Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuális vágy lankadása-mi lehet velem a baj? fórum

Szexuális vágy lankadása-mi lehet velem a baj? (beszélgetős fórum)


19. k.tünde78 (válaszként erre: 18. - Noli6)
2010. aug. 28. 10:49
Az új pasival azért nem tudod azt a bizonyos lépést megtenni,mert zavar a lezáratlan kapcsolatod,a ekiismereted nem engedi,hogy "felszarvazd" barátod.Hidd el ezzel semmi gond!Sokan vannak így,hogy csak azután tudnak lépni ha már teljesen lezárták az előző kapcsulatukat,hisz a tisztesség is így követeli meg.Ez nagyon jó így,mert ÉRTÉKELED magad,és becsületes akarsz maradni a kihülőfélben lévő kapcsolatban is!
18. Noli6
2010. aug. 26. 21:31

Sziasztok!

Én is nagy dilemmában vagyok. Lassan 4 éve vagyok együtt a párommal. Megismerkedésünk után 1,5 évig szinte naponta találkoztunk, majd mivel már nem ott dolgozik és nem egy helyen lakunk, így már nem. Hétvégén találkozunk, nyáron pedig hosszabb időt töltünk együtt. Eleinte jó volt a sex, naponta akár többször is. Mostanság viszont(ami lehet már vagy 1 éve is meg van) még a hétvégék sem "dobnak fel", mintha nem is kívánnám, ha találkozunk. Közben úgy érzem, hogy jó lenne mással is kipróbálni, hogy milyen lehet (ő még csak 2. pasi az életemben). Ismerkedtem itt a neten. Egy pasival már párszor taliztam, már eljutottunk egy bizonyos szintre, de amikor megtenném a következő lépést, nem megy. Pedig kívánom, hogy magáévá tegyen. Szerintettek miért van ez? Nem tudom mi van velem...

2010. júl. 23. 21:22

Még egy gondolat:

Nagyon jó,hogy törödsz és agódsz a nem életed miatt,de hidd el 1,5 hét miatt nem kell aggódni,ha hónapokról lenne a szó akkór már tényleg lenne okod agyalni rajta.

16. k.tünde78 (válaszként erre: 15. - Zitu79)
2010. júl. 23. 21:20

Ne hülyéskedj már,senki nem beszélt külön élésről.Ilyenbe ne is gondolj bele,ha csak nincs komolyabb problémátok a Te jelenlegi libidó csökkenéseden kívül.

Én arrol beszéltem,hogy kicsit hagyni kell ezt a sex témát.Ha valaki nem kívánja akkor azt nem kell-nem szabad erőltetni.A párod is megértené,hogy most épp nincs hozzá kedved,és ettől Őt még ugyan úgy szereted-nem változik semmi.Szerintem neki is voltak már olyan napjai mikor azt mondta,hogy most inkább ne ,mert elfáradtam,vagy beteg vagyok,vagy túl ideges vagyok.

Írták itt többen is ,hogy a meleg miatt is lehetséges,hogy nem kívánod az együttlétet.Ez nagyon igaz,hisz a hőségtől kimerül a szervezet és elfogy az energiája,ilyenkor már csak a pihenésre van rá állva a testünk és az agyunk is.

Ne töprengj ezen,mert hülyeség,a végén annyira rágörcsölsz az egészre,hogy már tényleg nem fog téged izgatni a párod ,de azért mert a saját tudatod nem engedi,tehát pszcihésen lesznek gátlásaid.

15. zitu79 (válaszként erre: 14. - K.tünde78)
2010. júl. 23. 15:04
ezen már én is gondolkoztam,hogy egy kis idöt külön de ott a kicsi 3 éves imádja az apját,és lehet megszokás már ez inkább,lehet szeretni sokféle képpen,de azon jár az agyam hogy én vagyok az akibe hiba van,és valahogy változtatnom kell,hogy ne hulljon szét a család,csak nem tudom meddig tudom ezt elviselni mint irtam is az agyam szerint igen de a testem nem engedelmeskedik
2010. júl. 23. 14:42
Van ilyen,de ez nem okozhat szerintem problémát,mert mindkét oldaról történhetnek ilyen időszakok,külső és belső behatások miatt is.Nem kell ezen aggódni.Ami fontos,ha nem kívánod akkor ne légy vele együtt kötelességből,mert egy idő után elgépiesedsz és megszokássá válik az egy oldalú sex.Ha pár napot hagyjátok az egészet és pihiztek,akkor hidd el arra eszmélsz ,hogy annyira kívánod hogy már nem is bírsz magaddal.
2010. júl. 23. 14:38

Szia!


Nekem is vannak néha ilyen napjaim, időszakaim. Én azt figyeltem meg magamon, hogyha fáradt vagyok akkor, vagy, ami nagyon sokmindenre kihat ideges vagyok, vagy esetleg ér valami "sokkhatás", váratlan feszültség, akkor sem kívánom az együttlétet. És sajnos a pasik ezt nem tudják megérteni, illetve nem tudnak mit kezdeni ezzel, mert nekik ez furcsa. Vesztünk már össze ez miatt mi is...

2010. júl. 23. 14:30
nálam is elö szokott fordulni,igaz 2 napnál tovább nem, hogy nem kivánom,nálam olyankor a fáradság hogy este nem tudok rendesen aludni ebbe a nagy melegbe,reggel az ithoni dolgok, szánj 1 napot pihenésre kényesztesd magad mond párodnak masszirozzon át hátha felélénkülsz egy kicsit
2010. júl. 23. 14:24
Nálam voltak időszakok mikor a hátam közepére sem kívántam.Én azt gondolom ,hogy ez csak átmeneti és nem kell egyből pánikolni vagy lecserélni.
10. zitu79 (válaszként erre: 8. - Ágica88)
2010. júl. 23. 14:22
most egy ideje 2 hoja nem szedem lindinette 20 at szedtem de már abba hagytam mert váltani akarok másik gyogyszerre ovszert használtunk
2010. júl. 23. 14:21
de szeretem,ugyan olyan férfit nem találnék mint ö de már a neten olvastam intim torna vagy sexuál pszihologus hátha segitene ,meg ha le is cserélném és a másikkal is ugyan ezek a gondok lennének? meglesem a jo pasikat de ennyi
8. Ágica88 (válaszként erre: 1. - Zitu79)
2010. júl. 23. 14:20

Szia!

Szedsz fogamzásgátló tablettát? Az is okozhatja a vágy csökkenését...

7. clugie (válaszként erre: 6. - 3265084553)
2010. júl. 23. 14:18

Ha nem segít a bor akkor ideje lecserélni?????

:)))))))))))))))))))))))))))

6. 3265084553 (válaszként erre: 4. - Zitu79)
2010. júl. 23. 14:17
Akkor ideje lecserélni.
5. clugie (válaszként erre: 1. - Zitu79)
2010. júl. 23. 14:16
Másfél hét? Az semmi... lehet, hogy csak az a baj, hogy nagyon meleg van!!! Na meg tudod a nők ciklusától is függ mikor mennyire kívánják...
2010. júl. 23. 14:15
probáltam mindent,vörös bor,medence,nézek filmeket pedig nem rajongok az ijen fajta filmeké,de hiába ha hozzám ér semmit nem érzek ha együtt vagyunk "ugy" akkor se érzek semmit,kezdek ojan lenni mint egy gumi nö érzéketlen,mert bekell látni ha valakivel sexelünk azért azt csak érezni de én még akkor se érzek semmit
3. 3265084553 (válaszként erre: 1. - Zitu79)
2010. júl. 23. 14:10
Egy pohárka bor segít.
2. last (válaszként erre: 1. - Zitu79)
2010. júl. 23. 14:10
Nekem is vannak ilyen fázisaim.Hol hosszabb,hol rövidebb ideig.Orálisan szoktam "segíteni" rajta,de ettől szegénykém még nem érti miért nem fekszem le vele.
2010. júl. 23. 14:07
párommal a sex tökéletes volt,hiába féltékenykedtem hogy meg csal és viták veszekedések is mindig vannak,ennek ellenére mindig vágytam rá már alig vártam az estét hogy haza érjen és már csak az ölelésétöl is kirázott a hideg,most viszont kb 1,5 hete azt vettem észre magamon hogy nem kivánom a sexet,az eszem kivánja akarja öt, de a testem nem, probálom magamnak bebeszélni hogy biztos csak a meleg miatt van, de hosszu távon nem foghatom rá,párommal nem merek beszélni ijenröl mert mikor elmondtam neki azt mondta biztos van valakim,mert neki is feltünt hogy az ágyba olyan vagyok mint egy fadarab, nem tudok rá ésszerü magyarázatot adni mitöl lehet lehet frigid lettem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook