Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex 2-esben, vagy többesen? fórum

Szex 2-esben, vagy többesen? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. aug. 9. 17:09
is-is. attól függően mihez van kedvem, kedvünk ;)
2012. aug. 9. 16:31
kizárt.
40. b1e131b6d7 (válaszként erre: 21. - D3c6e89fee)
2012. aug. 9. 16:04

Azért, mert szerelemből szexelni egy emberrel sokkal jobb, mint érzelmek nélkül hatvanöt csajjal egyszerre.


A többes olyan, mint elmenni az állatkertbe, tök érdekes, kicsit másfajta élmény, el lehet mesélni a haveroknak, meg ki lehet pipálni a listában, hogy na ez is megvolt.


A szerelmeddel szexelni meg mintha drogoznál, nem lehet róla lejönni. Csak sajnos a legtöbbször ilyen-olyan okok miatt elromlik a dolog - a kapcsolattal együtt.

39. b1e131b6d7 (válaszként erre: 29. - Magnum77)
2012. aug. 9. 15:48

Na ja, tollpihe, meg cirógatás mi? :) Így képzeled, ugye? cukika... :)


Nos, a realitás talaján maradva, ezzel a forgatókönyvvel gyanítom már odáig sem jutnál el, hogy a párod felfekszik az ágyra meztelenül, egy másik idegen szemének kiszolgáltatva. A legtöbb csajnál már az is nagy eredmény, ha bejáratott kapcsolatnál megteszik ezt a párjuknak.


Osztán, ha meg a valóságban véletlen nem a te forgatókönyved zajlana, hanem az lenne, hogy a csajod a másik pasival kezdene el durván csókolózni, ÚGY nézne rá, ölelné, szorítaná (mert a legtöbb csajnak érzelem nélkül nemigen megy a dolog) és láthatóan tökjól ellennének, az már valszeg annyira nem is tetszene. Főleg, hogy a pasi sem úgy reagálna erre, ahogy azt te elképzeled, passzívan, hanem ő is visszacsókolna és akkor nézheted a szerelmedet, ahogy mással csókolózik, meg mást szorít úgy magához, ahogy téged...


A hármast, meg a többest szerintem nem komoly kapcsolatban kell csinálni. Ahol komoly érzelmek vannak, ott jobb vigyázni.


Voltam többesben, többször is és néha még úgy is szar volt nézni, hogy a másikra van ráállva a csaj, hogy semmit nem éreztem a csaj iránt. Jobb, ha ezeket a vágyakat még komoly kapcsolat előtt kiéli az ember.

38. 67ba0d2361 (válaszként erre: 37. - 04ff23dd29)
2012. aug. 9. 15:31
Ki lenne a harmadik??? :P
37. 04ff23dd29 (válaszként erre: 36. - 67ba0d2361)
2012. aug. 9. 15:27
Nem próbálta, mâr gyúrtam èn is, hátha... :p
36. 67ba0d2361 (válaszként erre: 35. - 52e9416b15)
2012. aug. 9. 15:23
Hármasban próbáltad már, drága?
2012. aug. 9. 14:50
Inkább 2-esbe.
2012. aug. 9. 14:43

Vagy??? Muszáj választani??

Felváltva nem lehet??? :))

2012. jún. 28. 13:54

Kettesben is, többesben is!!!!

Voltam már hármasban, igaz még csak a 2 csaj 1 pasi felállásban, de a fordítva is bármikor szívesen kipróbálnám!!! Barátnőmmel csábítottunk el egy mindkettőnk számára ismeretlen pasit. A pasi félisten, a szitu feledhetetlen volt!!!

A 2 pasisnak meg még a gondolatától is n.... leszek!!! :DD

2012. jún. 28. 12:28

Jó kis móka;)


Ugyanakkor nem mindenkinek való.

2012. jún. 28. 12:22
hmm mik vannak...
2011. júl. 13. 19:41
Szerintem joooo:))))
2011. júl. 13. 16:31

Szerintem egyénre válogatja, hogy ki mennyire nyitott ezen a téren. Én például nagyon örülnék ha a feleségem egy idegen férfit engedne közel magához.

Valahogy úgy képzelem el az elsõ hármast, hogy a párom szemét bekötnénk, lefektetnénk az ágyra és semmit nem szabadna csinálnia. Én az egyik oldalára mennék a pasi meg a másikra úgy, hogy a babám ne tudja ki hol van. Levenném a topját majd a melltartóját és elkezdenénk egy-egy tollpihével simogatni az arcát, nyakát, melleit és a hasát. A feleségem nem tudja megállapítani, hogy az éppen bimbóján áthaladó tollpihét én fogtam-e vagy az idegen férfi. Ettől vagy rosszul érzi magát és akkor megállnánk vagy libabõrõs lenne. Ha ez utóbbi akkor az ujjbegyűnkkel folytatnánk a cirogatást. Egy kis idõ után lehuznám a nadrágját és a bugyiját, majd jeleznék a pasinak, hogy tenyerével bátran simogassa a melleit, a hasát és belsõ combját. Amikor a párom teljesen ellazult és szétnyitotta a lábait akkor engedném oda az idegen kezet felfedezõ útra. Végül ha kéjtõl remegõ párom kérné, hogy mostmár ne húzzuk tovább, akkor engedném a pasinak, hogy óvatosan beléhatoljon. Aztán egyre jobban gyorsítana mialatt mi csókolozunk és a melleit masszírozom.

A nõvel a hármas is hasonló lenne, a lényeg az, hogy ketten kényesztetjük a harmadikat.

28. Angéla78 (válaszként erre: 27. - Angéla78)
2011. júl. 13. 10:59

Vagy tévedénk? (Mármint a 2 faszi 1 nő verzióban:)

Az én pasimnál szóba sem jöhetne még poénból sem.

2011. júl. 13. 10:28
Én sosem fogom megérteni , hogy miért kell ilyen dolgokon agyalni.Szerintem ez már kicsit beteges. Én amondó vagyok, a sex-nek két emberről kell szólnia. Nem hiszem, hogy elviselném, ha a palim nem engem simogatna hanem egy másik csajt, főleg mivel ő lenne a 3. tuti az "újdonság" jobban lekötné mint én akit már megszokott. Amúgy meg ha egyszer a párom ezt kitalálná, közölném vele, ha én nem vagyok neki elég, akkor már baj van. Akkor neki nem barátnő kell, hanem k...a. Keressen magának azt , hiszen van belőlük bőven! Amúgy biztos vagyok benne, hogy a fordított eset egyik palinak sem tetszene, mármint 2 férfi egy nő!!!! De ez ez én véleményem!
26. 707655fba1 (válaszként erre: 25. - Fagyongy67)
2009. szept. 20. 20:48

Addig én is (illetve mi, a férjem meg én) eljutottunk, hogy /kizárólag elméleti szinten!!!/ eljátszottunk a gondolattal, hogy mi lenne, ha hármasban...

Az, hogy Ő + mellettem még egy csaj neki mosolyt csalt az arcára... nekem nem tetszett.

Ami nekem jött volna be (két pasi), azt meg ő nem díjazta, még úgy sem, hogy ő lehetett volna az egyik! :DD

Így maradunk ketten (amit őszintén szólva nem is bánok!)

25. fagyongy67 (válaszként erre: 22. - 707655fba1)
2009. szept. 20. 20:37

Igazad van....Az ember ha megnézi a képeket, azt mondja egy szexuálisan túlfűtött emberről van szó...Mizujs akkor most fiatal nő? Nem lehet hogy valami miatt neked most csak az ábrándozás van, s gyűlölöd ezt a helyzetet? Jártam hasonló cipőben...

A témára visszatérve pedig, lehet, hogy egy önfeledt pillanatban kipróbálnám..;) Ha odakerülnék az is lehet hogy visszakoznék, de elég kíváncsi természet vagyok:)

Viszont tény, hogy bizonyos dolgokhoz fel kell nőni, fele ennyi idősen én sem gondolkodtam így.

2009. szept. 20. 20:00

Maradok a kettes megoldásnál:))

A párommal a legjobb nekem és neki is velem.Ehhez más nem kell!!

2009. szept. 20. 19:57

na, hát sosincs új a nap alatt.

:)

én a kettesre szavazom, a többes nem jönne be.

22. 707655fba1 (válaszként erre: 16. - Fiatal nő)
2009. szept. 20. 19:56

Valószínüleg én vagyok a hülye és én nem értem a dolgok lényegét, de az írásod, amiben szinte szükséges rosszként emlegeted a szexet ellentétben áll az adatlapodon található képeslapokkal, amelyeknek nagy százaléka jó esetben is EROTIKUS tartalmú.


Az én fogalomtáramban az ilyet, mint te, álszentnek nevezik!

2009. szept. 20. 18:26
Ezt már tök sok embertől hallottam, akik kiprobálták, hogy felejthető...ezt nem értem miért?
2009. szept. 20. 18:14
En nem itelem el azokat,akik kiprobaljak vagy esetleg rendszeresen uzik,de en nem tudnam vegignezni,hogy a parom esetleg egy masik lannyal "hancurozik" a szemem lattara,vagy akar forditva,hogy a parom nezi,mikozben engem valaki mas rak meg. :S Ha nem lenne komoly parom,akkor esetleg en szallnek be 3.nak. :P
2009. szept. 15. 21:55

Fiatal nő!!

Hát de ez úgy is van: Kell, különben baj van....Ha nem kell, no ott gyökeredznek a problémák. De egyet se búsulj, a Te korodban én is pont így gondoltam, ahogy Te :)

18. 33806fb4db (válaszként erre: 17. - Kmeli)
2009. jún. 26. 18:43
én meg a párommal:)egy másik nővel:)
17. Kmeli
2009. jún. 26. 18:31
én 2pasival kiprobálnám
16. Fiatal nő (válaszként erre: 15. - Mothertiger)
2009. jún. 26. 17:54

Nem is azzal van a bajom, hogy szereti-e vagy nem. Csak egyeseknél ez már tényleg "függőség". Olyan, mint a cigi vagy a kávé. Kell, különben "baj van".


Egyébként meg állatok vagyunk, de mégsem, bár ahogy elkezdett "fejlődni" a társadalom (leginkább visszafelé), már tényleg sok ember: mint a nyulak. :-S


Nem az űrben fogunk lakni x év múlva, hanem visszakerülünk a fára, mondván "állati ösztönök", meg minden. Azért ha lehet, én maradnék inkább idelent a füldön, egy kis szalmakunyhóban...


X-)

2009. jún. 26. 17:42

Fiatal nő: sokan pedig így élnek. Ez még belefér. Szerintem gusztustalan a pedofília, a zoofília, a nekrofília...stb.


Az, hogy valaki szereti a szexet (akár van párja, akár nincs), nem gusztustalan.

Ha ez neked nem fér bele, akkor nem. De másnak attól még bejöhet.

2009. jún. 26. 17:33

2, naná. A 3 vagy több már gusztustalan... :-S


A szinglis kalandokról is megvan a véleményem. Gusztustalan, hogy valaki csak azért fekszik össze valakivel, mert nem bírja "az" nélkül. Mintha szex nélkül "nem lenne élet"... (most nem a klasszikus értelemben értem, mert ahhoz, hogy gyerek legyen, persze, hogy kell...) Pedig van, csak sajnos sokan ezt el sem bírják képzelni. :-S


Egyébként azt hittem, hogy Safranek nyitotta a topicot. Meglepődtem, hogy nem. X-)

13. 1e8f358d6a (válaszként erre: 11. - Zsumma)
2009. jún. 26. 14:46

nem mindig tudom magam én sem érthetően kifejezni.

De ma nem szívta le az agyamat a főnök, így normálisabban kommunikálok. :-D

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook