Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexanomáliák fórum

Szexanomáliák (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

4. aca3f9e234 (válaszként erre: 3. - Ancsika000)
2009. máj. 26. 21:10
Ez a természetes!
2007. jún. 25. 12:43

Mi az átlag???

Egyszerüen szerintem ostobaság, hogy valaki a szexuális szokásait az átlaghoz akarja igazítani!

Mindenkinek saját magával kell tisztában lennie és minden amit az ágyban művel az magánügy! a lényeg, hogy halmozza a gyönyörök gyönyörét azzal és akkor és ott, akivel akarja. Legyen az heteroszexuális vagy homoszexuális! Nem hiszem, hogy a társadalomnak bárni köze lenne XY ágyjelenetéhez! Engem spec. nem érdekel, hogy mit gondolnak mások, úgyis azt fogom csinálni, ami nekem és a páromnak jó!

2007. jún. 25. 11:43
Mit nevezhetünk természetesnek? Mert én azt vallom ,hogy bármi ami kölcsönösen élvezetet tud okozni a szexben az természetes. Csak hozzáállás kérdése! Ismerni kell egy párnak kölcsönösen a vágyait és azt kell élvezni ha ezeket valoraváltva neki élvezetet okozhatunk.
2006. jún. 18. 18:13
Mi a természet ellen való? Főleg ha a szexről beszélünk. Ha valamiről azt állítjuk, hogy természetellenes, azzal nem csak más emberek viselkedését, hanem saját viselkedésünket, fantáziánkat, igényeinket jellemezzük. Egy kételyektől megkínzott ember állít magáról például olyat, hogy „nem vagyok meleg”. Ő az, aki szexuális furcsaságokat fedez fel magában, és kérdőre vonja saját magát. Perverz vagyok-e? A társadalmi normák útvesztőjében bolyongva alapvető kérdésekkel találkozunk. Mi a normális? Az átlag? A heteroszexuálisok átlaga?

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook