Szívesen ellátogatnál a bécsi karácsonyi vásárra? szavazás
Igen
92
Igen,el is megyek idén!
36
Igen,lenne kedvem,de sajnos nem hiszem,hogy eljutok oda!
217
Nem,már voltam.
17
Nem
74
Ezt a szavazást kihagyom!
4
Szavazatok száma: 436 | Kiírta: szabeebabee, 2007. nov. 22. 18:16
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
519 szavazat
Érdekel az uv-mentes barnulás? (név nélkül)
394 szavazat
364 szavazat
Te szoktál nyelveken imádkozni? (név nélkül)
406 szavazat
385 szavazat
444 szavazat
Ha pasi lennél, együtt tudnál élni olyan nővel, akit nem szeretsz, és csak a pénz köt össze? (név nélkül)
413 szavazat
368 szavazat
336 szavazat
311 szavazat
392 szavazat
399 szavazat
436 szavazat
387 szavazat
531 szavazat
487 szavazat
320 szavazat
Fair play-ezel? Szoktál számlát kérni (kapni)? (név nélkül)
334 szavazat
474 szavazat
439 szavazat
490 szavazat
Mikor herpeszed van, szoktál e orálisan szeretkezni? (név nélkül)
403 szavazat
További szavazások (38.450 db)