Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ovulációs teszt mikor lesz pozitív a tapasztalataitok szerint? fórum

Ovulációs teszt mikor lesz pozitív a tapasztalataitok szerint? (tudásbázis kérdés)


1 2
2022. jan. 25. 09:36
Igazából delelott 11 óra körül csináltam, mivel koran kezdem a munkahelyemen így reggel 6tól kb. Az mar a harmadik vizelet 😊
4. Alnisa (válaszként erre: 3. - Alnisa)
2022. jan. 25. 09:33
Bocs most olvasom, hogy tegnapi a teszt, ha délután csinálod, akkor azt a részt vedd tárgytalannak :)
3. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 25. 09:32

Ovulációs tesztet NEM reggel kell használni, hanem délután.

Legalább 2 órás pisi és ivásszünet legyen előtte, kb azonos időben legyenek a tesztek.

Ez délutánra akár már lehet is erős pozi vagy holnapra, de akár még napokig ilyen maradhat.

Illetve nekem volt olyan márka, ami sosem volt pozitív igazán, a másikkal ami elvileg kevésbé volt érzékeny, az meg erős pozi volt és ciklusom be is igazolta.

2022. jan. 25. 09:28
Ez a napokban várhatóan pozitív lesz, légy résen!
2022. jan. 25. 08:55

Sziasztok! Ma vagyok a 10.ciklusnapon. Mivel rendszertelen, ezért egy egész hónapot tesztelek végig ovulációs teszttel.

A tegnapi ilyen volt csatolok képet. Valaki tapasztalatok alapjan megtudna mondani hogy mikor lesz pozitiv? Holnap tesztelek újra. [link]

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook