Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek reménykedhetek? fórum

Szerintetek reménykedhetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - Clau26)
2011. jan. 9. 15:12
Ismert ember?Én is leveleztem egy ismert emberrel,hasonló levelet kaptam tőle!Csak nem egy énekes,akinek Cs.Attila a neve?Ha igen,szívás!
13. Clau26 (válaszként erre: 8. - Babapofi)
2011. jan. 9. 15:11
eléggé ismert
12. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 10. - Clau26)
2011. jan. 9. 15:11
Akkor tuti.
2011. jan. 9. 15:11
szerintem nem. ez a második lerázós.:(((
10. Clau26 (válaszként erre: 9. - 57aa4ea1e8)
2011. jan. 9. 15:10
küldtem neki fotót abból gondolom és mert tudom milyen nők jönnek be neki és mert tisztában vagyok a külső adottságaimmal,általában nincs gondom az ismerkedéssel
9. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 7. - Clau26)
2011. jan. 9. 15:09
Biztos.. ez két levél után tisztán látszik. :)
2011. jan. 9. 15:09
az sem mindegy hogy mennyire ismert..mert egy olyan ember aki már elég ismert hajlamos gyorsan felejteni de ez sem igaz mindenkire
2011. jan. 9. 15:08
egyébként azért gondoltam hogy lehet belőle valami,mert beképzeltség nélkül mondhatom,hogy külsőleg biztos bejövök neki..
2011. jan. 9. 15:06
hétvége van gondoltam lehet holnap ir..ezért kérdezem,hogy mint kivül állók hogy látjátok
2011. jan. 9. 15:05
Te két levél után mégis miben reménykedsz????????????
2011. jan. 9. 15:03
Ezt így nehéz megmondani,de ha azóta nem írt,sztem ne is várd.
2011. jan. 9. 15:02
hát én szeretem hinni hogy mindig mindenki az oszintét mondja csak az a baj hogy nem mindig így van :(..mivel azt nem tudom hogy kirol beszélsz nem tudok mit mondani :)...de szerintem ha szereti a gyerekeket rossz ember nem lehet :)
2011. jan. 9. 15:02
- nem -.
2011. jan. 9. 14:57

Sziasztok!


Nemtudom volt e már valaki hasonló helyzetben,de nagyon megtetszett egy ismert ember küldtem neki 1 képet magamról,mert ugy gondoltam beleférek az ideáljába a volt barátnőjét elnézve.Olvassátok el légyszi a levelezéseinket,szerintetek reménykedhetek,vagy hülyitésnek tünik?Egyébként nagyon normális srác igy képernyőröl ismerve,csak sok a lány rajongója..szóval a következőket irtuk:



Szivesen megismernélek.Nézz meg a képen,ha te is engem, várom

> válaszod.

>

> Utolag is Boldog Új Évet kivánok!

>

> Clau



Szia Clau! Nagyon szép lány vagy, szívesen találkozom Veled. Arra

kérlek szépen a ...oldalon levelezzünk,az nekem jobban megy. Erre az

e.-mail.-re inkább meghívások érkeznek. A ..oldalon kérlek

hivatkozz a leveledre, illetve,hogy ide küldted a fotódat. Ne

haragudj,hogy ilyen komplikált a dolog, de a név- és arcmemóriám

katasztrófális és rengeteg levelet kapok. Épp ezért küldjél ide is a

fb.-ra is képeket. Bár Téged felismerlek, mert nagyon szép vagy.

Pusszi


Erre én megirtam neki,hogy van 1 kislányom és ez után ha már nem érdeklem ne is irjon erre a válasz:


Szia Clau! Semmi bajom a gyerekekkel. Bár annyira nem értek hozzájuk...most kezdtem én is megérteni milyen is ez! A kétunokaöcsémmel szoktam gyakorolni:) Csak viccelek! Magától jön igazából...már én is tudom!!!

Csak szeretni kell...ez a titok!!!


Erre én megkérdeztem hogy nincs e kedve inkább találkozni,ez péntek du volt,azóta nem irt

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook