Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex szülés után fórum

Szex szülés után (beszélgetős fórum)


16. kozmami (válaszként erre: 15. - Snowgirl)
2012. jún. 2. 20:07

Ne hidd! Én már utálom azt a poént, hogy varrásnál odaszól az apuka a dokinak, hogy rakjon oda még egy öltést...

Nemhogy nem lesz tág az ember, de felér egy első alkalommal. Persze ez nem feltétlen kel rossz legyen, sok előjátékot igényel, de tág nem leszel, az tuti.


Én kedden lesz 7 hete, hogy megszültem a második babát, de még nem szexeltünk. Mondjuk főleg a belső varratok miatt, még csak a napokban potyogtak ki.

2012. febr. 23. 19:42
Na ez engem is érdekelne, de sehol nem merem megkérdezni... Félek, hogy ha kitolok egykis görögdinnyét, olyan tág leszek, mint egy ólajtó. Igen, tudom, intimtorna, már most csinálom pedig két hónapom van szülésig. De akkor is... (már ha lesz alkalmam egyáltalán szexre szülés után)
14. Stupsi
2012. febr. 23. 17:58

2 hónapja szültem,doki 6 hetes vizsgálatnál mindent rendben talált.Én mégis érzékenynek érzem a gát körül.Félek a szextől.Még mindig nem érzem magam késszen-nem is kívánom.Nem vagyok képes rákoncentrálódni-minden gondolatom a baba körül forog.

A baba előtt majd megőrűltem a páromért,mostmeg semmi!

2009. júl. 6. 20:14
Én is kivártam a 6 hetet szülés után.de nekem valahogy nem ment el a kedvem a szextől azóta sem.
2009. júl. 4. 07:26
A második szülésem óta bizony nem jó a szex,sőt,nincs vágy,nincs izgalom,pedig a férjem mindent bevet az ügy érdekében,de egyszerűen nem megy a dolog.
2008. dec. 12. 00:21
Nálam nem volt ilyenre gond ,mert már a szülés előtt otthagytam a férfit(alkoholista). Azóta sincs senki. Tehát én simán kivártam a 6 hetet..még jóval többet is :)
10. pufika
2007. okt. 6. 12:33

Én mindkét esetben megvártam a kötelező 6 hetes vizsgálatot. Igaz, nem is nagyon kívántam a szexet, no meg paráztam nagyon. Ennek eaz volt az oka, hogy egy 2 gyerekes anyuka arról mesélt a kórházban, milyen borzalmas a szülés utáni házasélet. Képzelheted, elsőszülő anyaként hogy rámijsztett :S

Párom türelmes volt. Ahogy a doki kimondta a vizsgálat után, hogy minden szépen helyrejött, alig vártam az estét :))) Drága párom nagyon vigyázott az első 1-2 nap, szinte mint egy szűzlányra. Nekem pedig semmi rossz emlékm nem maradt. Épp olyan éds volt az együttlét, mint az első szülésem előtt.


Egyébként sokan nem várják ki a 6 hetet se, de én nem voltam ilyen bátor.

2007. szept. 14. 22:52
Ne feledjük el a szex azért az utolsó hetekben sem elhanyagolható. Igaz itt nem a közösülésre gondolok, de lehet egymásnak örömet szerezni kézzel vagy esetleg órálissan is. Ez szülés után is ugyanigy megtehetjük, nem kell azt a bizonyos idöt megvárni, mert ez a megoldás alkalmazható.
2007. jún. 18. 19:48
Szülés után sokan nem pont a szexre magára vágynak,de az ölelkezés az összebújás nagyon fontos.Én császárral szültem mindkét gyerekemet,de még igy is féltem vajon más lesz-e a "dolog".A 6 hetet megvártuk,addig maradt más megoldás./petting,orális szex/.Egy a lényeg attól,hogy bővül a család nem szabad elhanyagolni egymást!
2007. ápr. 29. 23:17
Tényleg ez az ezredik topik erről, amellett minden kismama kap olyan könyvet, amiben erről is szó esik. Meg előre aztán mi a csodát kell ezzel foglalkozni? Azt gondolom tudja már mindenki, hogy szülés után 6 hétig nem javasolt a közösülés. Ha a kontrollon mindent rendben talált az orvos, lehet újra kezdeni. Pettingelni persze előtte is lehet, ha túl rövid a bikakötél. :ppppp De sok dolog nem látható előre pl gátseb, mellgyulladás, egyebek, amiket persze nem kívánok, de benne van a pakliban.
2007. ápr. 29. 23:04

Ajánlom a figyelmetekbe ezeket a tudásbázis kérdéseket:

<LI> <A HREF=" [link] után mennyi idővel lehet újra sportolni, szexelni, élni, mint régen?</A>

<LI> <A HREF=" [link] szülés után a szex szükségesen rosszabbá válik?</A>

<LI> <A HREF=" [link] csökken a vágy szülés után?</A>

illetve a

<LI> <A HREF=" [link] a szülés után</A> cikket.


Illetve javaslom a "szülés után" szóra keresni a keresőben, mielőtt hasonló témát nyittok.

2007. ápr. 29. 22:53
Nem igazán értem ,hogy mire is vagy kiváncsi igazán????Hogy mikor lehet utánna?Vagy ,hogy ugyanolyan jó -e?Vagy ......mire vagy kíváncsi,konkrétan?
2007. ápr. 29. 22:43
Ne haragudjatok ha vkiben ez rossz emlékeket idéz fel. Csak kíváncsi vagyok:$
2007. ápr. 27. 19:48
Írjanak hölgyeim, mert lassan jön a kis Angel:P:D
2007. ápr. 27. 12:58
Mindenki maga érzi hogy mikor esik jól neki....10,és fél hónapra szültem a harmadik gyereket.......
2007. ápr. 27. 12:56
Tapasztalatokat írjatok plz!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook