Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szerintetek van még remény, hogy baba lesz? fórum

Szerintetek van még remény, hogy baba lesz? (beszélgetős fórum)


13. 388b941089 (válaszként erre: 5. - 74eb6f8385)
2016. febr. 8. 15:58
(Y)
2016. febr. 8. 15:31
"Vagy, ha nem, hát majd valami más"
11. Kiyara (válaszként erre: 10. - Adfa0d8bdb)
2016. febr. 8. 08:53

Köszönöm

A fiammal a mensi előttről csak annyirra emlékszem hogy majd leszakadt a mellem, és tiszta ideg voltam, duplán dobogott a szívem, ja igen zsíros húst ettem pedig kb vega vagyok. Majd a havi napjától görcsöltem.

De igazából annyirra nem emlékszem a részletekben mert akkoriban kb lehetetlenenk tűnt egy terhesség.

Vele semmi más tünetem nem volt soha..

2016. febr. 8. 08:05

Lehet menstruáció előtti tünet is, de lehet terhesség is. Ezt csak a doki fogja tudni 100% megerősíteni.

Terhesség legelején még nem biztos hogy kimutatja a teszt. Viszont pont a legelején nekem semmiféle tünet nem volt, nálam csak 6-7. héten kezdődtek ezek, amiket te felsorolsz (mell, pici alhasi görcs)

9. Kiyara (válaszként erre: 5. - 74eb6f8385)
2016. febr. 8. 07:54

Vettem tesztet írtam is.

Orvos 2hét múlva lesz...


Köszönöm mindenkinek!

2016. febr. 7. 17:42
Valojaban nekem hasonlo tuneteim voltak de szerintem ket nappal nemvart elott egy lehelet halvany csiknak kellene lennie szerintem. De persze van akinek csak kesobb mutatja. Jo hir,hogy par napon belul kiderul mi okozza a tuneteket. Ket nap mulva tesztelj ujra. Nekem nemvart napja, Xepil mar szemmel lathato pozi volt. Nem kellett keresni a csikot de azert leugrani se ugrott a masodik csik. Xepil nem olyan eros teszt. Ha jobbat szeretnel ott a digitalis az tutira kiirja hany hetes vagy ha terhes vagy
2016. febr. 7. 16:57
Bármi lehet, de ha kisbabát szeretnél én drukkolok, hogy terhes legyél. Azért majd írd meg nekünk:)
2016. febr. 7. 16:35
Hát nem tudom...Én pont így szoktam érezni magam a havim előtt....
2016. febr. 7. 15:17

Tényleg itt várod a diagnózist egy leírás alapján?

Vegyél terhestesztet, és menj el nőgyógyászhoz.

2016. febr. 7. 14:49
Még pár nap és kiderül. Lehet bármi miatt. Végülis remény van rá és esély is.
3. gigi> (válaszként erre: 1. - Kiyara)
2016. febr. 7. 13:50
Bármi lehet.Egy labor vizsgálat nem ártana.
2016. febr. 7. 13:47
Szerintem nincs baba.
2016. febr. 7. 13:34

Az az igazság múlt hét szombatig nem is gondoltam babéra. Akkor kapott el a hihetetlen mérges idegesség, ami az előző teheségemnél is jelen volt, persze csak utólag jöttem rá miért voltam olyan elüebeteg :) Vasárnap nagyon elkezdett fájni a mellem, szurkált nyilalt, megkeményedett. Az alhasam is görcsölgetett, nyilat néha a de e kam pedig leszakadt. Ráadásul úgy szédültem mint még soha. Hétfőre elmúlt minden.csak néha néha görcsölt a.hasam egy pindurit, és a mellérzékenységem maradt meg. Azt hittem előbb megjön de nem ...igaz 9ére várom, és így os csináltam reggel egy x epil tesztet de ful negatív lett :(

Mostanra a farok csontom fáj a mellem mintha már nem is lenne érzékeny, ideges türelmetlen, sírós vagyok a férjem kb szétszedném :) egyik sem igazán jellemző rám. Vízigényem megnőtt (máskor elfelejtek inni most meg állandóan szomjas vagyok) Nem esik jól azz együttlét, olyan mintha érzékenyebb lennék ott, és egész hézen sütiztem pedig nem.szeretem az édeset.

Szerintetek?

Rendhagyó mensire utal csak ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook