" kellene, hogy átvegye a stafétabotot.

2008. jún. 29. 17:03
Nemrég túlestem életem és szülőségem első szülői értekezletén a óvodában. Nagy élmény volt (de tényleg) a kicsi széken kuporogva, laza körben ülve az óvónéniket hallgatni élénk figyelemmel. De most nem ez a lényeg. A menetrendszerű beszámolókat követő kötetlen beszélgetés közben került szóba Ő kinek említésére sztorik és panaszok zengték be a csoportszobát, és akiről szólnék most Nektek is.

Ugrás a teljes írásra: (sz)ÓDA a tévéhez /avagy higítsd amíg bírod/

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook