Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szinglik, ti hogyan kapcsolódtok ki? fórum

Szinglik, ti hogyan kapcsolódtok ki? (beszélgetős fórum)


2015. júl. 26. 21:10
köszi
18. ancsika688 (válaszként erre: 17. - Színescerka)
2015. júl. 26. 21:02

Szívesen:)Ezt is érdemes megnéznetek:

[link]

2015. júl. 26. 20:46

ancsika699

köszi!!! Ez legalább 2 lehetőség! :D Ez pont kettővel több, mint amit én találtam! Na, akkor lesz mire spórolni, tényleg köszönöm!

16. 0c7adf8ee7 (válaszként erre: 10. - Színescerka)
2015. júl. 26. 20:29
Akkor látogass el az állatkertbe. Ott nem leszel egyedül!
2015. júl. 26. 20:07
14. bowie
2015. júl. 26. 20:07

Én nem vagyok szingli, de régen voltam már egyedül utazáson.

Igaz, hogy véletlenül mentem egyedül. :D

Barátnőm, akivel mentem volna, előző este eltörte a lábát, és, hogy kórházba került, szólni is csak akkor tudott, amikor én már ott álltam. :DD Hát..ott kínlódtam, hogy menjek, ne menjek? Basszus, szörnyű percek voltak. Aztán, mint egy robot szálltam föl a gépre, az út alatt végig a sírás kerülgetett.

Aztán komolyan mondom, hogy életem egyik legszuperebb utazása volt!!! Igaz, egy fotón se vagyok rajta, vagyis csak egy pár darab ilyen kollektíve ott befizetett programon, amin az összes résztvevő rajta volt, de az mindegy. Most már van szelfi...:DDDDD

Szóval, aki csak a kedv miatt nem szeretne menni, meg mert inkább társaságkedvelő, az se habozzon. Én is nagyon társaságszerető, bulizós csaj voltam, de az utazáskor elkapott kétségbeesés elmúlta után komolyan imádtam minden percét.:D

2015. júl. 26. 20:06
2015. júl. 26. 20:05
11. az új kezdet (válaszként erre: 9. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 26. 19:08
Lehet! Az tuti, hogy tegnap végignéztem a helyi strandon (vidék). Néplavór volt! Csak azt láttam, hogy valaki családostul volt vagy párban egymásra akaszkodva. Volt talán néhány szingli is. Főleg férfiak, de az Istenért se mennének oda egymáshoz!
10. színescerka (válaszként erre: 9. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 26. 19:05
Hallod, hagyjál már az ilyen lózungokkal.:)
2015. júl. 26. 19:03

Társaság szinte mindig akad, csak nyitott szívvel induljon el az ember, de ne mindenáron akarjon nem egyedül lenni!

Nem vagyok társ-emberfüggô!

Ennek ellenére igen különleges emberekkel ismerkedtem meg a történésztôl kezdve a balett-táncosig.

2015. júl. 26. 19:01
Nincs valahol olyan fórum, ahol egyedülállók beszélik meg (páran), hogy befizetnek utazásra. Így biztosított, hogy lesz olyan is, akihez lehet szólni.
7. színescerka (válaszként erre: 4. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 26. 18:55

Na jó, de ezt teljesen egyedül?

Abban mi a kikapcsolódás, ha meg sem tudod beszélni senkivel hogy mit láttál?

Szóval én igazából társas kikapcsolódásra vágyom, talán nem olyan ördögtől való ötlet ez. Nem ott akadok el a tervezésben, hogy nem tudom eldönteni melyik városba akarjak menni, vagy hogy hogy kell feszállni a buszra, hanem hogynem akarom mindezt egyszál egymagam, mert úgy nem kikapcsolódás, hanem nyomasztó. Nekem legalábbis.

6. az új kezdet (válaszként erre: 5. - Színescerka)
2015. júl. 26. 18:53

Az is eszembe jutott, hogy lehet ez egy jel, hogy nekem kellene szervezni és hirdetni ilyen belföldi utazásokat...


Azért ha mégis találsz ilyet, szólj!

5. színescerka (válaszként erre: 2. - Az új kezdet)
2015. júl. 26. 18:50
Én tökre elmennék egyedül is, ha szerveznének társasutazásokat szingliknek, de hiába néztem körül a neten ilyen ügyben, a találat a nagy nulla! :(
2015. júl. 26. 18:46

Múzeum, koncert, gyalogtúra, vonattal-autóbusszal megnézni egy város fontosabb érdekességeit.

Séta a Duna-parton, egy hídon, egy jót ebédelni, stb.

2015. júl. 26. 18:46
És te színescerka? Ha gondolod, írd meg privát üzenetben hova valósi vagy. (Ha közelben laksz, szívesen társulok veled egy-két programra.)
2015. júl. 26. 18:39

Engem sógorom agyon szekál, hogy miért nem utazok. Miért? Lehet, hogy igaza van, de eddig még nem vitt rá a lélek, hogy egyedül hajtsam le a fejem valahol. A minap azért kíváncsi voltam és keresgéltem a neten, hogy hátha kitalálták már, hogy egyedülállóaknak szervezett utazást csinálnak. Nincs. (Sokan biztosan szextúrának gondolnák.)


Nehéz. Főleg vidéken, ahol kevesebb a szórakozási lehetőség.


Strandra szívesen elmegyek egyedül. Van olyan ismerősöm, aki moziba is. Elhatároztam, hogy sportolni is el fogok járni. Biciklizek néha csak úgy. (Persze nem dögmelegben.)


Én is kíváncsi vagyok!

2015. júl. 26. 18:32

Érdekelne, hogy akik egyedülállók (viszont a barátaik vagy nem egyedülállók, vagy már férjezettek, gyerekeik vannak stb.) hogy kapcsoldónak ki? Hova tudnak elmenni egy kicsit lerakni a terheket? Horrible dictu: elutazni, nyaralni??


Nyilván sajánt indíttatásból kérdezem, nem adatgyűjtés a célom.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook